czas zabiegu
(ustala lekarz)
czas rekonwalescencji
(dni)
najlepsze efekty zabiegu
(dni)
rekomendowana ilość zabiegów
wykonuje
lekarz
zabieg na
twarz

Biostymulatory tkankowe

Biostymulatory tkankowe

Biostymulatory tkankowe, to zabieg przy użyciu preperatów zawierających polinukleotydy. Efekt zabiegu to długotrwały lifting polegający na głębokiej odbudowie i biorestrukturyzacji skóry. 

Innowacyjny jednorazowy zabieg działa na trzech poziomach dlatego jest kluczowy dla młodzieńczego wyglądu pacjenta. Działanie preparatu pozwala uzyskać efekt liftingu, antyoksydacji oraz nawilżenia.

Jakie są efekty zabiegu? 

Ponieważ Biostymulatory tkankowe działają wielopoziomowo, już po zabiegu rozpoczyna proces regeneracji. 

Dlatego, że preparat działa bardzo silnie po niecałym miesiącu można zaobserwować pierwsze efekty terapii. Skóra ulega zagęszczeniu i ujędrnieniu. Dodatkowe działanie antoksydacyjne i nawilżające sprawia, że pacjent zauważa wyraźne odmłodzenie skóry. Twarz staje się bardziej promienna, znikają objawy stresu oksydacyjnego. Znacznej poprawie ulega koloryt skóry, zmarszczki zostają znacznie  spłycone. Zabieg nie zmienia rysów twarzy, dlatego efekt zabiegu można określić jako silnie odmładzający. 

Co to jest Biostymulator tkankowy i jak działa? 

Biostymulator tkankowy to naukowo potwierdzony preparat służący do biostymulacji skóry.

Ponieważ preparat oparty jest na naturalnych składnikach, jest bezpieczny dla pacjenta.

To produkt całkowicie naturalny i bezpieczny. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym. Występuje w postaci przezroczystego żelu. 

Preparat zawiera polinukleotydy, które w trzykierunkowym mechanizmie pobudzają skórę do odbudowy. Pierwszy kierunek działania to receptory na fibroblastach w skórze. Dzięki takiemu pobudzeniu przekształcają się w miofibroblasty. Stymulowany jest proces wytwarzania kolagenu typu I oraz elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie. Drugim mechanizmem jest wymiatanie wolnych rodników i działanie antyoksydacyjne. Polinukeotydy wiążą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej. Dlatego skóra staje się nawilżona i jędrna. 

Dla kogo dedykowany jest zabieg? 

Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry. 

Biostymulacji skóry można poddawać się cały rok, dlatego, że jest to zabieg odbudowujący skórę.

Jak wykonywany jest zabieg? 

Zabieg wykonywany jest przez lekarza. W Prime Clinic zabieg Biostymulator tkankowy wykonywany jest w technice iniekcyjnej SMART ANTIAGING NETWORK, która pozwala na rozprowadzenie preparatu na wszystkich poziomach skóry. Zabieg nie jest bolesny, można odczuwać delikatne mrowienie. Po zabiegu można wrócić bez problemu do codziennych czynności, ewentualnie może się pojawić delikatny obrzęk lub siniak. 

Jak często należy zabieg powtarzać? 

W celu uzyskania najlepszych efektów, zabieg biostymulacji tkankowej wykonuje się w serii 4 zabiegów co 2-4 tygodnie.

Zapoznaj się z innymi zabiegi z zakresu odmłodzenia twarzy 

Efekty zabiegu
 • Twarz odmłodzona
 • Skóra zagęszczona
 • Efekt liftingu przy zachowaniu naturalnych rysów twarzy
 • Skóra promienna
 • Znaczne spłycenie zmarszczek
Wskazania
 • Skóra zmęczona
 • Skóra odwodniona
 • Skóra palacza
 • Skóra naczyniowa
 • Opadający owal twarzy
zalecenia pozabiegowe(rozwiń aby zobaczyć)
 • Indywidualnie stsowanie się do zaleceń lekarza
przeciwwskazania(rozwiń aby zobaczyć)
 • Ciąża
 • Karmienie piersią
 • Aktywna opruszczka
 • Choroba nowotworowa w trakcie leczenia
cennik(rozwiń aby zobaczyć)
ZabiegIlość zabieguCena
Biostymulator tkankowy -Nucleofill1 zabieg1200 zł

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Body Jet, zabiegi kosmetyczne, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, ICOONE, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości

Magellan System

Najlepszy dostępny zabieg PRP

Magellan to najlepszy i najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnyhch PRP z własnej krwi . Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.