czas zabiegu
(1 godz.)
czas rekonwalescencji
(dni)
najlepsze efekty zabiegu
(dni)
rekomendowana ilość zabiegów
wykonuje
kosmetolog
zabieg na
twarz

Laminacja brwi i rzęs

Laminacja brwi i rzęs

Laminacja to idealny zabieg dla osób borykających się z niedoskonałościami brwi lub rzęs. Zabieg jest znakomitą alternatywą dla makijażu permanentnego, jednak efekt zabiegu jest czasowy i odwracalny. 

Dla kogo zabieg, jakich efektów można się spodziewać?

Zabieg dla osób u których brwi lub rzęsy rosną niesfornie nieregularnie, są cienkie i rzadkie Zabieg laminacji to intensywna regeneracja i odżywienie, które powoduje, że włoski stają się grubsze mocniejsze, bardziej widoczne. Podczas zabiegu można dokonać korekty kształtu brwi oraz ich zabarwienia. W przypadku laminacji rzęs, rzęsy stają się grubsze dłuższe i pięknie podkręcone. 

Na czym polega zabieg?

W pierwszym etapie zabiegu dokonuje się rozerwania włókien włosa, a następnie tworzy je na nowo. Tworzenie nowych włókien odbywa się za pomocą produktów bardzo silnie regenerujących zawierających kreatynę oraz olejki roślinne. Tak odbudowane włoski są grubsze, mocniejsze, poddatne na ułożenie. Powraca ich witalność i jakość. W ostatnim etapie zabiegu można dokonać koloryzacji włosów przy pomocy henny.

Czy wymagana jest dedykowana pielęgnacja?

Tak po zabiegu pacjent otrzymuje zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych do domu. Dla przedłużenia efektu można stosować dedykowane kosmetyki regeneracyjne, które dodatkowo wzmacniają włoski podtrzymują efekt regeneracji i zapewniają szybszy wzrost. 

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu? 

Efekt utrzymuje się do 2 miesięcy, przy odpowiedniej pielęgnacji nawet do 3 miesięcy

Efekty zabiegu
 • Pięknie ułożone i odżywione brwi i rzęsy
 • Poprawa kształtu
 • Kolor zgodny z życzeniem pacjenta
 • Brwi grubsze
 • Poprawa jakości włosa
Wskazania
 • Rzadkie, niesforne brwi
 • Słaba jakość włosków
 • Niezadowalający kształt
zalecenia pozabiegowe(rozwiń aby zobaczyć)
 • 48 godzi po zabiegu nie należy stosować żadnych środków myjących w okolicach objętych zabiegiem
 • Stosowanie odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych zaleconych przez kosmetologa
przeciwwskazania(rozwiń aby zobaczyć)
 • Aktywna opryszczka
 • Uczulenie na jakikolwiek ze składików zawartych w produktach używanych do zabiegu
 • Przed zabiegiem należy usunąć soczewki kontaktowe
 • Aktywne choroby oczu jak jęczmień, zapalenie spojówek, gradówka, nużyca, zaćma

 

cennik(rozwiń aby zobaczyć)
ZabiegIlość zabiegówCena
Laminacja Brwi i Rzęs1 zabieg399 zł
Laminacja rzęsy1 zabieg250 zł
Laminacja brwi1 zabieg250 zł

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Body Jet, zabiegi kosmetyczne, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, ICOONE, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości

Magellan System

Najlepszy dostępny zabieg PRP

Magellan to najlepszy i najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnyhch PRP z własnej krwi . Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.