medycyna
estetyczna

Laserowy drenaż limfatyczny na twarz

czas zabiegu:
około 45 min.
rekonwalescencja:
brak
najlepsze efekty po: 14 dniach
zalecana ilość zabiegów: 10
zabieg wykonuje:
kosmetolog
rodzaj:
twarz

Laserowy drenaż limfatyczny na twarz Warszawa

Laserowy drenaż limfatyczny na twarz  inaczej zwany zabieg to  drenaż podciśnieniowy ze wsparciem lasera. W Prime Clinic w Warszawie wykonywany jest na najnowszym urządzeniu w najnowszej technologii dostępnej na rynku.

Co to jest drenaż limfatyczny na twarz? 

Mamulany jak również mechaniczny drenaż limfatyczny to rodzaj masażu stworzony z myślą o wspieraniu naturalnego przepływu limfy w organizmie. Limfa jest cieczą w ciele, która przemieszcza się przez układ limfatyczny, usuwając odpady i toksyny z komórek ciała. Układ ten jest kluczowy dla zdrowia i prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.

Zabieg skutecznie redukuje obrzęki limfatyczne.

Prawidłowo funkcjonujący układ limfatyczny w organizmie człowieka wpływa na utrzymanie smukłej, szczupłej sylwetki ciała. Ponadto niweluje obrzęki na twarzy. Częste stosowanie drenażu limfatycznego na twarz wpływa na poprawę linii żuchwy, wysmukla linię podbródka i unosi policzki.

Warto zauważyć, że drenaż limfatyczny na ciało pomaga w zmniejszeniu obrzęków. Redukuje odkładanie się wody w organizmie. Zmniejsza widoczność cellulitu. Przyspiesza gojenie się ran. Przyspiesza gojenie ran po operacjach. Należy dodać, ze przynosi ulgę w stanach zapalnych i chorobach przewlekłych.

Na czym polega działanie maszyny do drenażu limfatycznego?

Mikrostymulacja jest techniką masażu opartą na wykorzystaniu małych, precyzyjnie sterowanych impulsów, ponieważ masują i stymulują tkankę do odnowy. Podczas zabiegu uruchamiany się  unikalny system wielu niezależnych motorów, które są w stanie dostarczyć precyzyjną stymulację dla różnych obszarów ciała.

Laseroterapia, druga technologia użyta w urządzeniu, wykorzystuje energię światła laserowego do stymulowania różnych metabolicznych i naprawczych w ciele. Może to obejmować poprawę przepływu krwi, stymulację procesów gojenia oraz redukcję bólu i obrzęków.

Masaż ten zazwyczaj polega na delikatnych, rytmicznych ruchach głowicy urządzenia,  która stymuluje układ limfatyczny do pracy. Drenaż powinien być wykonywany przez specjalistę dobrego kosmetologa, który jest przeszkolony w technikach drenażu limfatycznego.

Czy zabieg jest bezpieczny dla naczyń krwionośnych?

Tak jest bezpieczny dla naczyń krwionośnych, nawet dla osób z dużą skłonnością do pękających naczynek na twarzy i ciele

DLATEGO, ŻE:

W Prime Clinic w Warszawie wykorzystujemy urządzenie w jedyne na świecie technologii. Należy podkreślić, żę generuje multipęcherzykową Stymulację M.M.A.S. Polega ona na użyciu zmechanizowanych rolek, posiadających liczne mikrootwory stymulujące skórę. Urządzenie działa precyzyjnie i efektywnie na każdy milimetr skóry. Zabieg zawsze jest dwuetapowy.Najpierw kosmetolog wykonuje dogłębny drenaż całego ciała następnie skupia się na problematycznych obszarach FOKUSACH ciała.

Fokusy to, obszar ud, pośladków, brzucha. Chcesz dodatkowo opracować olejne fokusy, zawsze możesz wydłużyć zabieg.

Dla kogo zabieg drenażu limfatycznego na twarz?

Zabieg jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Skóra sprawia wrażenie wygładzonej. Ta innowacyjna metoda może być wykorzystywana zarówno na okolice ciała jak i twarzy.

Zapoznaj się z innym zabiegiem modelującym linię żuchwy i podbródka 

Efekty zabiegu:
 • Ujędrnienie
 • Gładka skóra
 • Zagęszczenie wiotkiej skóry
 • Poprawa jakości skóry
 • Oczyszczenie skóry z toksyn
 • Usunięcie obrzęków
Wskazania:
 • Wiotka opadająca skóra
 • Cellulit
 • Obrzęki
 • Utrata elastyczności skóry
 • Wiotka skóra ud, kolan, pośladków, ramion, brzucha
Zalecenia pozabiegowe:
 • pielęgnacja podstawowa
 • w celu spotęgowania efektu zabiegu rekomendowana Fala uderzeniowa, Criolift, RF, oraz osocze bogatopłytkowe.
Przeciwwskazania:
 • Trądzik
 • Infekcje lub choroby skóry, otwarte rany
 • Infekcje ogólne
 • Choroby nowotworowe
 • Ciąża I karmienie piersią
Cennik:
Zabieg Icoone Laser 2 Ilość zabiegów Czas zabiegu Cena
Ciało 1 zabieg 40 minut 300 zł
Ciało 5 zabiegów 40 minut 1400 zł
Ciało 10 zabiegów 40 minut 2600 zł
Twarz 1 zabieg 40 minut 340 zł
Twarz 5 zabiegów 40 mon 1600 zł
Twarz 10 zabiegów 40 minut 3000 zł
Dodatkowy Fokus 1 zabieg 10 minut 50 zł
Drenaż przed zabiegowy 1 zabieg 20 minut 150 zł

Zabiegi alternatywne

Masaż Kobido

Masaż odmładzająco relaksujący, dający efekt liftingu.

Masaż Hadado®

Masaż liftingujący twarz, szyję i dekolt. Masaż powięziowy. Systematycznie wykonywany daje efekt długookresowego liftingu

Facemodeling liftingujący masaż twarzy

Facemodeling to długookresowy manualny lifting twarzy. Terapia łączy unikatowe techniki masażu. Modeluje i odmładza twarz. Wykonywany regularnie wyszczupla twarz.

Masaż liftingujący FLOW

Masaż liftingujący FLOW to kompozycja odmładzającego masażu tkanek głębokich twarzy, szyi i dekoltu. Niweluje zastoje limfatyczne przez co twarz staje się jędrna wyszczuplona.

Fala Uderzeniowa

Fala Uderzeniowa zwalcza cellulit oraz lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej. Stymuluje metabolizm. Zabieg wygładza skórę. Rozbija komórki tłuszczowe zwiększają jędrność i sprężystość skóry.

Fale Radiowe RF z polem elektromagnetycznym Venus

Zabieg likwiduje cellulit, ujędrnia skórę i usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej.