medycyna
estetyczna

Odmłodzenie okolic oka

czas zabiegu:
około ustala lekarz
rekonwalescencja:
brak
najlepsze efekty po: 2 dniach
zalecana ilość zabiegów: 3
zabieg wykonuje:
lekarz
rodzaj:
twarz

Odmłodzenie okolic oka

Odmłodzenie okolic oka to rewolucyjny zabieg odmładzający okolicę oczu na wszystkich jej poziomach. Skutecznie niwelujący kurze łapki i zmarszczki wokół oczu.  Podczas jednego zabiegu możemy, po pierwsze przywrócić utratę blasku, po drugie wygładzić zmarszczki wokół oczu.  Po trzecie zniwelować widoczność plam pigmentacyjnych i zmniejszyć w cienie i worki pod oczami 

Jak odmłodzić skórę wokół oczu?

Skóra wokół oczu jest delikatna i cienka, ponieważ z wiekiem nasz organizm produkuje mniejszą ilość włókien kolagenu i elastyny. Dlatego istotnie wpływają na jakość naszej skóry. Najczęstsze zmiany w obrębie dolnych powiek to cienie pod oczami, nieestetyczne obrzęki i zmarszczki. Upływający czas oraz mobilność okolicy oka sprzyjają pojawianiu się zmarszczek. Bezsprzecznie już po 30 roku życia. Nieprawidłowa pielęgnacja, zła dieta, palenie tytoniu i niedobór snu sprawia, że skora wokół oczu starzeje się dużo szybciej niż w innych obszarach naszego ciała. Dodatkowo w okolicach oczu mogą pojawiać się plamy pigmentacyjne, które są wynikiem nadmiernej ekspozycji na słońce jak również zaburzonej gospodarki hormonalnej. 

Zabieg Odmłodzenie okolic oka to wieloetapowy zabieg mający na celu skutecznie odmłodzić okolicę oka, oraz wzmocnić jej strukturę, tak aby była odporna na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

Pierwszy etap zabiegu Odmłodzenie oka Warszawa to:

Rozjaśniający peeling medyczny, który wygładza strukturę skóry, rozjaśnia jej koloryt. Zapewnia także ochronę przed fotostarzeniem. Efektem zastosowanego peelingu jest redukcja zmarszczek, bruzd oraz przebarwień. Zaraz po zabiegu skóra wygląda promiennie. Przywrócona jest jej jędrność oraz blask.

Drugi etap to: 

Polirewitalizacja preparatem wielowitaminowym z kwasem hialuronowym :

Preparat witaminowy to połączenie ponad 50 aktywnych składników – kwasu hialuronowego, witamin, aminokwasów, koenzymów, minerałów, kwasów nukleinowych oraz antyoksydantów – a jego skuteczność została potwierdzona w badaniach klinicznych.

Ponadto, preparat aplikowany jest za pomocą unikalnego urządzenia, które zawiera 3 mikro igiełki o długości 0,6 mm. Urządzenie umożliwia kontrolowaną głębokość podania preparatu, gwarantuje niewątpliwe bezpieczeństwo nawet w obrębie powieki górnej i dolnej, gdzie skóra jest wyjątkowa cienka. Zabieg jest bezbolesny nie pozostawia siniaczków, które mogą pojawić się przy klasycznej metodzie mezoterapii. 

Trzeci etap zabiegu to:

Ostatnim etapem zabiegu w naszej klinice medycyny estetycznej Prime Clinic w Warszawie jest nałożenie na okolicę zabiegową hydrożelowych płatków. Dają one nie tylko jako ukojenie po zabiegu, ale działają też przeciwstarzeniowo. Ich formuła bogata jest w peptydy kolagenowe, polisacharydy oraz prowitaminę B5. Zabieg zakończony jest aplikacją profesjonalnego kremu zawierającego witaminę E, mocznik i kompleks roślinny z alg brunatnych.

Domowy sposób na zmarszczki wokół oczu?

Reasumując, celu podtrzymania efektów zabiegu zaleca się codzienne stosowanie kremu zaleconego przez lekarza. Dzięki swojej bogatej zawartości zapewni właściwe nawilżenie i odżywienie okolicy oka, która wygląda jak po liftingu.

Inne zabiegi silnie odmładzające

Efekty zabiegu:
 • przywrócenie utraconego blasku
 • zniwelowanie zmarszczek pod oczami
 • zniwelowanie cieni pod oczami
 • zniwelowanie plam pigmentacyjnych
Wskazania:
 • zmarszczki pod oczami
 • zmarszczki mimiczne
 • cienie pod oczami
 • zmęczone oczy
 • worki pod oczami
 • plamy pigmentacyjne
Zalecenia pozabiegowe:
 • picie dużej ilości wody
 • stosowanie pozabiegowej terapii przy użyciu kremu
Przeciwwskazania:
 • opryszczka
 • aktywne infekcje wirusowe
 • uszkodzenia skóry w okolicy oka
Cennik:
Zabieg Cena jeden zabieg Cena pakietu 3 zabiegów
Odmłodzenie i rozświetlenie oka od 650 zł od 1500 zł

Zabiegi alternatywne

Osocze bogatopłytkowe Premium

Najwyższe stężenie osocza na rynku. Silna rewitalizacja, odmłodzenie, regeneracja skóry wzbogacone o kwas bursztynowy silnie rozjaśniający.

Komórki macierzyste odmładzanie

Odmłodzenie, wypełnienie skóry antologicznym materiałem pacjenta. Najsilniejsza metoda odmłodzenia skóry dostępna na rynku

Plastyka Powiek

Plastyka powiek (blefaroplastyka) to chirurgiczne wycięcie nadmiaru skóry na powiece. Daje efekt odmłodzenia okolic oka i twarzy. Zabieg zalecany dla osób w każdym wieku gdzie następuje przerost skóry na powiece.

Lifting Brwi Brow lift

Chirurgiczny Lifting Brwi, Brow lift, nazywany również jako lifting czoła. Podniesienie brwi daje efekt otwartego oka, często bez potrzeby plastyki powiek.