medycyna
estetyczna

Wodorowe oczyszczanie twarzy

czas zabiegu:
około 1 godz.
rekonwalescencja:
brak
najlepsze efekty po: 1 dniu
zalecana ilość zabiegów: 3
zabieg wykonuje:
kosmetolog
rodzaj:
twarz

Wodorowe oczyszczanie twarzy

Wodorowe oczyszczanie twarzy, znane również jako terapia wodorowa lub hydrafacial, to innowacyjny zabieg kosmetologiczny. Zabieg ma na celu głębokie oczyszczenie, nawilżenie i odżywienie skóry. Warto zauważyć, że po zabiegu skóra twarzy jest dogłębnie oczyszczona, następuje głębokie oczyszczenie porów. Procedura wykorzystuje urządzenie, które łączy kilka etapów, aby zapewnić kompleksową pielęgnację skóry.

Wodorowe oczyszczanie twarzy to terapia podczas której skóra oczyszczana jest z wolnych rodników i zanieczyszczeń. Wolne rodniki mają negatywny wpływ na skórę twarzy i ciała. Należy pamiętać, że wolne rodniki to główni winowajcy starzenia się skóry.

Zabieg przeznaczony jest dla pacjenta w każdym wieku, dla każdego typu skóry.

Badania kliniczne pokazują, że jedynie wodór wiąże się z wolnymi rodnikami doprowadzając do powstania wody tym samym uzyskuje się efekt wypłukania wszelkich zanieczyszczeń

Jak przebiega zabieg oczyszcznie wodorowe twarzy? 

Po pierwsze oczyszczanie: Procedura zaczyna się od delikatnego oczyszczenia skóry, usuwając zanieczyszczenia, nadmiar sebum i martwe komórki skóry. Następnie na skórę nanoszony jest łagodny kwas bądź peeling , który delikatnie złuszcza zewnętrzną warstwę skóry. Pomaga to usunąć zanieczyszczenia i poprawić teksturę skóry.

Po drugie głębokie oczyszczenie twarzy ekstrakcja: Ten etap polega na usunięciu zaskórników i zanieczyszczeń za pomocą urządzenia, które generuje podciśnienie. To pozwala na dokładne oczyszczenie porów.

Trzecim etapem jest nawilżanie: Następnie na skórę nanoszony jest specjalny roztwór nawilżający, który może zawierać substancje takie jak kwas hialuronowy czy peptydy. Ten etap pomaga nawilżyć skórę i dostarczyć jej korzystne składniki odżywcze.

Kolejnym etapem jest ochrona: Na zakończenie procedury aplikowany jest krem nawilżający i filtr przeciwsłoneczny, aby chronić skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Jakie efekty przyniesie ci zabieg wodorowe oczyszczanie twarzy Warszawa można uzyskać? 

Zalety wodorowego oczyszczania twarzy to m.in. poprawa tekstury i kolorytu skóry, zmniejszenie widoczności porów, redukcja zaskórników, odświeżenie i nawilżenie skóry. Procedura jest dość bezpieczna i zazwyczaj nie powoduje skutków ubocznych. 

Zabieg wodorowe oczyszczanie twarzy można wykonywać w czasie ciąży,  należy pamiętać o przekazaniu tej informacji wykwalifikowanemu kosmetologowi wykonującego zabieg.

Warto zauważyć, że przed przystąpieniem do zabiegu zawsze warto skonsultować się z profesjonalistą, aby ocenić swoje indywidualne potrzeby skórne i potencjalne przeciwwskazania.

Jak często można wykonywać zabieg?

Zabieg można wykonywać przez cały rok. Zabiegi można wykonywać w odstępach miesięcznych, dla podtrzymania efektu pięknej zdrowej skóry.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg nie jest bolesny, należy do zabiegów przyjemnych. Stanowi znakomity podkład dla zabiegu bankietowego.

Wodorowe oczyszczanie jaka cena?

Wodorowe oczyszczanie w klinice medycyny estetycznej Prime Clinic należy do jednych z najskuteczniejszych zabiegów rewitalizujących i oczyszczających skórę w dobrej cenie dla każdego pacjenta.

Zabieg wodorowego oczyszczania twarzy stanowi znakomitą bazę dla zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jeżeli Twoja skóra potrzebuje odnowy warstw podporowych skóry zapraszamy do zapoznania się z zabiegiem mezoterapii

Efekty zabiegu:
 • Skóra oczyszczona
 • Skóra dotleniona
 • Skóra nawilżona
 • Skóra pełna blasku
 • Spłycone zmarszczki
 • Wyrównany koloryt skóry
Wskazania:
 • Zmarszczki płytkie
 • Zmarszczki głębokie
 • Cera tłusta
 • Skóra odwodniona
 • Skóra pozbawiona blasku
 • Skóra niedotleniona
 • Skóra trądzikowa
 • Cera o nierównomiernym kolorycie
 • Skóra wrażliwa
 • Skóra uszkodzona na skutek nadmiernego promieniowania UV
Zalecenia pozabiegowe:
 • Pielęgnacja podstawowa, rekomendowana konsultacja z kosmetologiem w celu dobrania indywidualnych kosmetyków względem potrzeb skóry.
 • W celu spotęgowania efektu zabiegu rekomendowana mezoterapia metodą Vital injector, osocze bogatopłytkowe, komórki macierzyste.
Przeciwwskazania:
 • Aktywna opryszczka w okolicach wykonywanego zabiegu
 • Otwarte rany w okolicach zabiegu
Cennik:
Typ zabiegu Ilość zabiegów od 450 zl
Wodorowe oczyszczanie twarzy 1 zabieg od 450 zl
Wodorowe oczyszczanie dekolt lub szyja 1 zabieg 150 zl
Wodorowe oczyszczanie plus zabieg bankietowy 1 zabieg 590 zł
Wodorowe oczyszczanie plus zabieg Anti- Age 1 zabieg 590 zł
Wodorowe oczyszczanie plus zabieg wybielający przebarwienia 1 zabieg 590 zł
Wodorowe oczyszczanie plus maska WOW 1 zabieg 590 zł

Zabiegi alternatywne

Oxybrazja i infuzja tlenowa

Połączenie oczyszczania twarzy z efektem odmłodzenia.

Oczyszczanie twarzy manualne

Oczyszczanie twarzy manualne skutecznie oczyści Twoją skórę z krost, zaskórników i wągrów. Skóra staje się czysta i moda. Zabieg znacznie podnosi samoocenę u osób młodych zmagających się z niedoskonałościami cery.

Laser CO2

Laser ablacyjny. Całkowita regeneracja, odmłodzenie skóry. Likwidacja blizn potrądzikowych oraz przerostowych. Likwidacja zmarszczek.

Laser frakcyjny nieablacyjny

Odmładzanie skór problematycznych, blizny potrądzikowe, szerokie pory, rozstępy.

Peelingi chemiczne

Regeneracja, odmłodzenie i wyrównanie kolorytu skóry poprzez dermabrazję chemiczną.