Laseroterapia

Laseroterapia to nowoczesna medycyna estetyczna. Dzięki działaniu lasera można skutecznie poprawić wygląd ciała, odchudzić, odmłodzić.

Wszystkie lasery posiadają niezbędne certyfikaty dopuszczone na rynku Europejskim. Skuteczność laserów jest poparta badaniami klinicznymi

Zabiegi

Depilacja laserowa

Depilacja, Epilacja laserowa to skuteczna metoda pozbycia się niechcianego owłosienia. Prime Clinic Warszawa

Laser CO2

Laser ablacyjny. Całkowita regeneracja, odmłodzenie skóry. Likwidacja blizn potrądzikowych oraz przerostowych. Likwidacja zmarszczek.

Laser frakcyjny nieablacyjny

Odmładzanie skór problematycznych, blizny potrądzikowe, szerokie pory, rozstępy.

Laserowe usuwanie przebarwień

Usuwanie plam, przebarwień na skórze. Efekt odmłodzenia

Laserowe zamykanie naczynek DYE-VL

Laserowa likwidacji popękanych naczynek, zmian naczyniowych likwidacja rumienia.

Laserowe zamykanie naczynek na nogach

Skuteczne zamykanie naczynek, pajączków, zmian naczyniowych.

Likwidacja Blizn i Rozstępów

Terapia terapia niwelująca nieestetyczne rozstępy i blizny przerostowe, pourazowe jak również pooperacyjne.

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa NEW

Laseroterapia

Zabiegi laserowe (laseroterapia) to procedura medyczna wykorzystująca laser do terapii odmładzających. Dzięki czemu można wyleczyć wiele schorzeń skóry i poprawić jej wygląd. Oznacza to że duża skuteczność, szerokie zastosowanie i bezbolesne wykonywanie zabiegów z użyciem lasera sprawia, że laseroterapia jest bardzo popularna. Oprócz tego, w naszej klinice wykorzystujemy do tego specjalistyczne urządzenia, oparte o najnowsze technologie oferowane na rynku. Przede wszystkim, promieniowanie laserowe ma szerokie zastosowanie i można poddawać jego działaniu różne partie ciała pacjenta. Oprócz zabiegów poprawiających wygląd skóry, dużym zainteresowaniem cieszą się zabiegi odchudzające z wykorzystaniem lasera. Po pierwsze, pozwalają one na zmniejszenie ilości tłuszczu w wybranych częściach ciała. Po drugie pozwalają na wygładzenie skóry i usunięcie cellulitu.

Laserowe odmładzanie skóry, twarzy, szyi  dekoltu 

Ściśle mowiąc, zabieg laseroterapii polega na zastosowaniu lasera w zależności od indywidualnej potrzeby pacjenta. Zastosowanie lasera w medycynie estetycznej to skuteczna metoda pobudzająca produkcję kolagenu co pobudza odbudowę skóry. Działanie lasera w znaczący sposób może poprawić Twój wygląd i samopoczucie. Zabiegi laseroterapii przeprowadzane w naszej klinice na przykład:

Regeneracja i odmłodzenie skóry twarzy:

Wyszczuplanie, odchudzanie i regeneracja na przykład poprawa wyglądu skóry ciała:

Wykwalifikowani lekarze specjaliści Mówiąc w skrócie, efekty zabiegów laserowych są trwałe, jednak mogą różnić się od indywidualnych predyspozycji pacjenta. W Prime Clinic podczas konsultacji lekarz lub kosmetolog przedstawi Tobie plan zabiegowy dedykowany dla Twoich potrzeb. Jak już wspomniano dzięki takiemu podejściu otrzymasz najlepsze efekty terapeutyczne, które poprawią Twój wygląd.  W Prime Clinic zabiegami medycyny estetycznej zajmują się wykwalifikowani specjaliści. Dzięki ich zaangażowaniu i wieloletniemu doświadczeniu efekty zabiegów mogą być u Ciebie widoczne nawet już po pierwszej wizycie.

Certyfikowane urządzenia do laseroterapii

Zabiegi laseroterapii są bezbolesne i wykonywane przy pomocy certyfikowanych laserów. Są to urządzenia emitujące skupioną wiązkę światła bezpośrednio na obszar skóry wymagający pracy. W Prime Clinic posiadamy lasery medyczne najnowszej technologii:
  • lasery wysokoenergetyczne,
  • laser erbowo szklany,
  • laser frakcyjny,
  • lasery odchudzające

Zabiegi laseroterapii w Prime Clinic — jak się do nich przygotować?

Zabieg przy użyciu lasera jest bezpieczny. Należy pamiętać, że w zależności od typu zabiegu należy się do niego odpowiednio przygotować. Skóra poddawana laseroterapii nie może być naruszona, podrażniona ani zraniona. Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek wątpliwości, możesz skonsultować się z naszymi ekspertami Mając na uwadze skuteczność i mało inwazyjność zabiegów, a szukasz alternetywy, która szybko poprawi Twój wygląd? Laseroterapia jest dla Ciebie. Na kniec, zapoznaj się z ofertą pozostałych zabiegów, które wykonujemy w Prime Clinic z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, kosmetologii.