Prime Clinic

Dr Maciej Klich

Ortopeda chirurg ręki

Jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu i chirurgii ręki (specjalizacja europejska) i pracuje w Klinice Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu i Ortopedii CMKP w Otwocku. Specjalizuje się w leczeniu chorób i urazów ręki, nadgarstka i łokcia. Wykonuje m.in. zabiegi artroskopowe nadgarstka, a także zabiegi mikrochirurgiczne – rekonstrukcje nerwów i naczyń. W czerwcu 2012 r. uzyskał Dyplom Chirurgii Ręki i Kończyny Górnej i Dyplom Technik Mikrochirurgicznych Uniwersytetu w Paryżu.

Powrót

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Wodna WAL, ginekomastia, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, drenaże limfatyczne, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości.

Osocze bogatopłytkowe

Rewitalizacją i regeneracja

Prime Clinic posiada najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnych osocze bogatopłytkowe z własnej krwi . Zabieg umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.