Prime ClinicZabiegi na ciało

czas zabiegu
(45 min.)

0 czas rekonwalescencji (dni)

7 najlepsze efekty zabiegu (dni)

10 rekomendowana ilość zabiegów

wykonuje kosmetolog

zabieg na ciało

Icoone- zero cellulitu

Icoone- zero cellulitu

Icoone- zero cellulitu jest to innowacyjne urządzenie, umożliwiające precyzyjną pracę na tkance łącznej. To technologia stosowana w świecie medycyny estetycznej, służąca do likwidacji niedoskonałości skóry ciała. Znakomicie radzi sobie z problami związanymi z cellulitem, wiotka skórą. Zabieg dobrze ujędrnia skórę, jest bezpieczny, może być stowany na skórę brzucha u pań juz w miesiąc po przebytym porodzie. Dzięki drenującemu zabiegowi Icoone organizm pozbywa się toksyn, przez co likwowane są również obrzęki.

Na czym polega działanie Icoone ?

Urządzenie jest doskonałym narzędziem do walki z cellulitem oraz obrzękami. Skutecznie pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu wpływając na jędrność oraz gęstość skóry. Icoone wzbogacony jest o dodatkowe programy zalecane przez lekarzy Specjalistów jako terapia dla osób cierpiących na sztywność mięśni. Badania potwierdzają, że Icoone w odróżnieniu do urządzeń o zbliżonym mechanizmie działania (jak ENDERMOLOGIA) nie rozciąga skóry, nie podrażnia drobnych naczyń, które mogą ulegać pękaniu. Mogą z niego bezpiecznie korzystać osoby, które mają problem z naczynkami.

To jedyne na świecie urządzenie, które potrafi generować multipęcherzykową Stymulację M.M.A.S. Polega ona na użyciu zmechanizowanych rolek, posiadających liczne mikrootwory stymulujące skórę. Urządzenie  w precyzyjny i efektywny sposób działa terapeutycznie na każdy milimetr skóry .Zabieg jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Skóra sprawia wrażenie wygładzonej. Ta innowacyjna metoda może być wykorzystywana zarówno na okolice ciała jak i twarzy.

Ze względu na bardzo silne działanie na tkankę łączną skóry zabieg jest zalecany jako obowiązkowy dla osób po liposukcji w celu szybszego wygladzenia wchłonięcia się powłok skóry, które pozbawione zostały pokładów tłuszczu.

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony pacjenta. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, rekomenduje się zastosowanie serii zabiegów. Min 10 w serii. Podczas pierwszego zabiegu każdy pacjent otrzymuje specjalny kombinezon, poprzez który dokonywany jest masaż drenujący.

Efekty zabiegu

– Ujędrnienie
– Gładka skóra
– Zagęszczenie wiotkiej skóry
– Poprawa jakości skóry
– Oczyszczenie skóry z toksyn
– Usunięcie obrzęków

Wskazania
 • Wiotka opadająca skóra
 • Cellulit
 • Obrzęki
 • Utrata elastyczności skóry
 • Wiotka skóra ud, kolan, pośladków, ramion, brzucha
 • Redukcja głęboko zlokalizowanego tłuszczu
 • Modelowanie sylwetki
 • Jako obowiązkowy zabieg po każdym zabiegu liposukcji w tym Body Jet Evo oraz liposukcji wykonanej w innej tehnologii
 • Pobudzenie perastaltyki jako skuteczna walka z zaparciami
 • Blizny pooperacyjne i poparzeniowe
 • Bóle mięśni spowodowane niewłaściwą postawą
 • Dla kobiet po porodach w celu wygładzenia powłok brzusznych

zalecenia pozabiegowe(rozwiń aby zobaczyć)

-Pielęgnacja podstawowa rekomendowanymi kosmeceutykami indywidualnie dobranymi przez kosmetologa.

– Stosowanie preparatów wspomagających odchudzanie jak Tribitor ( suplement redukujący indeks glikemiczny pokarmów, dedykowany szczególnie dla osób spożywających większe ilości węglowodanów)

– Spożywanie minimum 2 litrów wody dziennie

przeciwwskazania(rozwiń aby zobaczyć)

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Choroby nowotworowe
 • Otwarte rany w obrębie obszaru zabiegu
 • Łuszczyca w fazie zapalnej

cennik(rozwiń aby zobaczyć)

ZabiegObszarCzas zabieguCena
ICOONETwarz20 minut145 zł
ICOONETwarz40 minut290 zł
ICOONECiało20 minut120 zł
ICOONECiało40 minut240 zł

pakiety usług(rozwiń aby zobaczyć)

Możliwość zakupu pakietów zabiegów łączonych, które mogą być wykorzystane podczas jednej wizyty

Zabieg na ciałoIlośćCena PROMOCYJNA
ICOONE5 zabiegów1100 zl
ICOONE10 zabiegów2000 zł
ICOONE15 zabiegów2850 zł

Zabiegi alternatywne

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Body Jet, zabiegi kosmetyczne, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, ICOONE, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości

Magellan System

Najlepszy dostępny zabieg PRP

Magellan to najlepszy i najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnyhch PRP z własnej krwi . Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Newsletter

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.