medycyna
estetyczna

Zabieg przeciwstarzeniowy

czas zabiegu:
około ustala kosmetolog
rekonwalescencja:
około 1 dzień
najlepsze efekty po: 1 dniu
zalecana ilość zabiegów: 4
zabieg wykonuje:
kosmetolog
rodzaj:
twarz

Zabieg przeciwstarzeniowy Warszawa

Zabieg przeciwstarzeniowy  to zabieg  bardzo mocno zagęszczający, rewitalizujący i napinający skórę. Dedykowany dla kobiet i mężczyzn niezależnie od wieku.

Często twarz kobiet nie odzwierciedla ich rzeczywistego wieku wewnętrznego. Wewnątrz czują się młodsze, jednak patrząc w lustro już ok 30 roku życia zauważają pierwsze oznaki starzenia się. Wiele kobiet nie jest zadowolonych patrząc na  stan swojej skóry. Warto zauważyć, że starzenie się jest procesem stopniowym. Innymi słowy styl życia, promieniowanie UV, środowisko w jakim żyjemy często nie sprzyjają naszej skórze.

Aby zapobiec, spowolnić procesy starzenia, warto regularnie poddawać się nieinwazyjnym zabiegom kosmetologicznym dostosowanym do indywidualnych potrzeb naszej skóry.

Terapia chroni skórę, koryguje oznaki starzenia, mocno zagęszcza skórę poprzez działanie wypełniające. W zależności od wieku, potrzeb skóry kosmetolog dobiera odpowiednie preparaty. Głównym składnikiem bazą dla zabiegu jest wieloskładnikowy kompleks który zawiera:

20 aminokwasów niezbędnych do formowania się na nowo komponentów strukturalnych skory, 16 witamin o działaniu ochronnym przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. 6 pierwiastków jak żelazo, magnez, miedź, krzem, sód oraz cynk, gwarantujących równowagę jonową skóry, ponadto, 3 kwasy nukleinowe dzięki czemu energia komórek ma zachowaną witalność. 4 ceramidy tzw.cement międzykomórkowy i 2 osmo-protektory komórkowe, niezbędne do utrzymania odpowiedniego nawilżenia skóry.

Zabieg skupia się rozwiązaniu najczęściej spotykanych problemów skóry.

Wiek ok 30 lat wymaga zadbania prawidłowe funkcjonowanie skóry w tym nawilżenie.

Zabieg wzbogacony jest preparatami z grupy przeciwzapalnych, pyłem mikro- srebra, który redukuje procesy zapalne, poprawia funkcje bariery skóry i hamuje uwalnianie neuropeptydów.

Pacjent w średnim wieku zaś potrzebuje stymulacji fitoblastów, kolagenu i elastyny. Warto zauważyć, że dzięki tym składnikom zmarszczki stają się niewidoczne. Terapie wspomagają peptydy, aby zagęścić skórę 

W wieku dojrzałym należy zadbać o grubość, napięcie i nawilżenie skóry.  Tu zastosowanie znajduje platyna jako silny antyoksydant o właściwościach przeciwzapalnych. 

Jednym słowem,  terapia jest niezwykle przyjemna,  nie wymaga żadnego przygotowania ze strony pacjenta. Może być wykonywany o każdej porze roku. Zabieg wykonuje kosmetolog. Zabieg należy powtarzać zgodnie z zaleceniami kosmetologa.

Poznaj inny zabieg silnie odbudowujący skórę 

Efekty zabiegu:
 • Mniej zmarszczek, lub ich brak
 • Skóra bardzo zagęszczona
 • Skóra nawilżona
 • Skóra napięta
 • Skóra rozjaśniona
 • Skóra pełna blasku
Wskazania:
 • Zmarszczki
 • Wiotka skóra
 • Skóra sucha
 • Skóra cienka
 • Przebarwienia
 • Skóra wrażliwa
 • SSkóra szara
Zalecenia pozabiegowe:

W celu spotęgowania efektu pozabiegowego należy stosować się do zaleceń kosmetologa wykonującego zabieg.

Stosować odpowiednią domową pielęgnację skóry. Pielęgnację pomoże Państwu dobrać kosmetolog po uprzednim wywiadzie z pacjentem.

Przeciwwskazania:
 • Aktywna opryszczka
 • Nadwrażliwość na substancje aktywne zawarte w preparacie.
Cennik:
Zabieg ICON TIME MARKI DIEGO DALLA PALMA Ilość Cena
Rewitalizujący 1 zabieg od 350 zł
Zagęszczający 1 zabieg od 430 zł
Odbudowujący 1 zabieg od 500 zł

Zabiegi alternatywne

RF mikroigłowy na twarz

Lifting 3D. Odbudowuje, napina, likwiduje zmarszczki. Poprawia owal twarzy unosi policzki.

Osocze bogatopłytkowe Premium

Najwyższe stężenie osocza na rynku. Silna rewitalizacja, odmłodzenie, regeneracja skóry wzbogacone o kwas bursztynowy silnie rozjaśniający.

Komórki macierzyste odmładzanie

Odmłodzenie, wypełnienie skóry antologicznym materiałem pacjenta. Najsilniejsza metoda odmłodzenia skóry dostępna na rynku

Mezoterapia Anti- aging

Odżywienie poprzez iniekcję preparatów witaminowych z kwasem hialuronowym.

Masaż Kobido

Masaż odmładzająco relaksujący, dający efekt liftingu.

Facemodeling liftingujący masaż twarzy

Facemodeling to długookresowy manualny lifting twarzy. Terapia łączy unikatowe techniki masażu. Modeluje i odmładza twarz. Wykonywany regularnie wyszczupla twarz.