czas zabiegu
(45 min.)
czas rekonwalescencji
(dni)
najlepsze efekty zabiegu
(dni)
rekomendowana ilość zabiegów
wykonuje
kosmetolog
zabieg na
ciało

Fala Uderzeniowa Storz Medical

Fala Uderzeniowa Storz Medical (fala akustyczna Acoustic Wave Treatment) to terapia służąca zwalczaniu cellulitu i lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej. Generowane podczas zabiegu fale akustyczne  służą rozbijaniu komórkek tłuszczowych oraz zwiększają jędrność i sprężystość skóry.

Terapia stymuluje metabolizm, wpływa na poprawę mikrokrążenia skórnego umożliwiając szybkie i skuteczne modelowanie sylwetki. Fala uderzeniowa Storz Medical znacznie usuwa cellulit i wygładza skórę. Rekomendowana jest w seria zabiegów, połączona z zabiegami drenującymi jak np. Icoone Laser2  czy Venus legacy

Na czym polega zabieg przy użyciu Fala Uderzeniowa Storz Medical AWT Acoustic Wave Treatment?

Zabieg polega na stymulacji mikrokrążenia w obrębie tkanki łącznej przy użyciu fal akustycznych. W zależności od obszaru zabiegowego oraz nasilenia zmian chorobowych dobierane są odpowiednie parametry urządzenia. 

W jaki sposób zabieg działa na określone schorzenia? 

Terapia Cellulitu

Cellulit, czyli tzw. skórka pomarańczowa. Wynika on z odkładania się tkanki tłuszczowej, limfatycznej i  włóknistej w skórze, głownie na pośladkach, biodrach, udach i ramionach. Powiększone złogi tłuszczowe i limfatyczne deformują od spodu tkankę łączną. Na powierzchni skóry powstają wtedy wgłębienia (tzw. skórka pomarańczowa). Fala akustyczna stymuluje, poprawia krążenie oraz skutecznie wygładza skorę. Znakomitych efektów można spodziewać się łącząc terapię fali udzerzeniowej z Icoone Laser 2 w Prime clinic.

Likwidacja nadmiaru tkanki tłuszczowej

warto zauważyć, że nasz organizm próbuje zoptymalizować zużycie energii w jak największym stopniu. Jeśli spożywamy więcej kalorii, niż spalamy, ciało przechowuje  nadmiar kalorii w postaci rezerw tłuszczu, by w razie potrzeby móc je wykorzystać. Część tłuszczu gromadzi się w określonych obszarach ciała, w których przechowywane są nadmiarowe zapasy lipidów. W rezultacie do usunięcia tych małych i średnich zapasów tłuszczu można zastosować fale akustyczne. Fala Uderzeniowa redukuje podskórną warstwę tłuszczu i redukuje obwód ciała.

Co na wiotką skórę?

W wyniku rozpadu włókien kolagenowych i elastyny skóra traci sprężystość. Zwiotczałość skóry wynika głównie z nieprawidłowego odżywiania lub nieodpowiednich diet, które powodują utratę nie tylko wagi, lecz także masy mięśniowej. W rezultacie obszary ciała takie jak pośladki, ramiona, brzuch czy uda wewnętrzne wydają się miękkie i wiotkie. Fala uderzeniowa zwiększa elastyczność skóry. zwiększa jędrność skóry. poprawia mikrokrążenie. 

– Zmarszczki 

Około 25 roku życia skóra zaczyna się starzeć. Tkanka łączna przechowuje mniej wilgoci, a skóra traci swoją elastyczność. Oprócz naturalnego procesu starzenia, wpływ na to mają także czynniki zewnętrzne, takie jak promienie UV. Powstają wtedy zmarszczki nosowo-policzkowe, zmarszczki na czole, opadające policzki i drobne zmarszczki wokół nosa, oczu i ust. Fala akustyczna zmniejsza głębokość i szerokość zmarszczek. zmniejsza rozmiar porów, poprawia strukturę skóry. 

Czy zabieg jest bolesny? 

Zabieg jest bezpieczny, nieinwazyjny, bezbolesny. W przypadku osób wrażliwych zaczerwienienie na ciele może utrzymywać się kilka minut po zabiegu. Nie jest wymagany jest żaden okres rekonwalescencji. 

Na jakie części ciała można wykonywać ten zabieg? 

Zabieg można wykonywać np. na: Uda, brzuch, pośladki, łydki, boki, ramiona i  podbródek

Kiedy można spodziewać się efektów zabiegu?

Bezsprzecznie, najlepsze efekty zabiegu pacjent uzyskuje po serii zabiegów 5-10 zabiegów. Już po 4 zabiegach widać efekty terapii. W rezultacie efekty terapii uzyskujemy łącząc zabieg  drenarzu limfatycznego w Prime Clinic.

Jak często można wykonywać zabieg przy użyciu fali akustycznej? 

Zalecana ilość zabiegów to 5-10 terapii wykonywanych w odstępach co 5-7 dni. 

Ile trwa zabieg? 

Zabieg trwa 45 min. 

Efekty zabiegu
 • Likwidacja Cellulitu o różnej etiologii
 • Wymodelowane ciało
 • Likwidacja miejscowych złogów tłuszczu
Wskazania
 • Cellulit tłuszczowy
 • Cellulit obrzękowy
 • Miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej
 • Nierówności skóry po przebytej liposukcji
 • Obrzęki kończyn dolnych
 • Wiotka skóra
 • Ostroga piętowa
zalecenia pozabiegowe(rozwiń aby zobaczyć)
 • Picie wody min 2 litry dziennie
przeciwwskazania(rozwiń aby zobaczyć)
 • Ciąża i karmienie piersią
 • Zakrzepica
 • Hemofilia, choroby krwi
 • Osteoporoza
 • Aktywna choroba nowotworowa
 • Leczenie kortykosteroidami
 • Przepuklina w obrębie zabiegu
 • Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
 • Endometrioza ( przy zabiegach na brzuch)
 • Żylaki w obszarze zabiegowym
 • Dzieci do 18 roku życia
cennik(rozwiń aby zobaczyć)
Obszar zabieguCena 1 zabieguCena 1 za biegu w pakiecie 6 zabiegówCena 1 zabiegu w pakiecie 12 zabiegów
Uda przód lub tył500 zł475 zł450 zł
Pośladki350 zł 332 zł315 zł
Brzuch350 zł332 zł315 zł
Ramiona400 zł380 zł360 zł
Twarz450 zł427 zł405 zł
Ostroga piętowa200 zł190 zł180 zł
Bruksizm200 zł190 zł180 zł
Do każdego zabiegu należy wykonać drenaż w cenie 150 zł
zabieg na ostrogę piętowa oraz bruksizm nie wymaga drenażu

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Body Jet, zabiegi kosmetyczne, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, ICOONE, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości

Magellan System

Najlepszy dostępny zabieg PRP

Magellan to najlepszy i najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnyhch PRP z własnej krwi . Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.