Prime ClinicZabiegi na twarz

czas zabiegu
(30 min.)

0 czas rekonwalescencji (dni)

7 najlepsze efekty zabiegu (dni)

7 rekomendowana ilość zabiegów

wykonuje kosmetolog

zabieg na twarz

Karboksyterapia

Karboksyterapia

Karboksyterapia to znakomity sposób na walkę z procesami starzenia się skóry. Zabieg jest znakomitym sposobem na walkę z 

  1. wiotką skórą szczególnie w obszarze szyji, gdzie inne metody ujędrniania zawodzą
  2. obrzękami oraz zmarszczkami wokół oczu
  3. rozstępami, bliznami
  4.  wypadającymi włosami.

Znakomicie zagęszcza skórę w obszarach, gdzie skóra staje się wiotka. Doskonale sprawdza się na szyi i w okolicach powiek. Seria zabiegów pozwala na doskonałe ujędrnienie skóry. Doskonale radzi sobie z Cellulitem i miejscowymi depozytami tkanki tłuszczowej.

Co oznacza Karboksyterapia? 

Karboksyterapia oznacza kontrolowane zastosowanie medycznego dwutlenku węgla CO2. Terapia poprawia krążenie w tkankach. Zabieg przyspiesza metabolizm przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej, walki z bliznami oraz rozstępami.
Terapia jest metodą naturalną, mało inwazyjną, której skuteczność oraz 100% bezpieczeństwo jest potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi.

Karboksyterapia na ciało pozwala na walkę z

  cellulitem najwyższego stopnia nawet III-IV. Pod wpływem iniekcji dwutlenku węgla w lokalne depozyty tłuszczowe następuje proces naturalnej lipolizy. Depozyty ulegają rozpadowi, po czym wydalane są z organizmu w naturalny sposób. Pacjentom pragnącym przyspieszyć proces wydalania depozytów zaleca się zastosowanie serii zabiegów Icoone Laser 

– rozstępami i bliznami. Karboksyterapia znacznie redukuje rozstępy oraz blizny. Proces zachodzi poprzez stymulację procesu gojenia i produkcję kolagenu. Po podaniu dwutlenku węgla w tkankach robi się minimalny stan zapalny, podczas gojenia skóra zagęszcza się. Bardzo szybko poprawia się w sposób widoczny kondycja i koloryt skóry.

W celu dogłębnej eliminacji blizn i rozstępów zaleca się również zastosowanie kilku zabiegów dla przykładu przy użyciu nieablacyjnego emerge, który stanowi dopełnienie kuracji.

Jak przebiega zabieg?

Pierwszy zabieg połączony jest z indywidualną oceną problemu pacjenta wraz ze szczegółowym omówieniem zmian wymagających leczenia. Zabieg wykonuje się w serii ok 5-10 zabiegów co 7-14 dni. W celu spotęgowania efektu zabieg można połączyć z innymi terapiami w zależności od obszaru i problemu jakiego dotyczy. Dla ciała z Icoone Laser, Emergem. Twarzy szyja oraz dekolt z mezoterapią typu Vital injector (nie wymagającą rekonwalescencji), laserem Emerge. Terapię również  można połączyć zabiegami pielęgnacyjnymi mającymi na celu poprawę jakości skóry jak oksybrazja intra, czy wodorowe oczyszczanie. 

Efekty zabiegu

– Ujędrnienie
– Poprawa jakości skóry
– Poprawa elastyczności skóry
– Redukcja zmarszczek
– Redukcja obrzęków
– Redukcja rozstępów i blizn
– Odwrócenie procesu wypadania włosów

Wskazania

– Cellulit
– Obrzęki
– Utrata elastyczności skóry
– Miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej
– Wiotka skóra ud, kolan, pośladków, ramion, brzucha
– Blizny
– Rozstępy
– Wypadanie włosów
– Zmarszczki

zalecenia pozabiegowe(rozwiń aby zobaczyć)

  • Pielęgnacja podstawowa, rekomendowana konsultacja z kosmetologiem w celu dobrania indywidualnych kosmetyków względem potrzeb skóry.
  • W celu spotęgowania efektu zabiegu rekomendowana Iconne, Criolift, RF, oraz osocze bogatopłytkowe, Magellan.

przeciwwskazania(rozwiń aby zobaczyć)

– Niewydolność płuc
– Niewydolność nerek
– Niewydolność serca
– Ciąża
– Nowotwory

cennik(rozwiń aby zobaczyć)

ZabiegObszarIlość zabiegówCenaCena 10 zabiegówCena 15 zabiegów
KarboksyterapiaOczy1 zabieg100zł900 zł1275 zł
KarboksyterapiaBruzdy1 zabieg100zł900 zł1275 zł
KarboksyterapiaDłonie1 zabieg100zł900 zł1275 zł
KarboksyterapiaTwarz1 zabieg200zł1800 zl2550 zł
KarboksyterapiaDekolt1 zabieg200zł1800 zł2550 zł
KarboksyterapiaSkóra głowy1 zabieg200zł200 zł2550 zł
KarboksyterapiaPodbródek + szyja1 zabieg150zł1350 zł1913 zl
KarboksyterapiaBlizny/rozstępy1 zabieg400zł3600 zl5100 zl
KarboksyterapiaCiało 1 obszary1 zabieg200zł1800 zł2550 zł
KarboksyterapiaCiało 2 obszary1 zabieg300zł2700 zł3825 zl
KarboksyterapiaCiało 3 obszary1 zabieg500zł4500 zł6375 zł

Zabiegi alternatywne

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Body Jet, zabiegi kosmetyczne, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, ICOONE, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości

Magellan System

Najlepsze osocze bogatopłytkowe

Magellan to najlepszy i najnowszy system PRP z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego. Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji, po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Newsletter

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.