Prime Clinic

Alicja Laskowska

Kosmetolog

Dyplomowany kosmetolog,absolwentka Wyższej Szkoły Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie o specjalizacji Wellness& Spa.Swoja wiedze i ponad dzięwiecioletnie doświadczenie zdobyła dzięki pracy w wielu ośrodkach  Spa oraz Klinikach Medycyny Estetycznej w Warszawie.Kontrakt na brytyjskim pięciogwiazdkowym statku pasażerskim pozwolił jej osiągnac liczne certyfikaty oraz możliwości pracy w międzynarodowym środowisku.

Kosmetologia jest jej pasją ,dzieki czemu bierze udział w kongresach kosmetologicznych,oraz licznych szkoleniach branżowych stale poszerzając swoja wiedze.

Specjalizuje się tworzeniu kompleksowych programów zabiegowych zarówno pielęgnacyjnych jak równiez tych z zakresu medycyny esetycznej-w współpracy z lekarzem.

Jej szczególna zindywidualizowna troska o pacjenta, oraz chęć poprawy stanu i kondycji skóry przekłada się na grono uśmiechnietych i powracających osób.Uważa że dzieki precyzji i dokladności mozna osiągnac najlepsze efekty terapeutyczne.

Uwielbia prace z ludźmi i przebywanie w ich towarzystwie.W wolnym czasie lubi dalekie podróże,włoską kuchnię oraz aktywny styl życia.

Powrót

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Body Jet, zabiegi kosmetyczne, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, ICOONE, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości

Magellan System

Najlepszy dostępny zabieg PRP

Magellan to najlepszy i najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnyhch PRP z własnej krwi . Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.