czas zabiegu
(45 min.)

0 czas rekonwalescencji (dni)

14 najlepsze efekty zabiegu (dni)

10 rekomendowana ilość zabiegów

wykonuje kosmetolog

zabieg na twarz

Icoone

Icoone

ICOONE jest innowacyjnym urządzeniem, umożliwiającym precyzyjną pracę na tkance łącznej. To technologia stosowana w świecie medycyny estetycznej, służąca do likwidacji niedoskonałości skóry ciała.
Jest doskonałym narzędziem do walki z cellulitem oraz obrzękami. Skutecznie pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu wpływając na jędrność oraz gęstość skóry. Icoone wzbogacony jest o dodatkowe programy zalecane przez Lekarzy Specjalistów jako terapia dla osób cierpiących na sztywność mięśni. Badania potwierdzają, że Icoone w odróżnieniu do urządzeń o zblizonym mechanizmie działania (jak ENDERMOLOGIA) nie rozciąga skóry. Mogą z niego bezpiecznie korzystać osoby, które mają problem z naczynkami.

To jedyne na świecie urządzenie, które potrafi generować multipęcherzykową Stymulację M.M.A.S. Polega ona na użyciu zmechanizowanych rolek, posiadających liczne mikrootwory stymulujące skórę. Icoone w precyzyjny i efektywny sposób działa terapeutycznie na każdy milimetr skóry .Zabieg jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Skóra sprawia wrażenie wygładzonej. Ta innowacyjna metoda może być wykorzystywana zarówno na okolice ciała jak i twarzy.

Efekty zabiegu

– Ujędrnienie
– Gładka skóra
– Zagęszczenie wiotkiej skóry
– Poprawa jakości skóry
– Oczyszczenie skóry z toksyn
– Usunięcie obrzęków

Wskazania

– Wiotka opadająca skóra
– Cellulit
– Obrzęki
– Utrata elastyczności skóry
– Wiotka skóra ud, kolan, pośladków, ramion, brzucha

– pielęgnacja podstawowa
– w celu spotęgowania efektu zabiegu rekomendowana Fala uderzeniowa, Criolift, RF, oraz osocze bogatopłytkowe.

– Trądzik
– Infekcje lub choroby skóry, otwarte rany
– Infekcje ogólne
– Choroby nowotworowe
– Ciąża I karmienie piersią

ZabiegObszarCzas zabieguCena
IcooneTwarz20 minut145zł
IcooneTwarz40 minut290zł
IcooneCiało20 minut120zł
IcooneCiało40 minut240zł

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Body Jet, zabiegi kosmetyczne, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, ICOONE, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości

 

Magellan System

Najlepsze osocze bogatopłytkowe

Magellan to najlepszy i najnowszy system PRP z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji, po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Newsletter