Prime Clinic

Monika Pawlicka

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie dwóch specjalizacji, na poziomie licencjackim kosmetologii estetycznej oraz magisterskiej Wellness and Spa.  W swojej pracy zawodowej uważa, że najważniejsze jest holistyczne podejście do pracy z klientem. Specjalizuje się w zabiegach modelujących, ujędrniających oraz wyszczuplających na ciało jak i propagowaniu zdrowego trybu życia. Uważam, że aby osiągnąć pełne zadowolenie z siebie potrzebne jest spełnienie jednego kryterium: w zdrowym ciele zdrowy duch!

Powrót

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Wodna WAL, ginekomastia, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, drenaże limfatyczne, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości.

Osocze bogatopłytkowe

Rewitalizacją i regeneracja

Prime Clinic posiada najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnych osocze bogatopłytkowe z własnej krwi . Zabieg umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.