czas zabiegu
(ustala lekarz)
czas rekonwalescencji
(dni)
najlepsze efekty zabiegu
(dni)
rekomendowana ilość zabiegów
wykonuje
lekarz
zabieg na
twarz

CUTERA XEO

Najnowocześniejszy amerykański laser CUTERA XEO to skuteczne narzędzie do zamykania naczynek zarówno na twarzy i ciele, usuwania przebarwień, rumienia oraz fotoodmładzania. Laser nie uszkadza naskórka, dzięki czemu zabieg jest mało inwazyjny, a przy tym bezpieczny i bardzo precyzyjny.

Laser Cutera szczególnie dedykowany jest do leczenia rumienia i różnej etiologii jak np. zmiany temperatur, silne emocje, czy nawet czerwienienie się po wypiciu niewielkiej ilości alkoholu. Wstydliwe schorzenie może powodować duży dyskomfort dla pacjenta. W Prime Clinic to schorzenie wynikające z nadreaktywności naczyń krwionośnych można z powodzeniem leczyć. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony pacjenta. Po zabiegu może wystąpić lekka opuchlizna, która może utrzymywać się do ok 4 dni, nie wyklucza to jednak pacjenta z normalnego funkcjonowania.

Zabiegi laserowe w Prime Clinic wykonywane są przez wykwalifikowanego, doświadczonego lekarza, dzięki czemu zabieg jest skuteczny i bezpieczny, a pacjent otoczony jest najlepszą opieką.

Efekty zabiegu
 • Usunięcie zmian naczyniowych
 • Usunięcie przebarwień
 • Gładka, zrewitalizowana skóra
Wskazania
 • Naczynka
 • Przebarwienia
 • Zmarszczki
 • Rumień
 • Problemy skórne
zalecenia pozabiegowe(rozwiń aby zobaczyć)

Po zabiegu mogą wystąpić lekkie obrzęki, dlatego zalecana jest pielęgnacja i ochrona przed promieniami słonecznymi. Należy więc przez kilka dni unikać gorących kąpieli, oraz ekspozycji skóry na promienie słoneczne.

W celu uniknięcia działań nieporządanych po zabiegu przy użyciu Lasera CO2 należy stosować się zaleceń lekarza prowadzącego.

przeciwwskazania(rozwiń aby zobaczyć)
 • Choroby nowotworowe
 • Ciąża
 • Karmienie piersią
 • Opalanie do czterech tygodni przed zabiegiem

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Body Jet, zabiegi kosmetyczne, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, ICOONE, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości

Magellan System

Najlepszy dostępny zabieg PRP

Magellan to najlepszy i najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnyhch PRP z własnej krwi . Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.