informacje
o nas

Dr n. med. Anna Skwarek

Lekarz Medycyny Estetycznej, Chirurg

Lekarz z ponad 20-letnią praktyką zawodową. Posiada tytuł specjalisty  chirurgii ogólnej a ponadto tytuł naukowy doktora nauk medycznych. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej w WUM. Wykładowca akademicki z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej, ekspertka, konsultantka i autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych z dziedziny medycyny, uczestniczyła w wielu konferencjach medycznych w kraju i za granicą.

Od ponad dekady profesjonalnie zajmuje się medycyną estetyczną oraz przeciwstarzeniową wieloletnie doświadczenie jakie zdobyła pracując jako specjalista chirurgii wykorzystuje w medycynie estetycznej dla uzyskania najlepszych możliwych efektów przeciwstarzeniowych. Specjalizuje się w wykorzystywaniu nowoczesnych technologii medycznych stosowanych w nieoperacyjnym liftingu skóry a także medycyną regeneracyjną.

Szczególnym zainteresowaniem darzy zabiegi wolumetrii z użyciem tkanki tłuszczowej. Wykonuje liposukcję oraz przeszczepy tkanki tłuszczowej w zakresie twarzy i ciała. Wciąż rozwija swoje umiejętności w tym zakresie oraz w zabiegach wykorzystujących kwas hialuronowy w korekcji pośladków.

Dr Anna Skwarek w swojej pracy wykorzystuje również nici rewitalizujące, liftingujące, nici złote, stymulatory, zabiegi nieoperacyjnego liftingu skóry z zastosowaniem urządzeń  HIFU. Wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami, w połączeniu z ogromną wiedzą medyczną, pozwoliły na opracowanie autorskich technik łączonych, opartych na najnowocześniejszych preparatach i technologiach, w zabiegach rewitalizacji skóry.

Dr Anna Skwarek jest absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi, a tytuł doktora nauk medycznych uzyskała na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W trakcie wieloletniej kariery zawodowej pracowała jako specjalista w zakresie chirurgii ogólnej w Mazowieckim Centrum Leczenia Chorób Płuc oraz Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Banacha.

Dwukrotnie została uhonorowana nagrodą Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego za osiągnięcia naukowe. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Towarzystwa Chirurgów Polskich,  International Hepato-Pancreato-Biliary Association oraz Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego.