Prime Clinic

Dr Maciej Klich

Ortopeda chirurg ręki

Jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu i chirurgii ręki (specjalizacja europejska) i pracuje w Klinice Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu i Ortopedii CMKP w Otwocku. Specjalizuje się w leczeniu chorób i urazów ręki, nadgarstka i łokcia. Wykonuje m.in. zabiegi artroskopowe nadgarstka, a także zabiegi mikrochirurgiczne – rekonstrukcje nerwów i naczyń. W czerwcu 2012 r. uzyskał Dyplom Chirurgii Ręki i Kończyny Górnej i Dyplom Technik Mikrochirurgicznych Uniwersytetu w Paryżu.

Powrót

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Body Jet, zabiegi kosmetyczne, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, ICOONE, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości

Magellan System

Najlepszy dostępny zabieg PRP

Magellan to najlepszy i najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnyhch PRP z własnej krwi . Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.