czas zabiegu
(ustala kosmetolog)
czas rekonwalescencji
(dni)
najlepsze efekty zabiegu
(dni)
rekomendowana ilość zabiegów
wykonuje
kosmetolog
zabieg na
twarz

Piękna skóra w zgodzie z naturą – SELVERT

Piękna skóra w zgodzie z naturą – SELVERT

Piękna skóra w zgodzie z naturą – SELVERT. Filozofia marki Selvert Thermal opiera się na poszukiwaniu najbardziej skutecznych dróg wspierania naturalnej samoregeneracji skóry. Za podstawę zabiegów kosmetycznych przyjmuje w pierwszej kolejności konieczność jej zdrenowania i odtrucia, jako warunku efektywności kolejnych działań. Służą temu dwa podstawowe składniki o udowodnionej skuteczności – borowiny oraz woda termalna.

W poszukiwaniach efektywnych i bezpiecznych składników twórcy marki sięgają po bogactwa wewnętrzne ziemi (torfy, błota, glinki) oraz do przyrody.

W marce Selvert Thermal nie brak również najnowszych osiągnięć medycyny, farmakologii, biologii i biotechnologii. To marka przodująca w zakresie szybkiej adaptacji osiągnięć naukowych tych dziedzin na gruncie kosmetycznym.

 ZABIEG ODNAWIAJĄCY Z WYCIĄGIEM Z BIAŁKA ŚLIMAKA

Zabieg silnie odnawiający (z wyciągiem z białka ślimaka) przeznaczony dla każdego rodzaju skóry. Zabieg świetnie regeneruje, stymuluje rozrost komórek, chroni przed bakteriami, przywraca równowagę nawilżenia, przyspiesza gojenie. Przeciwdziała powstawaniu wolnych rodników. Po zabiegu skóra jest znormalizowana, odżywiona , uelastyczniona i pojędrniona.

ZABIEG DO SKÓRY NACZYNIOWEJ

Zabieg na rozszerzone naczynka dla skór z zaburzoną cyrkulacją krwi. Zabieg aktywizuje mikrokrążenie, zwęża naczynia, koi , likwiduje przekrwienie oraz nawilża. Po zabiegu skóra jest dotleniona i odnowiona a bariera ochronna naskórka zostaje wzmocniona.

ZABIEG NAWILŻAJĄCY

Zabieg nawilżający – dla skór suchych, odwodnionych. Równoważy barierę ochronną, nawilża i utrzymuje właściwy poziom wilgotności, chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Po zabiegu skóra jest zregenerowana i wygładzona.

ZABIEG DLA SKÓR WRAŻLIWYCH

Zabieg dla skór wrażliwych (naczyniowych) – minimalizuje reakcje skóry wrażliwej , równoważy barierę ochronną , likwiduje przekrwienia. Odczula, działa przeciwzapalnie i zmiękczająco. Po zabiegu skóra jest odnowiona, mocno nawilżona i dotleniona.

Efekty zabiegu
 • Nawilżona i napięta skóra
 • Redukcja naczynek
 • Redukcja zmarszczek
 • Rozjaśniona skóra bez przebarwień
Wskazania
 • Skóra sucha
 • Skóra naczynkowa
 • Skóra wrażliwa
 • Zmarszczki
 • Przebarwienia
 • Rumień
 • Trądzik różowaty
zalecenia pozabiegowe(rozwiń aby zobaczyć)

W celu spotęgowania efektu pozabiegowego należy stosować się do zaleceń kosmetologa wykonującego zabieg, oraz stosowanie odpowiedniej pielęgnacji domowej.

przeciwwskazania(rozwiń aby zobaczyć)
 • Nadwrażliwość na substancje aktywne zawarte w preparacie.
 • Choroby skóry
cennik(rozwiń aby zobaczyć)
ZabiegCena
Zabieg z różą piżmową do skóry suchej450 zł - 500 zł
Zabieg kojący dla skóry naczyniowej450 zł - 500 zł
Zabieg z białkiem ślimaka do skóry tłustej450 zł - 500 zł
Zabieg z białkiem ślimaka do skóry dojrzałej450 zł - 500 zł
Zabieg z białkiem ślimaka do skóry suchej450 zł - 500 zł

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Body Jet, zabiegi kosmetyczne, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, ICOONE, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości

Magellan System

Najlepszy dostępny zabieg PRP

Magellan to najlepszy i najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnyhch PRP z własnej krwi . Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.