czas zabiegu
(ustala kosmetolog)
czas rekonwalescencji
(dni)
najlepsze efekty zabiegu
(dni)
rekomendowana ilość zabiegów
wykonuje
kosmetolog
zabieg na
twarz

Depilacja woskiem Lycon

Depilacja woskiem Lycon

Depilacja woskiem Lycon to bardzo popularny zabieg kosmetologiczny. Skutecznie usuwa owłosienie już podczas pierwszego zabiegu. Jest hipoalergiczny ponadto znacznie osłabia porost nowych włosków. 

Gładka zadbana skóra w jest postrzegana jako atrakcyjna i młoda. Dlatego też wiele osób decyduje się na zabieg depilacji woskiem. Najpopularniejsze obszary zabiegowe w przypadku kobiet to nogi, pachy, okolice bikini oraz okolice twarzy. I to właśnie dla obszar twarzy wosk Lycon jest najlepszy. 

Jeżeli problem z włosami na ciele jest powiązany z nadmiernym owłosieniem i jest to dla ciebie niepokojące, warto skonsultować się z lekarzem lub dermatologiem. Może to pomóc określić przyczynę nadmiernego owłosienia i zasugerować odpowiednie leczenie.

Co warto wiedzieć o zabiegu depilacji woskiem Lycon?

Zabieg depilacji woskiem Lycon gwarantuje perfekcyjną gładkość i bezpieczeństwo. Do produkcji wosków Lycon producent używa najwyższej jakości naturalne żywice i wosk pszczeli. Ich niska temperatura topnienia i elastyczność gwarantują komfort i bezpieczeństwo zabiegu. 

Zabieg dedykowany dla skór wrażliwych. W porównaniu do standardowych wosków, unikatowy Lycon nie powoduje podrażnień i bólu dzięki czemu cieszy się dużym uznaniem pacjentów.

Zalety depilacji woskiem:

Długotrwały efekt. W skutek zabiegu usuwasz włosy razem z cebulkami. W konsekwencji efekt gładkiej skóry utrzyma się nawet do 6 tygodni. Zmniejsza się gęstości włosów: Regularna depilacja woskiem prowadzi do osłabienia cebulek włosowych, co może skutkować mniejszą gęstością włosów.

Jak przebiega zabieg z użyciem skutecznego wosku? 

Kosmetolog przygotowuje skórę, oczyszczają i suszy. Następnie nakłada wosk w kierunku, w którym rosną włosy. Wosk jest ciepły przyjemny stąd znajduje duże uznanie wśród pacjentów. Kolejnym etapem jest ściągnięcie wosku. Dobry kosmetolog sprawnie jednym ruchem ściąga wosk. Ostatnim etapem jest nałożenie łagodzącego kremu, który swoim przyjemnym zapachem czyni zabieg ekskluzywnym. 

Podsumowując,  jeżeli problem z włosami na ciele jest powiązany z nadmiernym owłosieniem. Ponadto  jest to dla ciebie niepokojące, warto skonsultować się z lekarzem lub dermatologiem. Może to pomóc określić przyczynę nadmiernego owłosienia i zasugerować odpowiednie leczenie.

Zapoznaj się z innymi zabiegami upiększającymi z oferty Prime Clinic

Efekty zabiegu
  • gładka skóra bez podrażnień
  • usunięcie zbędnego owłosienia
Wskazania
  • nadmierne, niechciane owłosienie
zalecenia pozabiegowe(rozwiń aby zobaczyć)
  • pięlęgnacja podstawowa
przeciwwskazania(rozwiń aby zobaczyć)
  • Opryszczka
  • Choroby skóry
cennik(rozwiń aby zobaczyć)
ZabiegObszarCena
Depilacja LyconBrwi30 zł
Depilacja LyconWąsik- górna warga40 zł
Depilacja LyconBroda40 zł
Depilacja LyconNos25 zł
Depilacja LyconBaki40 zł
Depilacja LyconUszy25 zł
Depilacja LyconPachy60 zł
Depilacja LyconBikini 80 zł - 140 zł
Depilacja LyconŁydki80 zł
Depilacja LyconUda100 zł
Depilacja LyconCałe nogi150 zł
Depilacja LyconPrzedramiona60 zł
Depilacja LyconCałe ręce80 zł
Depilacja LyconPlecy150 zł
Depilacja LyconKark50 zł
Depilacja LyconTors80 zł
Depilacja LyconPośladki120 zł
pakiety usług(rozwiń aby zobaczyć)
PakietCena
Łydki, bikini, pachy200 zł
Całe nogi, bikini210 zł
Całe, nogi, bikini, pachy250 zł
Całe nogi, bikini, pachy, wybrany 1 obszar twarzy260 zł

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Wodna WAL, ginekomastia, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, drenaże limfatyczne, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości.

Osocze bogatopłytkowe

Rewitalizacją i regeneracja

Prime Clinic posiada najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnych osocze bogatopłytkowe z własnej krwi . Zabieg umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.