Prime Clinic

Dr Ewa Rudnicka

Dermatolog

Dr Ewa Rudnicka Dermatolog – Absolwentka I Wydziału Lekarskiego w W-wie z II stopniem specjalizacji w zakresie dermatologii i wenerologii.Dermatologię praktykuje od 1989 r. Dr Rudnicka zarówno w lecznictwie zamkniętym jak i otwartym. Obecnie jako lekarz kontraktowy w NZOZ ach jak również w gabinetach prywatnych. Od 2000 roku zajmuje się także medycyną estetyczną systematycznie dokształcając się w tej dziedzinie. Od tego czasu jest również konsultantem firmy L’Oreal w zakresie szeroko pojętej kosmetologii. Często występuje jako ekspert w mediach w tej dziedzinie. Medycyna jest jej zawodem i hobby, chociaż nie jedynym. Maluje (2 wystawy obrazów w technice akrylowej i pastele) oraz pisze (książka w trakcie druku).

Powrót

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Wodna WAL, ginekomastia, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, drenaże limfatyczne, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości.

Osocze bogatopłytkowe

Rewitalizacją i regeneracja

Prime Clinic posiada najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnych osocze bogatopłytkowe z własnej krwi . Zabieg umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.