Prime ClinicAnita Pytel-Trzeciak

Anita Pytel-Trzeciak

Instruktorka fitness, trenerka osobista

Absolwentka Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie.
Ukończyła studia magisterskie na Wydziale pedagogiki baletu Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie.
Certyfikowana instruktorka rekreacji ruchowej – fitness, ćwiczenia psychofizyczne.
Dyplom Polskiej Akademii Sportu Warszawie.
Artystka baletu Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie.

Obecnie zajmuje się prowadzeniem treningów indywidualnych z dojazdem do klienta.

Wykorzystuje metodę pilatesu – systemu ćwiczeń fizycznych, których celem ma być rozciągnięcie i uelastycznienie wszystkich mięśni ciała. Autorski program, który proponuje łączy elementy pilatesu, baletu, jogi i ćwiczeń izometrycznych. Jest zawsze dopasowany do możliwości i potrzeb osoby ćwiczącej. We współpracy z klientem najbardziej istotne  jest wzajemne zrozumienie i określenie celów podczas treningów .Jako artystka baletu, wie ile pracy i zaangażowania trzeba włożyć w każde wykonywane ćwiczenie.

Profesjonalizm i precyzja ćwiczeń  to najważniejsze punkty mojego treningu.
Zapisy tel: 602-451-379

Powrót

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Body Jet, zabiegi kosmetyczne, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, ICOONE, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości

Magellan System

Najlepszy dostępny zabieg PRP

Magellan to najlepszy i najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnyhch PRP z własnej krwi . Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Newsletter

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.

autor techniki

Robert Chmielewski, MD

Chirurg, Specjalista medycyny estetycznej i terapii anti-aging.

W Prime Clinic wykorzystywana jest autorska, innowacyjna metoda iniekcji SMART, Anti-Aging Network TM.