Prime ClinicPrime Clinic

Prime Clinic to zespół wybitnych lekarzy i specjalistów z zakresu wielu dziedzin.

Stawiamy przede wszystkim na satysfakcję naszych pacjentów poprzez najwyższą jakość świadczonych usług oraz zachowanie światowych standardów. Korzystamy z wieloletniego doświadczenia oraz ciągle rozwijanej wiedzy specjalistycznej. Uczestniczymy w krajowych i międzynarodowych szkoleniach jako słuchacze, ale także jako wykładowcy (lub: prelegenci).

Nasi pacjenci korzystają z ekspertyzy specjalistów w zakresie medycyny estetycznej, chirurgii, kosmetologii, Anti- aging, laseroterapii, dietetyki, dermatologii, neurologii, ortopedii oraz rehabilitacji.

Dysponujemy najnowocześniejszych sprzętem medycznym. Dzięki temu wykonywane zabiegi są bezpieczne i skuteczne.

Prime Clinic to również miejsce spotkań specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Organizujemy śniadania prasowe, aby nasi potencjalni pacjenci mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w interesujących ich dziedzinach medycyny.

Nasi eksperci współpracują z wiodącymi producentami i ośrodkami badawczymi. Służymy także swoim doświadczeniem w pracach nad rozwojem kosmeceutyków – najnowszych kosmetyków, które są kluczowym elementem w medycynie estetycznej.

Dzięki naszym osiągnięciom i osiągniętej pozycji Prime Clinic jest cenionym partnerem współpracującym z innymi wyróżniającymi się w Polsce ośrodkami medycznymi, w których nasi pacjenci mogą znaleźć uzupełnienie naszej oferty.

Kompleksowa opieka na najwyższym poziomie leczenia jest naszym priorytetem

Zespół Prime Clinic

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Body Jet, zabiegi kosmetyczne, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, ICOONE, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości

Magellan System

Najlepszy dostępny zabieg PRP

Magellan to najlepszy i najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnyhch PRP z własnej krwi . Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Newsletter

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.

autor techniki

Robert Chmielewski, MD

Chirurg, Specjalista medycyny estetycznej i terapii anti-aging.

W Prime Clinic wykorzystywana jest autorska, innowacyjna metoda iniekcji SMART, Anti-Aging Network TM.