informacje
o nas

Karolina Broniś

Kosmetolog

mgr Karolina Broniś, koordynator działu kosmetologii PRIME CLINIC Warszawa

Karolina Broniś - Kosmetolog z wykształcenia i z pasji.Absolwentka studiów magisterskich na wydziale farmacji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz studiów podyplomowych z kosmetologii estetycznej w WSPS w Dąbrowie Górniczej.

Jak sama wspomina „zainteresowanie branżą odziedziczyła w genach i zna ją od podszewki”, gdyż dużą część dzieciństwa spędziła w gabinecie kosmetycznym, który założyły i przez lata wspólnie prowadziły jej mama i babcia.

Od ponad dziesięciu lat związana z Kliniką medycyny estetycznej Prime Clinic w Warszawie, gdzie dzięki swojej wiedzy, fachowości, ale też otwartości na drugiego człowieka zgromadziła wokół siebie liczne grono oddanych pacjentów.

W codziennej pracy specjalizuje się w celowanych terapiach z zakresu kosmetologii estetycznej i kosmetyki leczniczej, dermatologii kosmetycznej. Jest wysokiej klasy specjalistą szkoleniowcem w obsłudze urządzeń medycznych, m.in laserów, czy fali radiowej.

Jej ulubionymi zabiegami są kuracje odmładzające bazujące na stymulacji skóry oraz nieinwazyjne modelowanie sylwetki. Specjalistką z zakresu terapii odmładzających, terapii likwidujących takie schorzenia jak przebarwienia, popękane naczynka.

Znajomość chemii kosmetycznej i wieloletnie doświadczenie zabiegowca - kosmetologa pozwala jej razem z doktorem Robertem Chmielewskim tworzyć dla naszych pacjentów złożone terapie ani aging, a także personalizowane kuracje dla skór tzw.”problematycznych”: dotkniętych trądzikiem, trądzikiem różowatym, czy AZS.

zapoznaj się z ofertą zabiegów Prime Clinic w Warszawie

Obserwując jak dynamicznie rozwija się kosmetologia, często bierze udział w kursach i szkoleniach zawodowych oraz konferencjach naukowych zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Jako instruktor i szkoleniowiec chętnie dzieli się zdobytą wiedzą podczas wykładów, ale też w codziennych rozmowach z pacjentami.

Autorka i współautorka licznych artykułów w prasie fachowej, magazynach kobiecych i na portalach internetowych. Często zapraszana jako ekspert do programów telewizyjnych i radiowych, a także na wydarzenia branżowe.

Aktywnie działa w SM (Facebook i Instagram), na których obserwujący mogą dowiedzieć się różnych ciekawostek np z zakresu nowych terapii z dziedziny kosmetologii.
Zwolenniczka zdrowego odżywiania, regularnej racjonalnej pielęgnacji i ekologicznego stylu życia. Weganka, humanistka