BON PODARUNKOWY

Zamów bon podarunkowy i spraw przyjemność bliskiej Ci osobie

  Podaj kwotę bonu i dane obdarowywanego

  Wybierz sposób odbioru bonu


  W mailu potwierdzającym zamówienie Bonu Podarunkowego otrzymają Państwo informacje dotyczące numeru konta, na który należy dokonać wpłaty.
  * Termin ważności bonu wynosi 12 miesięcy od daty zakupu.

  Prime Clinic Warszawa

  Klinika lekarzy specjalistów

  Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Body Jet, zabiegi kosmetyczne, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, ICOONE, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości

  Magellan System

  Najlepszy dostępny zabieg PRP

  Magellan to najlepszy i najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnyhch PRP z własnej krwi . Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

  Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.