Prime ClinicProf. dr hab. n. med. Halina Car

Prof. dr hab. n. med. Halina Car

Farmakolog kliniczny, internista

Prof. dr hab.n.med. Halina Car, lekarz chorób wewnętrznych, specjalista z farmakologii klinicznej. Posiada ponad 30 letnie doświadczenie  naukowe i dydaktyczne z zakresu farmakologii. Pełni funkcję konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie farmakologii klinicznej. Członek prezydium zarządu Fundacji Uniwersytetu Medycznego oraz Polskiego Towarzystwa Farmakologicznego. Jest współautorką 4 patentów z zakresu innowacyjnych metod do zastosowania w przemyśle i medycynie oraz ponad 270 publikacji. Wykładowca w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz na międzynarodowych Kongresach o tematyce przeciwstarzeniowej. Ekspert w zakresie medycyny przeciwstarzeniowej. Ukończyła kursy i szkolenia m.in. medycyny bioregulacyjnej, zaburzeń immunologicznych i upośledzenia regulacji organizmu, nietolerancji pokarmowych, podstaw pomocy psychologicznej,  komunikacji i relacji interpersonalnych oraz umiejętności prezentacji informacji w Niemczech, Hiszpanii i w Polsce. Jej pasją jest  medycyna zintegrowana oraz spersonalizowane  podejście do pacjenta.   

W Prime Clinic prowadzi poradnię Anti Aging obejmującą:

– Szczegółową analizę stanu zdrowia
– Szczegółową analizę uwarunkowań genetycznych
– Indywidualny plan określający potrzeby organizmu
– Farmakoterapię oraz suplementację o udokumentowanej efektywności
– Indywidualny program przeciwstarzeniowy
– Dobraną terapię wspomagającą zabiegi medycyny estetycznej

Powrót

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Body Jet, zabiegi kosmetyczne, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, ICOONE, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości

Magellan System

Najlepszy dostępny zabieg PRP

Magellan to najlepszy i najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnyhch PRP z własnej krwi . Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Newsletter

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.

autor techniki

Robert Chmielewski, MD

Chirurg, Specjalista medycyny estetycznej i terapii anti-aging.

W Prime Clinic wykorzystywana jest autorska, innowacyjna metoda iniekcji SMART, Anti-Aging Network TM.