czas zabiegu
(ustala kosmetolog)
czas rekonwalescencji
(dni)
najlepsze efekty zabiegu
(dni)
rekomendowana ilość zabiegów
wykonuje
kosmetolog
zabieg na
ciało

Depilacja woskiem Lycon

Depilacja woskiem Lycon

Depilacja woskiem Lycon gwarantuje perfekcyjną gładkość i bezpieczeństwo. Do produkcji wosków Lycon używane są najwyższej jakości naturalne żywice, oraz wosk pszczeli. Ich niska temperatura topnięcia, oraz elastyczność gwarantuje komfort i bezpieczeństwo zabiegu nawet w przypadku bardzo wrażliwej skóry twarzy, pach, czy bikini. W porównaniu do standardowych wosków, Lycon nie powoduje podrażnień, i bólu dzięki czemy cieszy się dużym uznaniem pacjentów.

Efekty zabiegu
  • ładka skóra bez podrażnień
  • usunięcie zbędnego owłosienia
Wskazania
  • nadmierne, niechciane owłosienie
zalecenia pozabiegowe(rozwiń aby zobaczyć)
  • pielęgnacja podstawowa
  • w celu regeneracji komórkowej skóry zalecane stosowanie kosmeceutyków dobranych w zależności do potrzeb pacjenta. Kosmetyki dobiera kosmetolog, kosmetyki są dostępne w klinice, można je również zamówić poprzez stronę kliniki.
przeciwwskazania(rozwiń aby zobaczyć)
  • aktywna opryszczka
cennik(rozwiń aby zobaczyć)
ZabiegObszarCena
Depilacja LyconPachy60 zł
Depilacja LyconBikini80 zł - 140 zł
Depilacja LyconŁydki80 zł
Depilacja LyconUda100 zł
Depilacja LyconCałe nogi150 zł
Depilacja LyconPrzedramiona60 zł
Depilacja LyconCałe ręce80 zł
Depilacja LyconPlecy150 zł
Depilacja LyconKark50 zł
Depilacja LyconTors80 zł
Depilacja LyconPośladki120 zł
Depilacja LyconBrwi30 zł
Depilacja LyconWąsik - górna warga40 zł
Depilacja LyconBroda40 zł
Depilacja LyconNos25 zł
Depilacja LyconBaki40 zł
Depilacja LyconUszy25 zł

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Body Jet, zabiegi kosmetyczne, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, ICOONE, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości

Magellan System

Najlepszy dostępny zabieg PRP

Magellan to najlepszy i najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnyhch PRP z własnej krwi . Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.