czas zabiegu
(ustala lekarz)
czas rekonwalescencji
(dni)
najlepsze efekty zabiegu
(dni)
rekomendowana ilość zabiegów
wykonuje
lekarz
zabieg na
twarz

Nucleofill

Nucleofill

Zabieg przy użyciu preperatu Nucleofill to długotrwały efekt liftingu polegający na głębokiej odbudowie i biorestrukturyzacji skóry. 

Innowacyjny jednorazowy zabieg działa na trzech poziomach kluczowych dla młodzieńczego wyglądu skóry. Działanie preparatu pozwala uzyskać efekt liftingu, antyoksydacji oraz nawilżenia.

Jakie są efekty zabiegu? 

Nucleofill działa wielopoziomowo. Już po zabiegu rozpoczyna proces regeneracji. 

Po niecałym miesiącu można zaobserwować pierwsze efekty terapii. Skóra ulega zagęszczeniu i ujędrnieniu. Dodatkowe działanie antoksydacyjne i nawilżające sprawia, że pacjent zauważa wyraźne odmłodzenie skóry. Twarz staje się bardziej promienna, znikają objawy stresu oksydacyjnego. Znacznej poprawie ulega koloryt skóry, zmarszczki zostają znacznie  spłycone. Zabieg nie zmienia rysów twarzy, także efekt zabiegu można określić jako silnie odmładzający. 

Co to jest Nucleofill i jak działa? 

Nucleofill to naukowo potwierdzony preparat służący do biostymulacji skóry.

To produkt całkowicie naturalny i bezpieczny. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym. Występuje w postaci przezroczystego żelu. 

Preparat zawiera polinukleotydy, które w trzykierunkowym mechanizmie pobudzają skórę do odbudowy. Pierwszy kierunek działania to receptory na fibroblastach w skórze. Dzięki takiemu pobudzeniu przekształcają się w miofibroblasty. Stymulowany jest proces wytwarzania kolagenu typu I oraz elastyny, co powoduje zagęszczenie skóry i jej uniesienie. Drugim mechanizmem jest wymiatanie wolnych rodników i działanie antyoksydacyjne. Polinukeotydy wiążą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej. Dzięki temu skóra staje się nawilżona i jędrna. 

Dla kogo dedykowany jest zabieg? 

Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry. 

Jak wykonywany jest zabieg? 

Zabieg wykonywany jest przez lekarza. W Prime Clinic zabieg NUCLEOFILL wykonywany jest w technice iniekcyjnej SMART ANTIAGING NETWORK, która pozwala na rozprowadzenie preparatu na wszystkich poziomach skóry. Zabieg nie jest bolesny, można odczuwać delikatne mrowienie. Po zabiegu można wrócić bez problemu do codziennych czynności, ewentualnie może się pojawić delikatny obrzęk lub siniak. 

Jak często należy zabieg powtarzać? 

W celu uzyskania najlepszych efektów, Nucleofill wykonuje się w serii 4 zabiegów co 2-4 tygodnie.

Efekty zabiegu
 • Twarz odmłodzona
 • Skóra zagęszczona
 • Efekt liftingu przy zachowaniu naturalnych rysów twarzy
 • Skóra promienna
 • Znaczne spłycenie zmarszczek
Wskazania
 • Skóra zmęczona
 • Skóra odwodniona
 • Skóra palacza
 • Skóra naczyniowa
 • Opadający owal twarzy
zalecenia pozabiegowe(rozwiń aby zobaczyć)
 • Indywidualnie stsowanie się do zaleceń lekarza
przeciwwskazania(rozwiń aby zobaczyć)
 • Ciąża
 • Karmienie piersią
 • Aktywna opruszczka
 • Choroba nowotworowa w trakcie leczenia
cennik(rozwiń aby zobaczyć)
ZabiegIlość zabieguCena
Nucleofill1 zabieg1200 zł

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Body Jet, zabiegi kosmetyczne, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, ICOONE, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości

Magellan System

Najlepszy dostępny zabieg PRP

Magellan to najlepszy i najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnyhch PRP z własnej krwi . Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.