informacje
o nas

Dr Marzena Urbańska

Lekarz Medycyny Estetycznej

Dr Marzena Urbańska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi.

Przez wiele lat pracowała na oddziale chorób wewnętrznych. Medycyną estetyczną zajmuje się od 2013 roku. Specjalizuje się w zabiegach modelowania owalu twarzy i przywracania utraconej objętości tkanek za pomocą naturalnych stymulatorów odnowy biologicznej.

Jej doświadczenie w tym zakresie powoduje, że pacjenci odzyskują młodzieńczy wygląd unikając jednocześnie efektu „przerysowania” twarzy. Innymi słowy skupia się na wydobyciu naturalnego piękna pacjenta.

Jest zwolenniczką mezoterapii oraz zabiegów z osoczem bogatopłytkowym. Wykonuje również zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej. Pani doktor stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności aktywnie uczestnicząc w licznych konferencjach i warsztatach organizowanych w Polsce i na świecie.

Dr Marzena Urbańska jest ogólnopolskim trenerem lekarzy SLDE , OLLIE, Ambasadorem świetnie znanej marki Fillmed Laboratoires oraz wykładowcą na wielu kongresach medycyny estetycznej. Pani doktor to osoba niezwykle empatyczna i skupiona na swojej pracy.

Z powodzeniem pomaga pacjentkom i pacjentom zachować młody, naturalny wygląd i dobre samopoczucie. Ambasadorka  naturalnego wyglądu. Prywatnie ciepła mama, żona, przyjaciółka, wielbicielka przyrody i podróży.