medycyna
estetyczna

Masaże ciała

czas zabiegu:
około 45 min.
rekonwalescencja:
brak
najlepsze efekty po: 1 dniu
zalecana ilość zabiegów: 5
zabieg wykonuje:
kosmetolog
rodzaj:
twarz

Masaże ciała Warszawa

Masaże ciała to wielka korzyść dla organizmu. Dzięki terapii następuje poprawa krążenia, zmniejszenie stresu i napięcia. Następuje poprawa elastyczności ciała, łagodzenie bólu. Masaż pomaga w regeneracji po urazach. Zawsze pamiętaj, żeby skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem nowego programu masażu, zwłaszcza jeśli masz jakiekolwiek istniejące problemy zdrowotne.

Masaże ciała to polega na pracy z mięśniami i tkankami miękkimi ciała w celu poprawy samopoczucia i zdrowia. Masaże mogą być wykonywane różnymi technikami, w zależności od potrzeb i preferencji pacjenta.

W Prime Clinic oferujemy szeroką gamę zabiegów masujących, drenujących, które oprócz poprawy samopoczucia zlikwidują cellulit i złogi tkanki tłuszczowej. Zabiegi również skutecznie wpływają na modelowanie sylwetki i likwidację obrzęków.

Warto nadmienić, że podczas terapii pozbędziesz się nadmiaru odkładanej wody w organizmie. Zbierająca się woda, przede wszystkim w obszarze nóg wpływa na uwidocznienie cellulitu.

Oto kilka zabiegów modelujących sylwetkę opierających się na technice pracy ze skórą i mięśniami wspomagane urządzeniami najnowszej technologii.

Drenaż limfatyczny laser podciśnieniowy Led. Drenujący masaż całego ciała. Ten dwuetapowy zabieg skutecznie pobudza organizm do detoksykacji. Zabieg skutecznie likwiduje cellulit i modeluje sylwetkę. Znacząco poprawia jakość skóry. Wpływa doskonale na samopoczucie po zabiegu. Pierwszy etap zabiegu to drenaż całego ciała. Kolejny to opracowanie fokusów, czyli partii ciała, które chcesz wyszczuplić. Zabieg doskonale ujędrnia skórę, jest bezpieczny dla skór naczyniowych. Zabieg można stosować na skórę brzucha już w miesiąc po przebytym porodzie. Podczas zabiegu organizm pozbywa się toksyn oraz znikają obrzęki.Chcesz dowiedzieć się więcej przeczytaj o zabiegu

BOA Presoterapia to sekwencyjny zabieg masażu uciskowego. Terapia silnie pobudza krążenie żylne, przez co odprowadzany jest nadmiar limfy. Efekt zabiegu to przede wszystkim redukcja obrzęków. Zabieg redukuje cellulit. Odprowadza nadmiar wody z organizmu. Masz ciężkie opuchnięte nogi? Tak zabieg BOA jest zabieg dla Ciebie.Czytaj więcej o zabiegu Boa Presoterapia.

Masaż fala uderzeniowa (fala akustyczna acoustic wave treatment) to masaż przy użyciu fali akustycznej.skutecznie zwalczysz lokalny cellulit i nadmiaru tkanki tłuszczowej., poprawisz jędrność i jakość skóry. Terapia wpływa pozytywnie na metabolimzm i znacząco wygładza skórę więcej o zabiegu

Potrzebujesz relaxu podczas masażu? Zapisz się na zabieg Fale Radiowe RF z polem elektromagnetycznym. Odprężający zabieg skutecznie zlikwiduje cellulit. Ponadto  ujędrni skórę i zwalczy nadmiarowy tłuszcz.  Jest to masaż przy użyciu jednego z najskuteczniejszych nieinwazyjnych urządzeń, które mają na celu walkę z cellulitem, brakiem jędrności skóry we wszystkich obszarach ciała i twarzy.

Cennik terapii znajdziesz na dole strony każdego zabiegu.

Masaż ciała Warszawa

Efekty zabiegu:
Wskazania:
Zalecenia pozabiegowe:
Przeciwwskazania:
Cennik:

Zabiegi alternatywne

Usuwanie tkanki tłuszczowej mikrofale

Mmikrofale Coolwaves to najnowszy rewolucyjny zabieg modelujący sylwetkę. Redukuje tkankę tłuszczową w partii zabiegu, napina poprawa jakość skóry.

Fale Radiowe RF z polem elektromagnetycznym Venus

Zabieg likwiduje cellulit, ujędrnia skórę i usuwać nadmiar tkanki tłuszczowej.

BOA presoterapia

Masaż drenująco uciskowy. Redukcja cellulitu, nagromadzonej wody w organizmie. Wspomaganie procesu odchudzania.

Drenaż limfatyczny podciśnieniowy laser

Drenaż limfatyczny laser podciśnieniowy LED to silna terapia, która odchudza, zagęszcza skórę , likwiduje cellulit i obrzęki. Zabieg bezpieczny dla skór naczyniowych.

Fala Uderzeniowa

Fala Uderzeniowa zwalcza cellulit oraz lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej. Stymuluje metabolizm. Zabieg wygładza skórę. Rozbija komórki tłuszczowe zwiększają jędrność i sprężystość skóry.