czas zabiegu
(ustala kosmetolog)

0 czas rekonwalescencji (dni)

1 najlepsze efekty zabiegu (dni)

1 rekomendowana ilość zabiegów

wykonuje kosmetolog

zabieg na twarz

Piękna skóra w zgodzie z naturą – SELVERT

Piękna skóra w zgodzie z naturą – SELVERT

Piękna skóra w zgodzie z naturą – SELVERT. Filozofia marki Selvert Thermal opiera się na poszukiwaniu najbardziej skutecznych dróg wspierania naturalnej samoregeneracji skóry. Za podstawę zabiegów kosmetycznych przyjmuje w pierwszej kolejności konieczność jej zdrenowania i odtrucia, jako warunku efektywności kolejnych działań. Służą temu dwa podstawowe składniki o udowodnionej skuteczności – borowiny oraz woda termalna.

W poszukiwaniach efektywnych i bezpiecznych składników twórcy marki sięgają po bogactwa wewnętrzne ziemi (torfy, błota, glinki) oraz do przyrody.

W marce Selvert Thermal nie brak również najnowszych osiągnięć medycyny, farmakologii, biologii i biotechnologii. To marka przodująca w zakresie szybkiej adaptacji osiągnięć naukowych tych dziedzin na gruncie kosmetycznym.

 ZABIEG ODNAWIAJĄCY Z WYCIĄGIEM Z BIAŁKA ŚLIMAKA

Zabieg silnie odnawiający (z wyciągiem z białka ślimaka) przeznaczony dla każdego rodzaju skóry. Zabieg świetnie regeneruje, stymuluje rozrost komórek, chroni przed bakteriami, przywraca równowagę nawilżenia, przyspiesza gojenie. Przeciwdziała powstawaniu wolnych rodników. Po zabiegu skóra jest znormalizowana, odżywiona , uelastyczniona i pojędrniona.

ZABIEG DO SKÓRY NACZYNIOWEJ

Zabieg na rozszerzone naczynka dla skór z zaburzoną cyrkulacją krwi. Zabieg aktywizuje mikrokrążenie, zwęża naczynia, koi , likwiduje przekrwienie oraz nawilża. Po zabiegu skóra jest dotleniona i odnowiona a bariera ochronna naskórka zostaje wzmocniona.

ZABIEG NAWILŻAJĄCY

Zabieg nawilżający – dla skór suchych, odwodnionych. Równoważy barierę ochronną, nawilża i utrzymuje właściwy poziom wilgotności, chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Po zabiegu skóra jest zregenerowana i wygładzona.

ZABIEG DLA SKÓR WRAŻLIWYCH

Zabieg dla skór wrażliwych (naczyniowych) – minimalizuje reakcje skóry wrażliwej , równoważy barierę ochronną , likwiduje przekrwienia. Odczula, działa przeciwzapalnie i zmiękczająco. Po zabiegu skóra jest odnowiona, mocno nawilżona i dotleniona.

Efekty zabiegu
 • Nawilżona i napięta skóra
 • Redukcja naczynek
 • Redukcja zmarszczek
 • Rozjaśniona skóra bez przebarwień
Wskazania
 • Skóra sucha
 • Skóra naczynkowa
 • Skóra wrażliwa
 • Zmarszczki
 • Przebarwienia
 • Rumień
 • Trądzik różowaty

W celu spotęgowania efektu pozabiegowego należy stosować się do zaleceń kosmetologa wykonującego zabieg, oraz stosowanie odpowiedniej pielęgnacji domowej.

 • Nadwrażliwość na substancje aktywne zawarte w preparacie.
 • Choroby skóry
ZabiegCena
Zabieg z różą piżmową do skóry suchej350 zł - 470 zł
Zabieg kojący dla skóry naczyniowej350 zł - 470 zł
Zabieg z białkiem ślimaka do skóry tłustej350 zł - 470 zł
Zabieg z białkiem ślimaka do skóry dojrzałej350 zł - 470 zł
Zabieg z białkiem ślimaka do skóry suchej350 zł - 470 zł

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Body Jet, zabiegi kosmetyczne, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, ICOONE, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości

 

Magellan System

Najlepsze osocze bogatopłytkowe

Magellan to najlepszy i najnowszy system PRP z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji, po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Newsletter