Prime Clinic

Karolina Bronis

Kosmetolog

mgr Karolina Broniś, koordynator działu kosmetologii PRIME CLINIC Warszawa

Karolina Broniś – Kosmetolog z wykształcenia i z pasji.Absolwentka studiów magisterskich na wydziale farmacji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz studiów podyplomowych z kosmetologii estetycznej w WSPS w Dąbrowie Górniczej.

Jak sama wspomina „zainteresowanie branżą odziedziczyła w genach i zna ją od podszewki”, gdyż dużą część dzieciństwa spędziła w gabinecie kosmetycznym, który założyły i przez lata wspólnie prowadziły jej mama i babcia.

Od ponad dziesięciu lat związana z Kliniką medycyny estetycznej Prime Clinic w Warszawie, gdzie dzięki swojej wiedzy, fachowości, ale też otwartości na drugiego człowieka zgromadziła wokół siebie liczne grono oddanych pacjentów.

W codziennej pracy specjalizuje się w celowanych terapiach z zakresu kosmetologii estetycznej i kosmetyki leczniczej, dermatologii kosmetycznej. Jest wysokiej klasy specjalistą szkoleniowcem w obsłudze urządzeń medycznych, m.in laserów, czy fali radiowej.

Jej ulubionymi zabiegami są kuracje odmładzające bazujące na stymulacji skóry oraz nieinwazyjne modelowanie sylwetki. Specjalistką z zakresu terapii odmładzających, terapii likwidujących takie schorzenia jak przebarwienia, popękane naczynka.

 

Znajomość chemii kosmetycznej i wieloletnie doświadczenie zabiegowca – kosmetologa pozwala jej razem z doktorem Robertem Chmielewskim tworzyć dla naszych pacjentów złożone terapie ani aging, a także personalizowane kuracje dla skór tzw.”problematycznych”: dotkniętych trądzikiem, trądzikiem różowatym, czy AZS.

 

zapoznaj się z ofertą zabiegów Prime Clinic w Warszawie

Obserwując jak dynamicznie rozwija się kosmetologia, często bierze udział w kursach i szkoleniach zawodowych oraz konferencjach naukowych zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Jako instruktor i szkoleniowiec chętnie dzieli się zdobytą wiedzą podczas wykładów, ale też w codziennych rozmowach z pacjentami.

Autorka i współautorka licznych artykułów w prasie fachowej, magazynach kobiecych i na portalach internetowych. Często zapraszana jako ekspert do programów telewizyjnych i radiowych, a także na wydarzenia branżowe.

Aktywnie działa w SM (Facebook i Instagram), na których obserwujący mogą dowiedzieć się różnych ciekawostek np z zakresu nowych terapii z dziedziny kosmetologii.
Zwolenniczka zdrowego odżywiania, regularnej racjonalnej pielęgnacji i ekologicznego stylu życia. Weganka, humanistka

Powrót

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Wodna WAL, ginekomastia, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, drenaże limfatyczne, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości.

Osocze bogatopłytkowe

Rewitalizacją i regeneracja

Prime Clinic posiada najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnych osocze bogatopłytkowe z własnej krwi . Zabieg umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.