Prime ClinicDr n. med. Zbigniew Salamon

Dr n. med. Zbigniew Salamon

Chirurg, flebolog

Dr n. med. Zbigniew Salamon w Prime Clinic zajmuje się flebologią ze szczególnym uwzględnieniem skleroterapii.

Specjalista Chirurg z II stopniem specjalizacji. Stopień doktora nauk medycznych uzyskał w 1997 r. Autor kilkudziesięciu publikacji, oraz prac naukowych z zakresu chirurgii, onkologii i radiologii. We flebologii specjalizuje się od 20 lat. Przez wiele lat pracował na oddziale Torakochirurgi, Chirurgii ogólnej, oraz naczyniowej.

Powrót

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Body Jet, zabiegi kosmetyczne, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, ICOONE, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości

Magellan System

Najlepszy dostępny zabieg PRP

Magellan to najlepszy i najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnyhch PRP z własnej krwi . Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Newsletter

autor techniki

Robert Chmielewski, MD

Chirurg, Specjalista medycyny estetycznej i terapii anti-aging.

W Prime Clinic wykorzystywana jest autorska, innowacyjna metoda iniekcji SMART, Anti-Aging Network TM.