Prime Clinic

Dr n. med. Anna Skwarek

Lekarz Medycyny Estetycznej, Chirurg

Lekarz z ponad 20-letnią praktyką zawodową. Posiada tytuł specjalisty  chirurgii ogólnej a ponadto tytuł naukowy doktora nauk medycznych. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej w WUM. Wykładowca akademicki z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej, ekspertka, konsultantka i autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych z dziedziny medycyny, uczestniczyła w wielu konferencjach medycznych w kraju i za granicą.

Od ponad dekady profesjonalnie zajmuje się medycyną estetyczną oraz przeciwstarzeniową wieloletnie doświadczenie jakie zdobyła pracując jako specjalista chirurgii wykorzystuje w medycynie estetycznej dla uzyskania najlepszych możliwych efektów przeciwstarzeniowych. Specjalizuje się w wykorzystywaniu nowoczesnych technologii medycznych stosowanych w nieoperacyjnym liftingu skóry a także medycyną regeneracyjną.

Szczególnym zainteresowaniem darzy zabiegi wolumetrii z użyciem tkanki tłuszczowej. Wykonuje liposukcję oraz przeszczepy tkanki tłuszczowej w zakresie twarzy i ciała. Wciąż rozwija swoje umiejętności w tym zakresie oraz w zabiegach wykorzystujących kwas hialuronowy w korekcji pośladków.

Dr Anna Skwarek w swojej pracy wykorzystuje również nici rewitalizujące, liftingujące, nici złote, stymulatory, zabiegi nieoperacyjnego liftingu skóry z zastosowaniem urządzeń  HIFU. Wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami, w połączeniu z ogromną wiedzą medyczną, pozwoliły na opracowanie autorskich technik łączonych, opartych na najnowocześniejszych preparatach i technologiach, w zabiegach rewitalizacji skóry.

Dr Anna Skwarek jest absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi, a tytuł doktora nauk medycznych uzyskała na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W trakcie wieloletniej kariery zawodowej pracowała jako specjalista w zakresie chirurgii ogólnej w Mazowieckim Centrum Leczenia Chorób Płuc oraz Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Banacha.

Dwukrotnie została uhonorowana nagrodą Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego za osiągnięcia naukowe. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Towarzystwa Chirurgów Polskich,  International Hepato-Pancreato-Biliary Association oraz Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego.

 

Powrót

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Wodna WAL, ginekomastia, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, drenaże limfatyczne, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości.

Osocze bogatopłytkowe

Rewitalizacją i regeneracja

Prime Clinic posiada najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnych osocze bogatopłytkowe z własnej krwi . Zabieg umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.