medycyna
estetyczna

Lip lift lifting ust

czas zabiegu:
około ustala lekarz
rekonwalescencja:
około 14 dni
najlepsze efekty po: 14 dniach
zalecana ilość zabiegów: 1
zabieg wykonuje:
lekarz
rodzaj:
twarz

Lip lift lifting ust Warszawa

LIPLIFT LIFTING UST CO TO JEST?

Lip lift lifting ust to piękno twarzy i właściwe jej proporcje. Zaburzenie proporcji widać w obszarze ust, dlatego możesz potrzebować zabiegu liftingu ust.  Jeżeli zmagasz się z tzw „długą wargą” i usta wizualnie są wąskie dobrym trwałym rozwiązaniem jest zabieg chirurgicznego modelowania ust. Zabieg liplift lifting ust w Prime Clinic w Warszawie jest trwały.

Lip lift czyli lifting górnej wargi to chirurgiczna metoda uniesienia górnej wargi poprzez odsłonięcie naturalnej czerwieni wargowej. Zabieg powoduje przywrócenie właściwych proporcji twarzy. Jest to jedyna skuteczna metoda w celu uniesienia ust bez konieczności wypełnienia. Zabieg lip lift daje również możliwość zmiany kształtu ust.

Poznaj inny zabieg modelujący dający efekt wypełnionych ust: powiększanie ust

Wskazania do zabiegu lip lift wargi górnej 

Zabieg podniesienia ust zwany jaki lifting wargi (corner lip lift ) zyskuje na coraz większej popularności. Dlatego, że efekty liftingu ust są naturalne i trwałe. Lip lift ust to procedura chirurgiczna, która polega na jak już wspomniano skróceniu przestrzeni między górną wargą a nosem co powoduje podniesienie górnej wargi tym samym optyczne powiększenie ust. Po zabiegu lip lift znika potrzeba modelowania ust kwasem hialuronowym w celu ich powiększenia. 

Chirurgiczne modelowanie ust, lifting górnej wargi jest dobrym rozwiązaniem dla osób zmagających się z niedoskonałościami w dolnym obrębie twarzy. 

Oto wskazania do zabiegu podciągnięcia górnej wargi:

Z wiekiem skóra traci swoją elastyczność, co może prowadzić do wydłużania się, opadania wagi górnej. Chcesz przywrócić młodzieńczy wygląd lifting wargi górnej jest dla ciebie. 

[caption id="attachment_372" align="alignnone" width="1024"] Lip Lift zabieg Prime Clinic[/caption]

Kolejnym wskazaniem jest nieproporcjonalna budowa anatomiczna twarzy. Powiększenie ust lip lift może pomóc w odsłonięciu zębów i poprawie linii uśmiechu. Lip lift daje poprawę proporcji ust jak rownież poprawia kształt uśmiechu. Warto nadmienić, że zabieg podniesienia ust jest również skuteczny w redukcji asymetrii ust tzw. krzywych ust. 

Warto pamiętać, że chirurgiczny lifting ust to zabieg trwały dlatego powinien go wykonywać lekarz specjalista z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej. Decyzja o zabiegu zmiany kształtu ust powinna być przemyślana i podjęta w pełnym zrozumieniu z lekarzem po konsultacji medycznej. 

POWIĘKSZANIE UST LIP LIFT KONSULTACJE ZABIEGI WARSZAWA

NA CZYM POLEGA ZABIEG LIP LIFT LIFTING UST? 

Zabieg podniesienie ust wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym trwa ok 40 min. Podczas zabiegu wycinany jest nadmiar skóry, następnie zszywany w linii nosa. Blizna po zabiegu umiejscowiona jest w naturalnym załamaniu pod nosem. Blizny po zabiegu stają się niemal niewidoczne.

Po zabiegu pacjent ma opatrunek. Okres rekonwalescencji trwa ok tydzień. Po ok 7-10 następuje ściągnięcie szwów

Bardzo ważne jest przestrzeganie zaleceń pozabiegowych do czasu pełnego wygojenia się rany, tak aby nie dopuścić do rozciągnięcia skóry czy urwania szwów. Niestosowanie się do zaleceń może spowodować nieestetyczny wygląd blizny. 

Aby wykonać zabieg należy zgłosić się do kliniki chirurgii plastycznej Prime Clinic w Warszawie.

Lip lift a lip flip? 

Lip lift  jak i lip flip to zabiegi medyczne to procedury modelowania ust. Obie procedury utrzymują naturalny wygląd ust, jednak różnią się pod względem techniki wykonania i trwałości efektu zabiegu. 

Lip Lift to to chirurgiczna procedura modelowania ust . Polega na trwałym usunięciu fragmentu skóry pod nosem. Efekt zabiegu bullhorn lip lift wargi górnej jest trwały. Czas rekonwalescencji trwa ok tygodnia do czasu zdjęcia szwów. W pełni wygojona blizna z czasem staje się niewidoczna. Zabieg poprawia linię ust, likwiduje asymetrię i poprawia linię uśmiechu.

[caption id="attachment_373" align="alignnone" width="999"] Zabieg lip lift warszawa[/caption]

Lip Flip to z kolei procedura niechirurgiczna. Zabieg Lip Flip polega na wstrzyknięciu toksyny botulinowej do mięśnia orbicularis oris - okrężnego ust. Toksyna botulinowa powoduje tymczasowe osłabienie mięśnia co sprawia, że górna warga unosi się i wywija. Zabieg unosi górna wargę i pozwala osiągnąć lifting kącików ust. zabieg można połączyć z zabiegiem powiększania ust kwasem hialuronowym, przez co osiąga się większą objętość warg. Efekt lip flip jest tymczasowy utrzymuje się od 3 do 4 miesięcy. Lip flip nie zmienia proporcji twarzy wpływa natomiast na poprawę linii uśmiechu. 

Jak wybrać technikę zabiegu?

Wybór techniki liftingu wargi górnej zależy celów estetycznych jakie chcesz osiągnąć, tudzież preferencji i czasu rekonwalescencji. Z tego powodu ważne, aby skonsultować swoje oczekiwania z doświadczonym lekarzem, specjalistą z zakresu medycyny estetycznej. 

Inne zabiegi wypełniające twarz

LIP LIFT REKONWALESCENCJA, ZALECENIA POZABIEGOWE LIFTING UST WARSZAWA:

Lip lift rekonwalescencja trwa ok 7 dni. Po zabiegu liftingi ust przede wszystkim należy do minimum ograniczyć mimikę twarzy, powstrzymywać się od śmiechu, gwałtownych zmian w obrębie ust. Ponadto stosować płynną dietę (smoothie, zupy-kremy), które można pić przez słomkę. Unikać gryzienia twardych pokarmów.

JAK PIELĘGNOWAĆ BLIZNĘ: 

Podsumowując, zabieg pozostawia bliznę, która znajduje się w naturalnym załamaniu nosa. Na ostateczny wygląd blizny wpływają predyspozycje genetyczne. Nie rekomenduje się wykonywania zabiegu u osób ze słonościami do tworzenia się bliznowców. Pielęgnacja blizny to ważny element terapii. Po około miesiącu od zabiegu można zacząć stosować żele silikonowe np. Dermatix, Veraderm, Sutricon w celu przyspieszenia pełnego wygojenia.

Bliznę należy chronić przed promieniowaniem UV ponieważ mogą powstać przebarwienia.

Inne zabiegi na twarz 

Ceny liftingu ust Lip lift WARSZAWA CENA ZNAJDUJE SIĘ PONIŻEJ STRONY

Efekty zabiegu:

Efekty lip lift wargi górnej

 • uniesienie górnej wargi
 • odsłonięcie czerwieni wargowej
 • pełniejsze usta
 • poprawa proporcji twarzy
 • likwidacja asymetrii ust
 • naturalny wygląd ust
 • lift kącików ust
 • trwałe powiększenie ust 
 • pełne efekty zabiegu po ok 3 mies po wygojeniu blizny
Wskazania:
 • wąska warga górna
 • usta wąskie
 • zaburzone proporcje twarzy
 • niechęć do stosowania wypełniaczy
 • asymetria ust
Zalecenia pozabiegowe:
 • Ograniczyć do minimum mimikę twarzy, powstrzymywać się od śmiechu, gwałtownych zmian w obrębie ust.
 • Stosować płynną dietę (smoothie, zupy-kremy), które można pić przez słomkę.
 • Unikać gryzienia twardych pokarmów.
 • Nie moczyć blizny
 • Po okresie rekonwalescencji stosować preparaty wspomagające gojenie się blizn
Przeciwwskazania:
 • Skłonność do tworzenia się bliznowców
 • Aktywna opryszczka, stany zapalne skóry w obszarze zabiegu.
 • Stosowanie leków przeciwzakrzepowych bezpośrednio przed zabiegiem
 • cukrzycę
 • choroby układu krążenia
 • nieuregulowane nadciśnienie tętnicze
 • choroby o podłożu autoimmunologicznym
 • ciążę i karmienie piersią.
 • Aktywna choroba nowotworowa
Cennik:
Zabieg Cena
Lip lift od 5000 zł

Zabiegi alternatywne

Modelowanie i powiększanie ust

Odświeżanie, modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym.

Endolifting niechirurgiczny lifting

Alternatywa dla chirurgicznego liftingu twarzy. Uniesienie owalu twarzy.