Modelowanie
sylwetki i twarzy

Modelowanie sylwetki i ciała w Prime Clinic to zestaw zabiegów dedykowanych dostosowanych do Twoich potrzeb

Zapoznaj się z ofertą zabiegów modelujących ciało i twarz. Zabiegów odchudzających, zabiegów likwidujących złogi tłuszczu, zabiegów pro zdrowotnych.

Zabiegi

BOA presoterapia

Masaż drenująco uciskowy. Redukcja cellulitu, nagromadzonej wody w organizmie. Wspomaganie procesu odchudzania.

Drenaż limfatyczny podciśnieniowy laser

Drenaż limfatyczny laser podciśnieniowy LED to silna terapia, która odchudza, zagęszcza skórę , likwiduje cellulit i obrzęki. Zabieg bezpieczny dla skór naczyniowych.

Endolifting niechirurgiczny lifting

Alternatywa dla chirurgicznego liftingu twarzy. Uniesienie owalu twarzy.

Facemodeling liftingujący masaż twarzy

Facemodeling to długookresowy manualny lifting twarzy. Terapia łączy unikatowe techniki masażu. Modeluje i odmładza twarz. Wykonywany regularnie wyszczupla twarz.

Fala Uderzeniowa

Fala Uderzeniowa zwalcza cellulit oraz lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej. Stymuluje metabolizm. Zabieg wygładza skórę. Rozbija komórki tłuszczowe zwiększają jędrność i sprężystość skóry.

Fale Radiowe RF z polem elektromagnetycznym Venus

Zabieg likwiduje cellulit, ujędrnia skórę i usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej.

Ginekomastia / Lipomastia

Trwałe usunięcie gruczołu piersiowego (wszystkie typy) u mężczyzn.

HIFU lifting ultradźwiękowy

Lifting twarzy, uniesienie owalu i policzków.

HIFU na ciało

Ultradzwiękowy lifting ciała. Lifting ud, kolan, ramion, brzucha

Laserowy drenaż limfatyczny na twarz

Zmniejsza obrzęki, działa liftingująco. Robiony regularnie wyszczupla twarz unosi policzki

Lifting Brwi Brow lift

Chirurgiczny Lifting Brwi, Brow lift, nazywany również jako lifting czoła. Podniesienie brwi daje efekt otwartego oka, często bez potrzeby plastyki powiek.

Lifting ud- plastyka

Lifting ud- plastyka ud permanentnie, bez widocznych blizn likwiduje nadmiar wiotkiej skóry na udach.

Lip lift lifting ust

Lip lift lifting ust, chirurgiczne usunięcie nadmiaru skóry na górnej wardze. Permanentny efekt naturalnie większych ust, przez co następuje odmłodzenie twarzy.

Lipofilling – ciało

Przeszczep tłuszczu w wybrane partie ciała, twarz, piersi, pośladki, dłonie.

Liposukcja podbródka

Trwałe usunięcie nadmiaru podbródka, lifting podbródka. Zbieg jednorazowy dający permanentny efekt.

Liposukcja wodna WAL

Permanentna likwidacja tkanki tłuszczowej poprzez wypłukanie jej wypłukanie z tkanek. Zabieg nie niszczy naczyń krwionośnych.

Masaż liftingujący FLOW

Masaż liftingujący FLOW to kompozycja odmładzającego masażu tkanek głębokich twarzy, szyi i dekoltu. Niweluje zastoje limfatyczne przez co twarz staje się jędrna wyszczuplona.

Masaże ciała

Drenaż, regeneracja skóry ciała.

Modelowanie i powiększanie ust

Odświeżanie, modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym.

Nici Liftingujące

Nici liftingujące są należą do terapii liftingująco - odmładzających . Nici działają jak rusztowanie dla skóry, stymulują produkcję kolagenu, aby podtrzymać rezultat terapii. Efekt liftingu jest natychmiastowy, skóra staje się gładsza.

Niechirurgiczna korekta nosa

Korekta krzywizny nosa przy użyciu kwasu hialuronowego. Efekt natychmiastowy, alternatywa dla chirurgicznej korekty nosa.

Plastyka brzucha

Plastyka brzucha (tummy tuck) chirurgiczny zabieg odmładza wygląd oraz kształt brzucha. Zabieg permanentnie usuwa nadmiar skóry i tłuszczu, przywraca mięśnie proste brzucha, przez co brzuch staje się płaski.

Plastyka Powiek

Plastyka powiek (blefaroplastyka) to chirurgiczne wycięcie nadmiaru skóry na powiece. Daje efekt odmłodzenia okolic oka i twarzy. Zabieg zalecany dla osób w każdym wieku gdzie następuje przerost skóry na powiece.

Przeszczep tłuszczu do twarzy

Permanentna odbudowa utraconych objętości w twarzy. Przywrócenie młodzieńczego wyglądu.

RF mikroigłowy na twarz

Lifting 3D. Odbudowuje, napina, likwiduje zmarszczki. Poprawia owal twarzy unosi policzki.

Siatka hialuronowa

Odbudowa rusztowania dla skóry, dedykowana dla skór wiotkich, opadających.

Toksyna botulinowa

Likwidacja zmarszczek, unoszenie brwi. Modelowanie twarzy.

Usuwanie tkanki tłuszczowej mikrofale

Mmikrofale Coolwaves to najnowszy rewolucyjny zabieg modelujący sylwetkę. Redukuje tkankę tłuszczową w partii zabiegu, napina poprawa jakość skóry.

Wolumetria twarzy

Niechirurgiczny lifting twarzy. Odbudowa utraconych objętości. Podniesienie owalu, wypełnienie policzków.

Czym jest modelowanie sylwetki i twarzy? 

Modelowanie sylwetki i twarzy" to termin odnoszący się do różnych technik i metod mających na celu poprawę wyglądu i kształtu ciała oraz twarzy. Może to obejmować szeroki zakres działań, od ćwiczeń fizycznych i diet, przez zabiegi kosmetyczne, po bardziej zaawansowane metody medyczne jak chirurgia plastyczna.  Oto kilka przykładów

Sylwetka, a samopoczucie.

Sylwetka ciała ma znaczący wpływ na samopoczucie pacjenta, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Oto kilka kluczowych aspektów tej relacji jak poczucie własnej wartości, zdrowie fizyczne, zdrowie psychiczne. Sylwetka to jak wyglądamy z pewnością ma wpływ jak postrzegają nas inni. Dbanie o smukłą sylwetkę to krok ku zdrowiu.  Warto podkreślić, że nie trzeba osiągać perfekcyjnej sylwetki, ważne, aby dobrze czuć się we własnej skórze. Nie mniej 90% pacjentów czuje się lepiej gdy sylwetka jest przede wszystkim proporcjonalna, 

Od czego zacząć modelowanie sylwetki i twarzy?

Przede wszystkim konsultacja i wizyta w dobrej klinice medycyny estetycznej. Lekarz i kosmetolog przygotują dla ciebie plan działania. Tak abyś mogła ponownie cieszyć się ciałem jak za młodych lat. 

Oferta zabiegów z zakresu modelowania twarzy?

W Prime Clinic w Warszawie na Warszawskim Powiślu znajduje się klinika medycyny estetycznej oferująca, szeroki zakres zabiegów modelujących ciało i twarz. W ofercie znajdują się zabiegi z użyciem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego dostosowanego poprzez swoje właściwości do roli i części ciała w której są wstrzykiwane. 

Rola Toksyny botulinowej? 

Toksyna botulinowa likwiduje zmarszczki na czole w tym lwią zmarszczę. Umiejętnie wstrzyknięta powiększa usta czy liftinguje brwi. W przypadku spastyki mięśni twarzy rozluźnia te partie, które są odpowiedzialne za smutny wygląd twarzy czy zmarszczki marionetki. 

Rola kwasu hialuronowego?

Kwas hialuronowy to naturalny budulec skóry. Z wiekiem ulega zanikowi. Skóra staje się mniej elastyczna. Następuje brak jędrności. Aby odwrócić efekt tego procesu należy sięgnąć po zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy wypełni napnie utracone objętości. Do tego typu zabiegów zalicza się wolumetrię twarzy, siatkę hialuronową, mezoterapię odmładzającą czy modelowanie i powiększanie ust. 

Inne narzędzia w rękach lekarza wpływające na modelowanie twarzy i ciała. 

Endolift: nowowczesny zabieg modelujący liftingujący linie żuchwy. Endolift jest alternatywą dla chirurgii plastycznej. Już po jednym zabiegu można wykonturować owal twarzy, podbródka czy zlikwidować chomiki. 
  1. HIFU lifting- HIFU (High-Intensity Focused Ultrasound), to nieinwazyjna metoda liftingu stosowana w celu ujędrnienia i odmłodzenia skóry. Procedura ta wykorzystuje skoncentrowaną energię ultradźwiękową, aby docierać do warstw skóry znajdujących się tuż pod jej powierzchnią. Energia ultradźwiękowa powoduje szybkie podgrzewanie tkanki. Gdy komórki w celowanym obszarze osiągną pewną temperaturę, doświadczają uszkodzeń komórkowych. Te uszkodzenia stymulują komórki do produkcji większej ilości kolagenu - białka, które zapewnia strukturę skóry.
Wzrost produkcji kolagenu skutkuje bardziej napiętą, jędrniejszą skórą z mniejszą ilością zmarszczek.  2. Lifting HIFU najczęściej stosuje się na twarz i szyję, ale można go również używać na innych częściach ciała. Jest popularny   ze względu na swoją zdolność do liftingu i ujędrnienia skóry zwykle po jednej sesji i bez konieczności operacji czy czasu rekonwalescencji. Pełny efekt zabiegu zazwyczaj rozwija się w ciągu kilku miesięcy. Nici Liftingujące to zabieg polegający na wprowadzeniu nici w skórę, których naciągnięcie powoduje natychmiastowy lifting. Nici stymulują produkcję elastyny i kolagenu. Tym samym z czasem następuje naturalny trwały lifting twarzy.  Zabieg nici liftingujących jest popularny wśród osób szukających mniej inwazyjnych metod poprawy wyglądu skóry, szczególnie w obszarze twarzy, szyi i dekoltu. Ważne jest jednak, aby zabieg taki przeprowadzał wykwalifikowany specjalista medycyny estetycznej, aby zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność. W przypadku ciała skuteczne będą zabiegi takie jak Liposukcja wodna WAL, Fale Cool Waves, drenaże limfatyczne, fale radiowe Venus.  Ważne jest, aby pamiętać, że każda z tych metod powinna być stosowana z rozwagą i najlepiej pod nadzorem specjalistów. Bezpieczeństwo i zdrowie powinny być zawsze priorytetem przy podejmowaniu decyzji dotyczących modelowania sylwetki i twarzy.