Medycyna
estetyczna

Medycyna estetyczna zwana również dermatologią estetyczną w Prime Clinic to zabiegi: odmładzające, modelujące sylwetkę i twarz. Wszystkie zabiegi znajdują poparcie w badaniach klinicznych. Skuteczność zabiegów odzwierciedla zadowolenie naszych pacjentów.

Terapie przeprowadzane w Prime Clinic charakteryzują się wysoką skutecznością. Preparaty posiadają niezbędne certyfikaty medyczne.

Zabiegi

Biostymulatory tkankowe

Zabieg przeciwstarzeniowy, głęboko liftingujący. Poprawia owal twarzy, stymuluje biorejstrukturyzację skóry.

Chirurgiczne usuwanie znamion blizn

Chirurgiczne usuwanie znamion, blizn, torbieli, tłuszczaków i innych

Drenaż limfatyczny podciśnieniowy laser

Drenaż limfatyczny laser podciśnieniowy LED to silna terapia, która odchudza, zagęszcza skórę , likwiduje cellulit i obrzęki. Zabieg bezpieczny dla skór naczyniowych.

Endolifting niechirurgiczny lifting

Alternatywa dla chirurgicznego liftingu twarzy. Uniesienie owalu twarzy.

HIFU lifting ultradźwiękowy

Lifting twarzy, uniesienie owalu i policzków.

HIFU na ciało

Ultradzwiękowy lifting ciała. Lifting ud, kolan, ramion, brzucha

Komórki macierzyste odmładzanie

Odmłodzenie, wypełnienie skóry antologicznym materiałem pacjenta. Najsilniejsza metoda odmłodzenia skóry dostępna na rynku

Kwas bursztynowy- odbudowa i rozjaśnienie

Silnie odmładza skórę, rozjaśnia ją. Skóra pod zabiegu jest napięta rozjaśniona, odbudowana. Efekt odmłodzenia.

Leczenie bruksizmu

Osłabienie mięśni żwaczy. Leczenie toksyną botulinową.

Leczenie łysienia – kompleksowa terapia

Łączona terapia wspomagająca odbudowę cebulek włosowych. Terapia zatrzymująca wypadanie włosów.

Leczenie nadpotliwości

Leczenie nadmiernej nadpotliwością w wybranych partiach ciała. Toksyna Botulinowa

Leczenie wypadania włosów

hamuje wypadanie włosów. Pogrubia i zagęszcza włosy, przyspiesza wzrost, rewitalizuje cebulki włosowe, wzmacnia włosy przed i po przeszczepie.

Mezoterapia Anti- aging

Odżywienie poprzez iniekcję preparatów witaminowych z kwasem hialuronowym.

Mezoterapia odmładzająca

Nawilżenie, odmłodzenie poprawa jędrności skóry.

Modelowanie i powiększanie ust

Odświeżanie, modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym.

Nici Liftingujące

Nici liftingujące są należą do terapii liftingująco - odmładzających . Nici działają jak rusztowanie dla skóry, stymulują produkcję kolagenu, aby podtrzymać rezultat terapii. Efekt liftingu jest natychmiastowy, skóra staje się gładsza.

Odmładzanie dłoni

Wypełnienie skóry dłoni. Redukcja wiotkiej skóry i zmarszczek.

Odmłodzenie okolic oka

Odnowa delikatnej skóry wokół oczu. Likwidacja zmarszczek, cieni pod oczami i plam pigmentacyjcyh.

Osocze bogatopłytkowe Premium

Najwyższe stężenie osocza na rynku. Silna rewitalizacja, odmłodzenie, regeneracja skóry wzbogacone o kwas bursztynowy silnie rozjaśniający.

Osocze bogatopłytkowe PRP

Najwyższe stężenie osocza na rynku. Silne odmłodzenie, regeneracja skóry

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa NEW

RF mikroigłowy na twarz

Lifting 3D. Odbudowuje, napina, likwiduje zmarszczki. Poprawia owal twarzy unosi policzki.

Siatka hialuronowa

Odbudowa rusztowania dla skóry, dedykowana dla skór wiotkich, opadających.

Skleroterapia

Trwałe zamykanie żylaków i pajączków na nogach.

Toksyna botulinowa

Likwidacja zmarszczek, unoszenie brwi. Modelowanie twarzy.

Wolumetria twarzy

Niechirurgiczny lifting twarzy. Odbudowa utraconych objętości. Podniesienie owalu, wypełnienie policzków.

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna to dziedzina, która koncentruje się na poprawie wyglądu, niezależnie od Twojego wieku, kondycji skóry twarzy i skóry. Ponadto zabiegi medyczne znacząco poprawiają samopoczucie pacjentów, ponieważ koncentrują się na wydobyciu  prawdziwego piękna danej osoby. W naszej klinice lekarze specjaliści medycyny estetycznej, chirurdzy przeprowadzają wiele nieinwazyjnych lub minimalnie inwazyjnych zabiegów. Wykonywane z najwyższą starannością gwarantują pacjentom bezpieczeństwo i nie wymagają długiej rekonwalescencji. Efekt zabiegu to piękny, promienny wygląd.  Dermatologia estetyczna  dziedzina dzięki której każdy może uzyskać poprawę  jakości skóry, odmłodzenie skóry, zniwelować asymetrię twarzy. Oprócz tego w ofercie Prime Clinic można również znaleźć zabiegi redukujące oznaki starzenia się skóry twarzy i ciała. 

Klinika medycyny estetycznej — nasza oferta

W szczególności medycyna estetyczna oferuje szeroki zakres usług. Terapie odmładzające dedykowane są dla osób w każdym wieku, u których pojawiają się pierwsze objawy starzenia się w postaci np. zmarszczek, utraty owalu twarzy, ubytków budulca w skórze. Zabiegi modelujące twarz i ciało skierowane są do wszystkich pacjentów, których celem jest szybkie i nieinwazyjne poprawianie wyglądu. Procedury medyczne przeprowadzane w naszej klinice:

Zabiegi odmładzające i poprawiające wygląd:

Terapie modelujące twarz:

  • powiększanie i modelowanie ust
  • modelowanie policzków,
  • modelowanie żuchwy
  • liposukcja podbródka,
  • niechirurgiczna korekta nosa,
  • plastyka/korekcja powiek,
  • inne zabiegi specjalistyczne.
Wykwalifikowani lekarze specjaliści Dermatologia estetyczna to skuteczna alternatywa dla chirurgii plastycznej. Nie obejmuje inwazyjnych zabiegów operacyjnych. Korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej pozwala nie tylko zapewnić sobie lepszy wygląd, ale też dobre samopoczucie. Szybka rekonwalescencja to atut zabiegów medycyny estetycznej. Właśnie dlatego zainteresowanie tymi zabiegami cieszy się tak dużą popularnością.

Kto wykonuje zabiegi medycyny estetycznej?

To bardzo ważne, aby zabiegi z zakresu medycyny estetycznej były wykonywane przez lekarza medycyny estetycznej. W Prime Clinic zajmują się tym wykwalifikowani specjaliści pod nadzorem dr Robert Chmielewskiego.  Wykorzystanie specjalistycznego sprzętu, wieloletniego doświadczenia i pasji w pomaganiu składają się na efekty zabiegów. Zabiegi poprzedzone są konsultacją lekarską, podczas której omawiane są oczekiwania i efekty zabiegów. 

Medycyna estetyczna w Prime Clinic

Oferta zabiegów, które znajdziesz w gabinecie medycyny estetycznej Prime Clinic jest przygotowana w oparciu o indywidualne potrzeby pacjenta, każdy pacjent otrzyma fachową poradę medyczną, leczniczą i kosmetologiczną. Pacjent jest w centrum uwagi, a nie dziedziny. U nas otrzymasz indywidualny plan zabiegowy Ma on na celu przedstawić jak konkretne zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologiczne, wpłyną na poprawę Twojego wyglądu. Wszystkie sprzęty, urządzenia medyczne, preparaty, używane do zabiegów są zarejestrowanymi produktami medycznymi. Posiadają niezbędne certyfikaty zgodne z obowiązującym prawem. To wszystko ma na celu zapewnić Ci pełen komfort i bezpieczeństwo podczas wykonywania zabiegów medycyny estetycznej. Podsumowując,  zapoznaj się z ofertą pozostałych zabiegów, które wykonujemy w Prime Clinic z zakresu chirurgii plastycznej, laseroterapii, kosmetologii.