medycyna
estetyczna

Depilacja woskiem Lycon

czas zabiegu:
około ustala kosmetolog
rekonwalescencja:
brak
najlepsze efekty po: 1 dniu
zalecana ilość zabiegów: 1
zabieg wykonuje:
kosmetolog
rodzaj:
twarz

Depilacja woskiem Lycon

Depilacja woskiem Lycon to bardzo popularny zabieg kosmetologiczny. Skutecznie usuwa owłosienie już podczas pierwszego zabiegu. Jest hipoalergiczny ponadto znacznie osłabia porost nowych włosków. 

Gładka zadbana skóra w jest postrzegana jako atrakcyjna i młoda. Dlatego też wiele osób decyduje się na zabieg depilacji woskiem. Najpopularniejsze obszary zabiegowe w przypadku kobiet to nogi, pachy, okolice bikini oraz okolice twarzy. I to właśnie dla obszar twarzy wosk Lycon jest najlepszy. 

Jeżeli problem z włosami na ciele jest powiązany z nadmiernym owłosieniem i jest to dla ciebie niepokojące, warto skonsultować się z lekarzem lub dermatologiem. Może to pomóc określić przyczynę nadmiernego owłosienia i zasugerować odpowiednie leczenie.

Co warto wiedzieć o zabiegu depilacji woskiem Lycon?

Zabieg depilacji woskiem Lycon gwarantuje perfekcyjną gładkość i bezpieczeństwo. Do produkcji wosków Lycon producent używa najwyższej jakości naturalne żywice i wosk pszczeli. Ich niska temperatura topnienia i elastyczność gwarantują komfort i bezpieczeństwo zabiegu. 

Zabieg dedykowany dla skór wrażliwych. W porównaniu do standardowych wosków, unikatowy Lycon nie powoduje podrażnień i bólu dzięki czemu cieszy się dużym uznaniem pacjentów.

Zalety depilacji woskiem:

Długotrwały efekt. W skutek zabiegu usuwasz włosy razem z cebulkami. W konsekwencji efekt gładkiej skóry utrzyma się nawet do 6 tygodni. Zmniejsza się gęstości włosów: Regularna depilacja woskiem prowadzi do osłabienia cebulek włosowych, co może skutkować mniejszą gęstością włosów.

Jak przebiega zabieg z użyciem skutecznego wosku? 

Kosmetolog przygotowuje skórę, oczyszczają i suszy. Następnie nakłada wosk w kierunku, w którym rosną włosy. Wosk jest ciepły przyjemny stąd znajduje duże uznanie wśród pacjentów. Kolejnym etapem jest ściągnięcie wosku. Dobry kosmetolog sprawnie jednym ruchem ściąga wosk. Ostatnim etapem jest nałożenie łagodzącego kremu, który swoim przyjemnym zapachem czyni zabieg ekskluzywnym. 

Podsumowując,  jeżeli problem z włosami na ciele jest powiązany z nadmiernym owłosieniem. Ponadto  jest to dla ciebie niepokojące, warto skonsultować się z lekarzem lub dermatologiem. Może to pomóc określić przyczynę nadmiernego owłosienia i zasugerować odpowiednie leczenie.

Zapoznaj się z innymi zabiegami upiększającymi z oferty Prime Clinic

 

 

Efekty zabiegu:
  • gładka skóra bez podrażnień
  • usunięcie zbędnego owłosienia
Wskazania:
  • nadmierne, niechciane owłosienie
Zalecenia pozabiegowe:
  • pięlęgnacja podstawowa
Przeciwwskazania:
  • Opryszczka
  • Choroby skóry
Cennik:
Zabieg Obszar Cena
Depilacja Lycon Brwi 30 zł
Depilacja Lycon Wąsik- górna warga 40 zł
Depilacja Lycon Broda 40 zł
Depilacja Lycon Nos 25 zł
Depilacja Lycon Baki 40 zł
Depilacja Lycon Uszy 25 zł
Depilacja Lycon Pachy 60 zł
Depilacja Lycon Bikini 80 zł - 140 zł
Depilacja Lycon Łydki 80 zł
Depilacja Lycon Uda 100 zł
Depilacja Lycon Całe nogi 150 zł
Depilacja Lycon Przedramiona 60 zł
Depilacja Lycon Całe ręce 80 zł
Depilacja Lycon Plecy 150 zł
Depilacja Lycon Kark 50 zł
Depilacja Lycon Tors 80 zł
Depilacja Lycon Pośladki 120 zł

Zabiegi alternatywne

Depilacja laserowa

Depilacja, Epilacja laserowa to skuteczna metoda pozbycia się niechcianego owłosienia. Prime Clinic Warszawa