czas zabiegu
(ustala lekarz)
czas rekonwalescencji
(dni)
najlepsze efekty zabiegu
(dni)
rekomendowana ilość zabiegów
wykonuje
lekarz
zabieg na
twarz

Niechirurgiczna korekta nosa – rynoplastyka

Niechirurgiczna korekta nosa – rynoplastyka

Niechirurgiczna korekta nosa – rynoplastyka to nieinwazyjny jednorazowy zabieg, który pozwala dokonać korekty nosa, a zarazem dokonać jego wymodelowania. Zabieg pozwala na skuteczną korektę garbków, likwiduje efekt opadającego wierzchołka nosa jak również poprawia jego symetrię.

Na czym polega zabieg i ile trwa?

Zabieg polega na podaniu przez lekarza usieciowanego kwasu hialuronowego w odpowiednie miejsca nosa tak aby nadać mu prawidłowy kształt, poprawić jego proporcje.

Korekty najczęściej obejmują niwelowanie zagłębień, likwidację ostrych kątów nosa, przez co nos staje się bardziej subtelny. Zabieg równie skutecznie podnosi wierzchołek nosa.

Podczas zabiegu pacjent może kontrolować kształt swojego nosa poprzez obserwację zabiegu w lustrze. Zabieg trwa ok 15-30 minut.

Czy zabieg boli?

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Podczas podawania znieczulenia pacjent może odczuwać dyskomfort, który szybko mija.

Jakich efektów można oczekiwać?

Zaraz po zabiegu pacjent widzi jego efekty. Nos wygląda subtelnie, zniwelowane są jego niedoskonałości. Efekt zabiegu utrzymuje się do roku. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Po zabiegu może utrzymywać się delikatny obrzęk i zaczerwienienie leczonych okolic. Nie można też dotykać okolicy nosa i nakładać makijażu przez min. 6 godzin. Przez dwa tygodnie preparat jeszcze się uplastycznia.

Efekty zabiegu
 •  Nos subtelny
 •  Nos bez zewnętrznych defektów wynikających z kształtu.
Wskazania
 • Niskie poczucie wartości w związku z wyglądem nosa
 • Kosmetyczne niedoskonałości zagłębienia
 • Garbki
 • Brak symetrii
 • Szeroki nos
 •  Wąski nos
zalecenia pozabiegowe(rozwiń aby zobaczyć)
 • Utrzymywanie higieny.
 • Nie stosować makijażu na 6 godz. po zabiegu na obszar okolic nosa
przeciwwskazania(rozwiń aby zobaczyć)
 • aktywna opryszczka
 • infekcja wirusowa bakteryjna górnych dróg oddechowych
 • aktywna choroba nowotworowa w trakcie leczenia
cennik(rozwiń aby zobaczyć)
ZabiegCena
Niechirurgiczna korekta nosaOd 900 zł
W Prime Clinic wykorzystywana jest autorska, innowacyjna metoda iniekcji SMART, Anti-Aging Network TM.
autor techniki
Robert Chmielewski, MD
Chirurg, Specjalista medycyny estetycznej
i terapii anti-aging.

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Body Jet, zabiegi kosmetyczne, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, ICOONE, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości

Magellan System

Najlepszy dostępny zabieg PRP

Magellan to najlepszy i najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnyhch PRP z własnej krwi . Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.