Prime Clinic

Promocje

Onda Oferta Letnia

okres trwania promocji: 25.08.2022-15.09.2022

Z okazji lata oferta specjalna w Prime Clinic 20% rabatu na zabieg Onda!

Onda to urządzenie do opracowywania obszaru ciała tam gdzie występują złogi tłuszczu opornego na dietę oraz ćwiczenia. Jedyne na rynku urządzenie do:

  • redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej
  • redukcji głębokiego cellulitu w obszarze zabiegowym

Onda znakomicie wpływa na jędrność skóry. Efekty terapii widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Oferta ważna do 15.09.2022 

Cennik dostępny na stronie zabiegu. 

Więcej informacji o zabiegu 

cena regularna: od od 1100zł

cena promocyjna: od od 880zł

Icoone Laser Med 2

okres trwania promocji: 20.08.2022-20.09.2022

Icoone Laser Med 2 – to najnowsza odsłona urządzenia, umożliwiającego precyzyjną pracę na tkance łącznej. Innowacyjna technologia stosowana w świecie medycyny estetycznej. Zabieg służy likwidacji niedoskonałości skóry ciała oraz twarzy szyi oraz dekoltu. Urządzenie Icoone Laser 2 łączy masaż z laserem oraz światłem LED. Znakomicie radzi sobie z problemami związanymi z cellulitem, wiotką skórą. Zabieg dobrze ujędrnia skórę, jest bezpieczny dla skór naczyniowych. Zabieg można stosować na skórę brzucha już w miesiąc po przebytym porodzie. Podczas zabiegu Icoone laser 2 organizm pozbywa się toksyn oraz znikają obrzęki.

Więcej o zabiegu:

cena regularna: od od 300zł

cena promocyjna: od od 260zł

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Body Jet, zabiegi kosmetyczne, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, ICOONE, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości

Magellan System

Najlepszy dostępny zabieg PRP

Magellan to najlepszy i najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnyhch PRP z własnej krwi . Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.