czas zabiegu
(1 godz.)
czas rekonwalescencji
(dni)
najlepsze efekty zabiegu
(dni)
rekomendowana ilość zabiegów
wykonuje
lekarz
zabieg na
twarz

Leczenie łysienia – kompleksowa terapia

Leczenie łysienia – kompleksowa terapia. Piękne, mocne, silne włosy, tak to jest już możliwe dzięki trzyetapowej terapii rewitalizacyjnej w PRIME CLINIC.

Udowodniono, że najskuteczniejszą metodą walki z wypadającymi włosami oraz łysieniem jest trzyetapowa terapia ( leczenie łysienia – kompleksowa terapia)mająca na celu zatrzymanie wypadania włosów, pobudzenie ich wzrostu w nowej zmienionej znakomitej jakości poprzez rewitalizacyjne działanie na cebulki włosowe .

 Etap pierwszy :

Magellan  to najlepszy i najnowszy system PRP z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, wykorzystywany w terapiach odmładzających, rewitalizujących, regeneracyjnych wielu obszarów ciała w tym skóry głowy oraz cebulek włosowych. Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji, po milion płytek na mikrolitr. Jest to obecnie jedyne takie urządzenie dostępne na świecie. Magellan osocze bogatopłytkowe jest bezpieczny , ze względu na fakt wykorzystania autologicznego materiału jakim jest krew pacjenta.

Dzięki iniekcji osocza bogatopłytkowego włosy pacjenta stają się zrewitalizowane, rosną mocniejsze, rośnie ich więcej. Widoczne efekty zabiegu pacjent uzyskuje już po 1-2 tygodniach od zabiegu, pełny efekt po miesiącu od zabiegu.

Etap drugi :

W celu długookresowego podtrzymania efektów terapii przy użyciu Systemu Magellan zastosowanie znajduje peptydowa terapia (CYJ). Preparat wykorzystywany podczas terapii jest produktem medycznym posiada certyfikat CE. Już po 2 miesiącach terapii ( 4 sesje co 2 tyg. ) następuje :

 • Powstrzymanie wypadania włosów
 • Przyspieszenie wzrostu włosów
 • Rewitalizacja mieszków włosowych
 • Pogrubienie i zagęszczenie włosów
 • Wzmocnienie włosów przed i po przeszczepie

Ponadto preparat pobudza krążenie, poprawia ukrwienie skóry głowy oraz pielęgnuje. Jest najskuteczniejszym preparatem medycznym skutecznym w walce z alopecją (łysieniem). Zabieg jest bezbolesny, pacjent nie wymaga żadnej rekonwalescencji.

Etap trzeci :

W kolejnym etapie mającym na celu zrewitalizowanie skóry głowy oraz cebulek włosowych jest dbałość o prawidłowe ukrwienie oraz dotlenienie poprzez zabieg Karboksyterapii.

Karboksyterapia oznacza kontrolowane zastosowanie medycznego dwutlenku węgla CO2 w celu poprawy krążenia w tkankach. Terapia jest metodą naturalną, mało inwazyjną, której skuteczność i 100% bezpieczeństwo jest potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi. Zabieg jest znakomitym sposobem na walkę z wypadającymi włosami. Znakomicie sprawdza się w terapii wypadania włosów jako zabieg wykonywany w serii kilku zabiegów. Regularne powtarzanie zabiegu powoduje odwrócenie wypadania włosów.

Efekty zabiegu
 • Rewitalizacja cebulek włosowych
 • Po 15 dniach od zabiegu zahamowanie procesu wypadania włosów
 • Pobudzenie wzrostu nowych włosów
 • Przywrócenie pigmentacji
 • Porost nowych włosów
 • Odwrócenie procesu wypadania włosów
Wskazania

– pacjenci z alopecją (łysieniem) – hamowanie wypadania włosów
– osoby z cienkimi, przerzedzonymi włosami
– po przeszczepie włosów w celu ich wzmocnienia
– przyspieszenie wzrostu włosa

zalecenia pozabiegowe(rozwiń aby zobaczyć)
 • Stosowanie preparatów marki Dermaheal szampon, odżywka, serum
przeciwwskazania(rozwiń aby zobaczyć)
 • Aktywna opryszczka
 • Choroba nowotworowa
 • Ciąża
 • Karmienie piersią
 • Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu
cennik(rozwiń aby zobaczyć)
Zabieg Ilośc zabiegówŁączna cena
Magellan1 zabieg---
Mezoterapia igłowa ( CYJ ) 4 zabiegi---
Karboksyterapia5 zabiegów---
Łączna cena promocyjna5000 zł

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Body Jet, zabiegi kosmetyczne, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, ICOONE, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości

Magellan System

Najlepszy dostępny zabieg PRP

Magellan to najlepszy i najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnyhch PRP z własnej krwi . Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.