czas zabiegu
(1 godz.)
czas rekonwalescencji
(dni)
najlepsze efekty zabiegu
(dni)
rekomendowana ilość zabiegów
wykonuje
lekarz
zabieg na
twarz

Leczenie łysienia – kompleksowa terapia

Leczenie łysienia Warszawa – kompleksowa terapia. Piękne, mocne, silne włosy, tak to jest już możliwe dzięki trzyetapowej terapii rewitalizacyjnej w PRIME CLINIC.

Udowodniono, że najskuteczniejszą metodą walki z wypadającymi włosami oraz łysieniem jest trzyetapowa terapia ( leczenie łysienia – kompleksowa terapia)mająca na celu zatrzymanie wypadania włosów, pobudzenie ich wzrostu w nowej zmienionej znakomitej jakości poprzez rewitalizacyjne działanie na cebulki włosowe .

Etap pierwszy:

W Prime Clinic możesz uzyskać najlepszą gatunkowo substancje osocza bogatopłytkowego z własnej krwi. PRP z wykorzystywany jet też  w terapiach odmładzających, rewitalizujących, regeneracyjnych wielu obszarów ciała w tym skóry głowy oraz cebulek włosowych. Urządzenie umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji, po milion płytek na mikrolitr. Jest to obecnie jedyne takie urządzenie dostępne na świecie.Osocze bogatopłytkowe jest bezpieczne , ze względu na fakt wykorzystania autologicznego materiału jakim jest krew pacjenta.

Dzięki iniekcji osocza bogatopłytkowego włosy pacjenta stają się zrewitalizowane, rosną mocniejsze, rośnie ich więcej. Widoczne efekty zabiegu pacjent uzyskuje już po 1-2 tygodniach od zabiegu, pełny efekt po miesiącu od zabiegu.

Etap drugi :

W celu długookresowego podtrzymania efektów terapii przy użyciu Systemu osocza bogatopłytkowego zastosowanie znajduje peptydowa terapia. Preparat wykorzystywany podczas terapii jest produktem medycznym posiada certyfikat CE. Już po 2 miesiącach terapii ( 4 sesje co 2 tyg. ) następuje :

 • Powstrzymanie wypadania włosów
 • Przyspieszenie wzrostu włosów
 • Rewitalizacja mieszków włosowych
 • Pogrubienie i zagęszczenie włosów
 • Wzmocnienie włosów przed i po przeszczepie

Ponadto preparat pobudza krążenie, poprawia ukrwienie skóry głowy oraz pielęgnuje. Jest najskuteczniejszym preparatem medycznym skutecznym w walce z alopecją (łysieniem). Zabieg jest bezbolesny, pacjent nie wymaga żadnej rekonwalescencji.

Etap trzeci :

W kolejnym etapie mającym na celu zrewitalizowanie skóry głowy oraz cebulek włosowych jest dbałość o prawidłowe ukrwienie oraz dotlenienie poprzez zabieg Karboksyterapii.

Karboksyterapia oznacza kontrolowane zastosowanie medycznego dwutlenku węgla CO2 w celu poprawy krążenia w tkankach. Terapia jest metodą naturalną, mało inwazyjną, której skuteczność i 100% bezpieczeństwo jest potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi. Zabieg jest znakomitym sposobem na walkę z wypadającymi włosami. Znakomicie sprawdza się w terapii wypadania włosów jako zabieg wykonywany w serii kilku zabiegów. Regularne powtarzanie zabiegu powoduje odwrócenie wypadania włosów.

Dla kogo terapia?

Dla każdej osoby, która boryka się z problemem łysienia, alopecji, łysienia plackowatego.

Inny zabieg na wypadanie włosów

Efekty zabiegu
 • Rewitalizacja cebulek włosowych
 • Po 15 dniach od zabiegu zahamowanie procesu wypadania włosów
 • Pobudzenie wzrostu nowych włosów
 • Przywrócenie pigmentacji
 • Porost nowych włosów
 • Odwrócenie procesu wypadania włosów
Wskazania

– pacjenci z alopecją (łysieniem) – hamowanie wypadania włosów
– osoby z cienkimi, przerzedzonymi włosami
– po przeszczepie włosów w celu ich wzmocnienia
– przyspieszenie wzrostu włosa

zalecenia pozabiegowe(rozwiń aby zobaczyć)
 • Jako uzupełnienie terapii. Stosowanie kosmetyków marki Dermaheal szampon, odżywka, serum przeciw wypadaniu włosów
przeciwwskazania(rozwiń aby zobaczyć)
 • Aktywna opryszczka
 • Choroba nowotworowa
 • Ciąża
 • Karmienie piersią
 • Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu
cennik(rozwiń aby zobaczyć)
Zabieg Ilośc zabiegówŁączna cena
Magellan osocze bogatopłytkowe1 zabieg---
Mezoterapia igłowa ( Dr. CYJ ) 4 zabiegi---
Karboksyterapia5 zabiegów---
Łączna cena promocyjna6000 zł

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Wodna WAL, ginekomastia, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, drenaże limfatyczne, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości.

Osocze bogatopłytkowe

Rewitalizacją i regeneracja

Prime Clinic posiada najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnych osocze bogatopłytkowe z własnej krwi . Zabieg umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.