czas zabiegu
(ustala lekarz)
czas rekonwalescencji
(dni)
najlepsze efekty zabiegu
(dni)
rekomendowana ilość zabiegów
wykonuje
lekarz
zabieg na
twarz

Błyskawiczna reaktywacja skóry po słońcu pakiet TRZY W JEDNYM

Błyskawiczna reaktywacja skóry po słońcu pakiet TRZY W JEDNYM

Błyskawiczna reaktywacja skóry po słońcu pakiet TRZY W JEDNYM to zabieg pozwalający w sposób natychmostowy odbudować skłórę spaloną slońcem.

Po pierwsze!

Na początek, przede wszystkim działanie u podstaw czyli od wewnętrz. Mezoterapia z zastosowaniem preparatu Electri Hyalual. Unikalna formuła łącząca fizjologiczne stężenie kwasu hialuronowego oraz bursztynianianu sodu zapewnia szybką poprawę jakości skóry już po jednym zabiegu. Skóra staje się rozjaśniona, napięta, nawilżona, miękka. Następuje bardzo znaczące spłycenie zmarszczek w obszarze poddanym zabiegowi. Więcej szczegółow ELECTRI

Po drugie!

Po drugie pielęgnacja od zewnątrz, tuż po zabiegu mezoterapii zabieg odbudowujący skłórę od zewnątrz. Dostosowany indywidualnych potrzeb pacjenta. Doświadcziny kosmetolog dobiera odpowedni zabieg mający na celu przywrócenie nawilżeniai odżywienia skóry. Zabieg pobudza  zewnętrzną warstwę skóry  do odbudowy. Zabieg jest bardzo przyjemny, relaksujący. Efekt skóra promienna i wypoczęta. W tym samym czasie rozpoczynają się procesy naprawcze.

Zabiegi nie wymagają żadnego przygotwaonia ze striny pacjenta. Po zabiegu pacjent może niezwłocznie powrocić do swoich zajęć. Nie wymagany jest żaden okres rekonwalescencji.

Po trzecie!

Pacjent otrzymuje gratis suplementację Beauty ME.

Suplementacja to nierozłączny element, kontynuacja  każdego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej w celu podtrzymania efektu terapeutycznego.

BEAUTY ME  to suplement diety dzięki któremu skóra zachowuje swoją gładkość, odzyskuje jędrność, opóźnia procesy starzenia, dodatkowo wspiera walkę z cellulitem na ciele.

Efekty zabiegu
 • Skóra rozjaśniona ( zniwelowane przebarwienia o wszelkiej etiologii)
 • Skłóra nawilżona
 • Skóra dotleniona
 • Skóra wypoczęta
Wskazania
 • Skóra spalona słońcem
 • Skóra odwodniona
 • Skóra wiotka
 • Zmarszczki
 • Przebarwienia
 • Skóra wiotka
zalecenia pozabiegowe(rozwiń aby zobaczyć)

Zgodnie z rekomendacją lekarza oraz kosmetologa

przeciwwskazania(rozwiń aby zobaczyć)
 • Aktywna opryszczka
 • Aktywna choroba nowotworowa w trakcie leczenia ( nie wyklucza to zabiegów pielęgnacyjnych)
cennik(rozwiń aby zobaczyć)
ZabiegCena za 1 pakiet
Błyskawiczna reaktywacja skóry po słońcu Pakiet 3 w 11200 zł
W Prime Clinic wykorzystywana jest autorska, innowacyjna metoda iniekcji SMART, Anti-Aging Network TM.
autor techniki
Robert Chmielewski, MD
Chirurg, Specjalista medycyny estetycznej
i terapii anti-aging.

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Body Jet, zabiegi kosmetyczne, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, ICOONE, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości

Magellan System

Najlepszy dostępny zabieg PRP

Magellan to najlepszy i najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnyhch PRP z własnej krwi . Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.