medycyna
estetyczna

Lifting Brwi Brow lift

czas zabiegu:
około ustala lekarz
rekonwalescencja:
około 7 dni
najlepsze efekty po: 30 dniach
zalecana ilość zabiegów: 1
zabieg wykonuje:
lekarz
rodzaj:
twarz

LIFTING BRWI BROW LIFT

LIFTING BRWI BROW LIFT CO TO?

Chirurgiczny lift czoła i prwi, Brow lift, nazywany również jako lifting czoła, podniesienie brwi to zabieg chirurgiczny. Szcuje się, że z wieliem ok 70% pacjentow skarży się na nadmiar zwiotczałej skóry na czole. Procedura ma na celu podniesienie brwi i zmniejszenie widoczności zmarszczek na czole. W Prime Clinic w Warszawie zabieg polega na usunięciu nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej oraz na naprawie mięśni i innych tkanek, które wpływają na położenie brwi. Zabieg poprawia, odmładza wygląd twarzy. Zabieg przywraca świeży wygląd, oczy stają się wypoczęte. Przede wszystkim skóra wokół oczu odzyskuje utracone napięcie wraz z upływający wiekiem.

Lifting brwi zabieg Warszawa, Lifting Czoła i brwi. Zalety zabiegu podniesienia brwi 

Efekty liftongu brwi metodami chirurgiczymi to nie tylko uniesienie opadających brwi. Zabieg browlift znacząco poprawia wygląd twarzy czyli: koryguje brwi, koryguke kształt łuku brwiowego. Ponadto podnosi skórę górnej powieki, przez co gałka oczna ulega odsłonięciu. Ponadto terapia wygładza zmarszczki powiek górnych. Podniesienie brwi ma na celu poprawę napięcia skóry czoła, likwidację zmarszczek czoła bez koneicznści stosowania w przyszłości toskysny botulinowej. Czoło staje się gładkie.. Niewątpliwą zaletą zabiegu jest lifting górnej części twarzy poprzez wycięcie nadiaru zwiotczalej skóry czoła. Utrzymanie się efektów liftingu nie wymaga kolejnych zabiegów. Co ważne operacja podniesienia brwi nie wymaga znieczulenia ogólnego, wystarczy znieczulenie miejscowe. Chirurgiczne podniesienie brwi można łączyćć z innymi zabiegam korygującymi np. owal twarzy, czy zabgami korekty gónych powiek jeżeli nadal istnieje taka potrzeba. 

Lifting brwi i czoła w Warszawie Konsultacje

Konsultacja medyczna w sprawie zabiegu podniesienie linii brwi to kluczowy element przed podjęciem decyzji o zabiegu. Podczas konsultacji lekarz oceni stan twojej skóryczoła jak rownież strukturę twarzy. Przed zabiegiem uniesienia skóry brwi metodami chirurginymi można wykonać zdjęcia w celu analizy. Lekarz porozmawia z Tobą o Twoich oczkiwaniach i przedstawi metody podniesienia linii bwri. Podniesienie brwi brow lifting można wykonać różnymi metdami tak aby osiągnąć najlepszy efelt zabiegu podniesienia brwi. Na konsultacji dowiesz się też jak wygląda przygotowanie do zabiegu liftingu brwi, okres rekonwalescencji jak również szczególowe informacje o przebiegu zabiegu. Należy pamiętać, że konsultacja jest ważnym elementem terapii. Pozwala pacjentowi jak i chirurgowi plastykowi upewnić się czy oczekiwania, tym samym plan zabiegu jest zbieżyny dla ob stron. W Prime Clinic w Warszawie przede wszystkim stawowmy na zadowolenie i bezpieczeństwo naszych pacjentów. 

Jako przykład, zapoznaj się z innym zabiegiem odmładzenia oka, poprzez podniesienie powieki górnej  plastyka powiek. 

W Prime Clinic znajdzieszsz pełną ofertę zabiegów z zakresu odmłodzenia twarzy

DLA KOGO ZABIEG LIFTING BRWI BROW LIFT, LIFTING CZOŁA?

Podniesienie brwi metodą chirurgiczną, brow lifting to zabieg dla pacjenta w każdym wieku. Jest to zabieg dla kobiet i zabieg dla mężczyzn. Według wskazń do zabiegu kwalifikuje się osoby, które mają zwiotczenie skóry w okolicy czoła, Pacjenci którym przeszkadzają asymetrie w obszarze czoła, przede wszystkim zbyt niskie położenie brwi, które sprawia, że twarz wygląda posępnie. Zabieg jest dla osób z głęboko osadzonymi oczami gdzie wymagane jest odsłonięcie galki ocznej. tym samym osiąga się efekt liftingu powiek. Czas trwania zabiegu to ok 2-3 godzin. Efekt podniesienia czoła często daje efekt pełnego liftingu twarzy, przez co twarz wyglada jak młodsza twarz.

NA CZYM POLEGA ZABIEG BROW LIFT?

Zalet liftingu brwi i czoła jest bardzo wiele, jednak aby go osiągnąć zapoznaj się na czym polega zabieg i technika liftingu brwi. 

Chirurgiczny Lifting brwi Brow Lift wymaga jedynie znieczulenia miejscowego.  Aby osiągnąć najlepszy efekt terapeutyczny lekarz wykonuje nacięcie wzdłuż linii włosów, a czasem wewnątrz owłosienia (nie wymaga to wygolenia włosów), Następnie usuwa nadmiar skóry, naprawia mięśnie tak aby unieść poziom brwi tym samym unieść poieki tym samym odsłonić gałki oczne. W niektórych przypadkach wystarczy jedynie nacięcie wzdłuż linii brwi. Z tego poziomu opracowuje sie uniesienie. Należy pamiętać, że inna metoda podniesineia brwi jak np. liftong brwi niciami POD nie przynosi tak porządanych efektów zabiegu jak chirurgiczne modelowanie brwi. 

JAK WYGLĄDA OKRES REKONWALESCENCJI PO ZABIEGU LIFTINGU BRWI WARSZAWA?

Rekonwalescencja po liftingu brwi trwa ok tygodnia. Mówiąc w skrócie, w okresie rekonwalescencji pacjent może odczuwać dyskomfort, obrzęk i siniaki w okolicy brwi. Powinien ograniczyć wysiłek fizyczny przez kilka tygodni po zabiegu, aby umożliwić pełne wygojenie się tkanek. Szwy usuwa się po 7-10 dniach. Niewątpliwą zaletą zabiegu jest krótki czas trwania oraz szybki okres rekonwalescencji.

JAKIE SĄ EFEKTY ZABIEGU CHIRURGICZNEGO BROW LIFT WARSZAWA?

Efekt podniesienia brwi jest permenentny. Chirurgiczny lifting brwi faktycznie poprawia wygląd twarzy i nadać bardziej młodzieńczy wygląd. Jak już wspomniano zabieg podniesienie czoła, tym samym korekty linii brwi powinien wykonać wyłącznie doświedczony chirurg. 

Efekty przed i po liftingu czoła i brwi  znajdziesz na naszych stronach na Instagramie i FB.

JAKA JEST PROCEDURA PRZYGOTOWANIA DO ZABIEGU LIFTINGU BRWI, CZOŁA?

Przed zabiegiem wymagana jest konsultacja lekarska. Podczas konsultacji zabieg jest szczegółowo omawiany. Zakres przebieg zabiegu oraz jego efekty. Aby zostać zakwalifikowanym do zabiegu należy wykonać zecone przez lekarza badania krwi.

Zabieg korekcja brwi jest zabiegiem bezpiecznym, możliwe powikłania pozabiegowe wiąża się przede wszystkim z preduspozycjami pacjenow do gojenia sie ran. 

Cena zabiegu brow lift?

CENA ZABIEGU BROW LIFT  PONIŻEJ NA STRONIE.

Efekty zabiegu:
 • Efekty liftingu brwi Warszawa

 • efekt odsłonięcia gałki ocznej
 • uniesienie brwi
 • uniesienie powiek
 • twarz odmłodzona
 • skóra odmłodzona
 • skóra napięta
 • młodsza twarz
 • odmłodzenie twarzy
 • niskie proporcjonalne czoło
 • poprawa napięcia skóry czoła
 • redukcja zmarszczek
 • korekta górnych powiek
Wskazania:
 • opadające brwi
 • asymetrie brwi
 • opadające powieki
 • posępny wygląd twarzy
 • opadające czoło
 • zmarszczki na czole
 • wysokie czoło
 • redukcja zmarszczek czoła
Zalecenia pozabiegowe:
 • Zgodnie z zaleceniami lekarza
 • Unikanie wysiłku fizycznego podczas okresu rekonwalescencji
 • pielęgnacja blizny zgodnie z zaleceniami lekarza
Przeciwwskazania:
 • Stany zapalne okolic zabiegowych
 • Aktywna choroba nowotworowa
 • Ciąża
 • Skłonność do tworzenia bliznowców
 • W trakcie menstruacji/miesiączki
Cennik:
Zabieg Cena
Lifting brwi od 6000 zł
Cena konsultacji przed zabiegiem 300 zł

Zabiegi alternatywne

Nici Liftingujące

Nici liftingujące są należą do terapii liftingująco - odmładzających . Nici działają jak rusztowanie dla skóry, stymulują produkcję kolagenu, aby podtrzymać rezultat terapii. Efekt liftingu jest natychmiastowy, skóra staje się gładsza.

Plastyka Powiek

Plastyka powiek (blefaroplastyka) to chirurgiczne wycięcie nadmiaru skóry na powiece. Daje efekt odmłodzenia okolic oka i twarzy. Zabieg zalecany dla osób w każdym wieku gdzie następuje przerost skóry na powiece.

Endolifting niechirurgiczny lifting

Alternatywa dla chirurgicznego liftingu twarzy. Uniesienie owalu twarzy.

Przeszczep tłuszczu do twarzy

Permanentna odbudowa utraconych objętości w twarzy. Przywrócenie młodzieńczego wyglądu.

Wolumetria twarzy

Niechirurgiczny lifting twarzy. Odbudowa utraconych objętości. Podniesienie owalu, wypełnienie policzków.

HIFU lifting ultradźwiękowy

Lifting twarzy, uniesienie owalu i policzków.