czas zabiegu (ustala lekarz)

1 czas rekonwalescencji (dni)

3 najlepsze efekty zabiegu (dni)

1 rekomendowana ilość zabiegów

wykonuje lekarz

zabieg na twarz

Błyskawiczna reaktywacja skóry po słońcu pakiet TRZY W JEDNYM

Błyskawiczna reaktywacja skóry po słońcu pakiet TRZY W JEDNYM

Błyskawiczna reaktywacja skóry po słońcu pakiet TRZY W JEDNYM to zabieg pozwalający w sposób natychmostowy odbudować skłórę spaloną slońcem.

Po pierwsze!

Na początek, przede wszystkim działanie u podstaw czyli od wewnętrz. Mezoterapia z zastosowaniem preparatu Electri Hyalual. Unikalna formuła łącząca fizjologiczne stężenie kwasu hialuronowego oraz bursztynianianu sodu zapewnia szybką poprawę jakości skóry już po jednym zabiegu. Skóra staje się rozjaśniona, napięta, nawilżona, miękka. Następuje bardzo znaczące spłycenie zmarszczek w obszarze poddanym zabiegowi. Więcej szczegółow ELECTRI

Po drugie!

Po drugie pielęgnacja od zewnątrz, tuż po zabiegu mezoterapii zabieg odbudowujący skłórę od zewnątrz. Dostosowany indywidualnych potrzeb pacjenta. Doświadcziny kosmetolog dobiera odpowedni zabieg mający na celu przywrócenie nawilżeniai odżywienia skóry. Zabieg pobudza  zewnętrzną warstwę skóry  do odbudowy. Zabieg jest bardzo przyjemny, relaksujący. Efekt skóra promienna i wypoczęta. W tym samym czasie rozpoczynają się procesy naprawcze.

Zabiegi nie wymagają żadnego przygotwaonia ze striny pacjenta. Po zabiegu pacjent może niezwłocznie powrocić do swoich zajęć. Nie wymagany jest żaden okres rekonwalescencji.

Po trzecie!

Suplementacja. Długookresowe działanie od wewnątrz naturalnymi preparatami z grupy antyoksydantów, które wplywają na spowolnienie procesu starzenia się organizmu, wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu krążenia jak rownież działają naprawczo na skłórę.

Preparat Carocelle Likopen i Resveratrol główne składniki 

Resweratrol jest polifenolowym związkiem fitochemicznym, który jest biosyntetyzowany przez niektóre rośliny jadalne, takie jak winogrona, orzeszki ziemne lub jagody w odpowiedzi na uszkodzenia fitogenne lub patogeny.

Ponieważ jest biosyntetyzowany w zdrewniałych częściach tych roślin, proces miażdżenia i rozcierania winogron w produkcji wina powoduje, że resweratrol występuje w winie w stosunkowo dużej ilości, co sprawia, że wino jest istotnym źródłem resweratrolu pochodzącego z diety.

Resweratrol aktywuje rodzinę enzymów opisywanych jako sirtuiny, szczególnie enzym SIRT1. Wiadomo, że SIRT1 sprzyja długowieczności (wydłuża długość życia).

Innym postulowanym mechanizmem ochronnego działania resweratrolu jest zachowanie długości telomerów. Telomery są powtarzanymi sekwencjami nukleotydowymi zlokalizowanymi na końcach chromosomów i uznawane są za wskaźniki wieku biologicznego.

Likopen jest naturalnym barwnikiem syntetyzowanym przez niektóre rośliny i drobnoustroje, ale nie przez zwierzęta i ludzi. Jest karotenoidem, acyklicznym izomerem β-karotenu, jednakże nie ma działania witaminy A.

Likopen ma zdolność wygaszania tlenu singletowego i zapobiegania uszkodzeniu oksydacyjnemu innych cząsteczek i struktur komórkowych ze względu na swoją unikalną budowę – 11 sprzężonych wiązań podwójnych i brak pierścieni.

 

Efekty zabiegu
 • Skóra rozjaśniona ( zniwelowane przebarwienia o wszelkiej etiologii)
 • Skłóra nawilżona
 • Skóra dotleniona
 • Skóra wypoczęta
Wskazania
 • Skóra spalona słońcem
 • Skóra odwodniona
 • Skóra wiotka
 • Zmarszczki
 • Przebarwienia
 • Skóra wiotka

zalecenia pozabiegowe(rozwiń aby zobaczyć)

Zgodnie z rekomendacją lekarza oraz kosmetologa

przeciwwskazania(rozwiń aby zobaczyć)

 • Aktywna opryszczka
 • Aktywna choroba nowotworowa w trakcie leczenia ( nie wyklucza to zabiegów pielęgnacyjnych)

cennik(rozwiń aby zobaczyć)

ZabiegCena za 1 pakiet
Błyskawiczna reaktywacja skóry po słońcu Pakiet 3 w 11200 zł

W Prime Clinic wykorzystywana jest autorska, innowacyjna metoda iniekcji SMART, Anti-Aging Network TM.

autor techniki

Robert Chmielewski, MD

Chirurg, Specjalista medycyny estetycznej
i terapii anti-aging.

Zabiegi alternatywne

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Body Jet, zabiegi kosmetyczne, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, ICOONE, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości

Magellan System

Najlepszy dostępny zabieg PRP

Magellan to najlepszy i najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnyhch PRP z własnej krwi . Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Newsletter

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.

autor techniki

Robert Chmielewski, MD

Chirurg, Specjalista medycyny estetycznej i terapii anti-aging.

W Prime Clinic wykorzystywana jest autorska, innowacyjna metoda iniekcji SMART, Anti-Aging Network TM.