Prime Clinic

Promocje

Urodzinowa akcja eksfoliacja!

okres trwania promocji: 03.11.2022-12.11.2022

10 lat Prime Clinic! ❤️

Jesień to najlepszy czas na zabiegi z użyciem peelingów! W naszej klinice posiadamy szeroki wachlarz preparatów, które nasi specjaliści dobierają indywidualnie do skóry pacjenta.

Tylko do 12.11 specjalna oferta urodzinowa -20% na wszystkie peelingi. Ilość miejsc ograniczona!

Więcej o zabiegu

 

cena regularna: od 300zł

cena promocyjna: od 240zł

Onda + Fala Uderzeniowa GRATIS!

okres trwania promocji: 25.05.2023-31.08.2023

Oferta Onda + Fala Uderzeniowa Storz Gratis!

Do każdego zabiegu Onda zabieg Fala uderzeniowa Storz dostajesz w prezencie! Oferta dotyczy zabiegów Onda wykupionych pojedynczo oraz w pakietach 4 i 6 zabiegów!

Zapraszamy do zapisów. Ilość miejsc ograniczona!

Więcej o zabiegu Onda

Więcej i zabiegu Fala Uderzeniowa Storz

cena regularna: od 1200zł

cena promocyjna: od 900zł

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Body Jet, zabiegi kosmetyczne, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, ICOONE, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości

Magellan System

Najlepszy dostępny zabieg PRP

Magellan to najlepszy i najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnyhch PRP z własnej krwi . Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.