Prime Clinic

Karolina Bronis

Kosmetolog

Kosmetolog z wykształcenia i z pasji.
Ukończyła ten kierunek na wydziale farmacji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, jednak z branżą miała kontakt właściwie od zawsze. Dużą część dzieciństwa spędziła w gabinecie kosmetycznym, który założyły i przez lata wspólnie prowadziły jej mama i babcia.
W swojej pracy specjalizuje się w celowanych terapiach z zakresu dermatologii estetycznej, kosmetyki leczniczej oraz zaawansowanej aparaturowej kosmetologii.
Brała udział w wielu kursach i szkoleniach zawodowych oraz konferencjach naukowych zarówno w Polsce, jak i za granicą.
Autorka i współautorka licznych artykułów w prasie fachowej, magazynach kobiecych i na portalach internetowych. Aktywnie prowadzi swojego facebooka gdzie klienci mogą dowiedzieć się różnych ciekawostek np z zakresu nowych terapii z dziedziny kosmetologii. Występowała też jako ekspert i gość audycji radiowych, programów telewizyjnych oraz nagrań w sieci.
Zwolenniczka zdrowego odżywiania, regularnej racjonalnej pielęgnacji i ekologicznego stylu życia.

Powrót

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Body Jet, zabiegi kosmetyczne, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, ICOONE, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości

Magellan System

Najlepszy dostępny zabieg PRP

Magellan to najlepszy i najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnyhch PRP z własnej krwi . Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.