informacje
o nas

Alicja Laskowska

Kosmetolog

Dyplomowany kosmetolog,absolwentka Wyższej Szkoły Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie o specjalizacji Wellness& Spa.Swoja wiedze i ponad dzięwiecioletnie doświadczenie zdobyła dzięki pracy w wielu ośrodkach  Spa oraz Klinikach Medycyny Estetycznej w Warszawie.Kontrakt na brytyjskim pięciogwiazdkowym statku pasażerskim pozwolił jej osiągnac liczne certyfikaty oraz możliwości pracy w międzynarodowym środowisku.

Kosmetologia jest jej pasją ,dzieki czemu bierze udział w kongresach kosmetologicznych,oraz licznych szkoleniach branżowych stale poszerzając swoja wiedze.

Specjalizuje się tworzeniu kompleksowych programów zabiegowych zarówno pielęgnacyjnych jak równiez tych z zakresu medycyny esetycznej-w współpracy z lekarzem.

Jej szczególna zindywidualizowna troska o pacjenta, oraz chęć poprawy stanu i kondycji skóry przekłada się na grono uśmiechnietych i powracających osób.Uważa że dzieki precyzji i dokladności mozna osiągnac najlepsze efekty terapeutyczne.

Uwielbia prace z ludźmi i przebywanie w ich towarzystwie.W wolnym czasie lubi dalekie podróże,włoską kuchnię oraz aktywny styl życia.