medycyna
estetyczna

Niechirurgiczna korekta nosa

czas zabiegu:
około ustala lekarz
rekonwalescencja:
około 1 dzień
najlepsze efekty po: 7 dniach
zalecana ilość zabiegów: 1
zabieg wykonuje:
lekarz
rodzaj:
twarz

Niechirurgiczna korekta nosa

Niechirurgiczna korekta nosa  rynoplastyka  znana również jako nieinwazyjna korekcja nosa, to procedura medyczna. Bez wątpienia zabieg ma celu poprawę wyglądu nosa bez konieczności przeprowadzania tradycyjnej operacji plastycznej. W przeciwieństwie do tradycyjnej rinoplastyki, niechirurgiczna korekta nosa jest mniej inwazyjna i nie wymaga długotrwałej rekonwalescencji.

Na czym polega Niechirurgiczna korekta nosa rynoplastyka Warszawa? 

Warto zauważyć, że korekta nosa rynoplastyka, nosa może być przeprowadzana za pomocą różnych technik. W związku z tym zabieg najczęściej wykonuje lekarz za pomocą specjalnych i dedykowanych wypełniaczy. Zazwyczaj stosuje się wypełniacze kwasu hialuronowego wysoko usieciowanego, jest on wstrzykiwany w określone obszary nosa. 

Zabieg ma na celu poprawę proporcji, symetrii i kształtu nosa. Wypełniacze mogą być również stosowane do korekty niewielkich wad, takich jak wgłębienia, garbki czy asymetria nosa. Korekty najczęściej obejmują niwelowanie zagłębień, likwidację ostrych kątów nosa, przez co nos jest  bardziej subtelny. Zabieg równie skutecznie podnosi wierzchołek nosa.

Zabieg spełniający oczekiwania pacjenta znacząco poprawia wygląd pacjenta przez co wpływa pozytywnie na jego samocenę. 

Podczas zabiegu pacjent może kontrolować kształt swojego nosa poprzez obserwację zabiegu w lustrze. Zabieg trwa ok 15-30 minut.

Jak przebiega zabieg Niechirurgiczna korekta nosa rynoplastyka?

Bezsprzecznie, procedura niechirurgicznej korekty nosa jest stosunkowo szybka i zazwyczaj nie wymaga znieczulenia. Można zastosować miejscowe znieczulenie lub krem znieczulający, aby zmniejszyć dyskomfort pacjenta. Efekty niechirurgicznej korekty nosa są widoczne natychmiast po zabiegu. 

Ważne jest, aby przeprowadzenie niechirurgicznej korekty nosa rynoplastyki było powierzone doświadczonemu i wykwalifikowanemu lekarzowi specjaliście z zakresu medycyny estetycznej. W Prime Clinic Klinice medycyny estetycznej w Warszawie zabieg wykonuje lekarz chirurg Dr Robert Chmielewski. 

Czy do zabiegu należy się przygotwać? 

Przed podjęciem decyzji o niechirurgicznej korekcie nosa warto skonsultować się z lekarzem w celu oceny indywidualnych potrzeb i możliwości. Nie wymagane jest żadne specjalne przygotowanie. Ważna jest rozmowa z lekarzem, aby przedstawić swoje oczekiwania wobec efektu zabiegu. 

Jakich efektów można oczekiwać?

Zaraz po zabiegu pacjent widzi jego efekty. Nos wygląda subtelnie, zniwelowane są jego niedoskonałości. Efekt zabiegu utrzymuje się do roku. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Po zabiegu może utrzymywać się delikatny obrzęk i zaczerwienienie leczonych okolic. Nie można też dotykać okolicy nosa i nakładać makijażu przez min. 6 godzin. Przez dwa tygodnie preparat jeszcze się uplastycznia

Zapoznaj się z ofertą innych zabiegów modelujących twarz

Chcesz wymodelować podbródek zapoznaj się z zabiegiem

 

Efekty zabiegu:
 •  Nos subtelny
 •  Nos bez zewnętrznych defektów wynikających z kształtu.
Wskazania:
 • Niskie poczucie wartości w związku z wyglądem nosa
 • Kosmetyczne niedoskonałości zagłębienia
 • Garbki
 • Brak symetrii
 • Szeroki nos
 •  Wąski nos
Zalecenia pozabiegowe:
 • Utrzymywanie higieny.
 • Nie stosować makijażu na 6 godz. po zabiegu na obszar okolic nosa
Przeciwwskazania:
 • aktywna opryszczka
 • infekcja wirusowa bakteryjna górnych dróg oddechowych
 • aktywna choroba nowotworowa w trakcie leczenia
Cennik:
Zabieg Cena
Niechirurgiczna korekta nosa Od 900 zł