czas zabiegu
(ustala lekarz)
czas rekonwalescencji
(dni)
najlepsze efekty zabiegu
(dni)
rekomendowana ilość zabiegów
wykonuje
lekarz
zabieg na
ciało

Chirurgiczne usuwanie znamion

Chirurgiczne usuwanie znamion

Chirurgiczne usuwanie znamion – zabieg pozwala na trwałe usunięcie podejrzanych zmian skórnych. Lekarz oceniając zmianę jest w stanie dobrać metodę zabiegu. Do usuwania znamion stosuje się metodę chirurgiczną, lub urządzenie Jett Plasma Medical. Podejrzane znamię zawsze jest wysyłane do badania histopatologicznego, potrzebę wysłania ocenia lekarz.

Efekty zabiegu
  • usunięcie zmian skórnych
  • zapobieganie chorobom nowotworowym
  • diagnoza zmiany skórnej
Wskazania
  • zmiany skórne
  • zmiany barwnikowe
zalecenia pozabiegowe(rozwiń aby zobaczyć)

Po wykonanym zabiegu należy stosować się do zaleceń lekarza wykonującego zabieg.

przeciwwskazania(rozwiń aby zobaczyć)
  • Problemy z krzepliwością
  • skłonność do bliznowców
cennik(rozwiń aby zobaczyć)
ZabiegCena
Usuwanie znamionod 200zł
Usuwanie kurzajek150 zł - 300 zł
Usuwanie kaszaków250 zł - 400 zł
Dodatkowe badanie histopatologiczne100 zł

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Body Jet, zabiegi kosmetyczne, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, ICOONE, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości

Magellan System

Najlepszy dostępny zabieg PRP

Magellan to najlepszy i najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnyhch PRP z własnej krwi . Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.