medycyna
estetyczna

Leczenie łysienia – kompleksowa terapia

czas zabiegu:
około 1 godz.
rekonwalescencja:
brak
najlepsze efekty po: 15 dniach
zalecana ilość zabiegów: 4
zabieg wykonuje:
lekarz
rodzaj:
twarz

Leczenie łysienia Warszawa - kompleksowa terapia. Piękne, mocne, silne włosy, tak to jest już możliwe dzięki trzyetapowej terapii rewitalizacyjnej w PRIME CLINIC.

Udowodniono, że najskuteczniejszą metodą walki z wypadającymi włosami oraz łysieniem jest trzyetapowa terapia ( leczenie łysienia - kompleksowa terapia)mająca na celu zatrzymanie wypadania włosów, pobudzenie ich wzrostu w nowej zmienionej znakomitej jakości poprzez rewitalizacyjne działanie na cebulki włosowe .

Etap pierwszy:

W Prime Clinic możesz uzyskać najlepszą gatunkowo substancje osocza bogatopłytkowego z własnej krwi. PRP z wykorzystywany jet też  w terapiach odmładzających, rewitalizujących, regeneracyjnych wielu obszarów ciała w tym skóry głowy oraz cebulek włosowych. Urządzenie umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji, po milion płytek na mikrolitr. Jest to obecnie jedyne takie urządzenie dostępne na świecie.Osocze bogatopłytkowe jest bezpieczne , ze względu na fakt wykorzystania autologicznego materiału jakim jest krew pacjenta.

Dzięki iniekcji osocza bogatopłytkowego włosy pacjenta stają się zrewitalizowane, rosną mocniejsze, rośnie ich więcej. Widoczne efekty zabiegu pacjent uzyskuje już po 1-2 tygodniach od zabiegu, pełny efekt po miesiącu od zabiegu.

Etap drugi :

W celu długookresowego podtrzymania efektów terapii przy użyciu Systemu osocza bogatopłytkowego zastosowanie znajduje peptydowa terapia. Preparat wykorzystywany podczas terapii jest produktem medycznym posiada certyfikat CE. Już po 2 miesiącach terapii ( 4 sesje co 2 tyg. ) następuje :

 • Powstrzymanie wypadania włosów
 • Przyspieszenie wzrostu włosów
 • Rewitalizacja mieszków włosowych
 • Pogrubienie i zagęszczenie włosów
 • Wzmocnienie włosów przed i po przeszczepie

Ponadto preparat pobudza krążenie, poprawia ukrwienie skóry głowy oraz pielęgnuje. Jest najskuteczniejszym preparatem medycznym skutecznym w walce z alopecją (łysieniem). Zabieg jest bezbolesny, pacjent nie wymaga żadnej rekonwalescencji.

Etap trzeci :

W kolejnym etapie mającym na celu zrewitalizowanie skóry głowy oraz cebulek włosowych jest dbałość o prawidłowe ukrwienie oraz dotlenienie poprzez zabieg Karboksyterapii.

Karboksyterapia oznacza kontrolowane zastosowanie medycznego dwutlenku węgla CO2 w celu poprawy krążenia w tkankach. Terapia jest metodą naturalną, mało inwazyjną, której skuteczność i 100% bezpieczeństwo jest potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi. Zabieg jest znakomitym sposobem na walkę z wypadającymi włosami. Znakomicie sprawdza się w terapii wypadania włosów jako zabieg wykonywany w serii kilku zabiegów. Regularne powtarzanie zabiegu powoduje odwrócenie wypadania włosów.

Dla kogo terapia?

Dla każdej osoby, która boryka się z problemem łysienia, alopecji, łysienia plackowatego.

Inny zabieg na wypadanie włosów

Efekty zabiegu:
 • Rewitalizacja cebulek włosowych
 • Po 15 dniach od zabiegu zahamowanie procesu wypadania włosów
 • Pobudzenie wzrostu nowych włosów
 • Przywrócenie pigmentacji
 • Porost nowych włosów
 • Odwrócenie procesu wypadania włosów
Wskazania:

– pacjenci z alopecją (łysieniem) – hamowanie wypadania włosów
– osoby z cienkimi, przerzedzonymi włosami
– po przeszczepie włosów w celu ich wzmocnienia
– przyspieszenie wzrostu włosa

Zalecenia pozabiegowe:
 • Jako uzupełnienie terapii. Stosowanie kosmetyków marki Dermaheal szampon, odżywka, serum przeciw wypadaniu włosów
Przeciwwskazania:
 • Aktywna opryszczka
 • Choroba nowotworowa
 • Ciąża
 • Karmienie piersią
 • Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu
Cennik:
Zabieg Ilośc zabiegów Łączna cena
Magellan osocze bogatopłytkowe 1 zabieg ---
Mezoterapia igłowa ( Dr. CYJ ) 4 zabiegi ---
Karboksyterapia 5 zabiegów ---
Łączna cena promocyjna 6000 zł

Zabiegi alternatywne

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to zabieg odmładzający, który poprzez mikroiniekcje skutecznie zwalcza oznaki starzenia, nawilża i rewitalizuje skórę, oferując natychmiastowe wygładzenie skóry.

Leczenie wypadania włosów

hamuje wypadanie włosów. Pogrubia i zagęszcza włosy, przyspiesza wzrost, rewitalizuje cebulki włosowe, wzmacnia włosy przed i po przeszczepie.