Prime Clinic

Dr Ewa Rudnicka

Dermatolog

Dr Ewa Rudnicka Dermatolog – Absolwentka I Wydziału Lekarskiego w W-wie z II stopniem specjalizacji w zakresie dermatologii i wenerologii.Dermatologię praktykuje od 1989 r. Dr Rudnicka zarówno w lecznictwie zamkniętym jak i otwartym. Obecnie jako lekarz kontraktowy w NZOZ ach jak również w gabinetach prywatnych. Od 2000 roku zajmuje się także medycyną estetyczną systematycznie dokształcając się w tej dziedzinie. Od tego czasu jest również konsultantem firmy L’Oreal w zakresie szeroko pojętej kosmetologii. Często występuje jako ekspert w mediach w tej dziedzinie. Medycyna jest jej zawodem i hobby, chociaż nie jedynym. Maluje (2 wystawy obrazów w technice akrylowej i pastele) oraz pisze (książka w trakcie druku).

Powrót

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Body Jet, zabiegi kosmetyczne, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, ICOONE, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości

Magellan System

Najlepszy dostępny zabieg PRP

Magellan to najlepszy i najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnyhch PRP z własnej krwi . Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.