czas zabiegu
(45 min.)
czas rekonwalescencji
(dni)
najlepsze efekty zabiegu
(dni)
rekomendowana ilość zabiegów
wykonuje
kosmetolog
zabieg na
twarz

Masaże ciała

Masaże ciała Warszawa

Masaże ciała to wielka korzyść dla organizmu. Dzięki terapii następuje poprawa krążenia, zmniejszenie stresu i napięcia. Następuje poprawa elastyczności ciała, łagodzenie bólu. Masaż pomaga w regeneracji po urazach. Zawsze pamiętaj, żeby skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem nowego programu masażu, zwłaszcza jeśli masz jakiekolwiek istniejące problemy zdrowotne.

Masaże ciała to polega na pracy z mięśniami i tkankami miękkimi ciała w celu poprawy samopoczucia i zdrowia. Masaże mogą być wykonywane różnymi technikami, w zależności od potrzeb i preferencji pacjenta.

W Prime Clinic oferujemy szeroką gamę zabiegów masujących, drenujących, które oprócz poprawy samopoczucia zlikwidują cellulit i złogi tkanki tłuszczowej. Zabiegi również skutecznie wpływają na modelowanie sylwetki i likwidację obrzęków.

Warto nadmienić, że podczas terapii pozbędziesz się nadmiaru odkładanej wody w organizmie. Zbierająca się woda, przede wszystkim w obszarze nóg wpływa na uwidocznienie cellulitu.

Oto kilka zabiegów modelujących sylwetkę opierających się na technice pracy ze skórą i mięśniami wspomagane urządzeniami najnowszej technologii.

Drenaż limfatyczny laser podciśnieniowy Led. Drenujący masaż całego ciała. Ten dwuetapowy zabieg skutecznie pobudza organizm do detoksykacji. Zabieg skutecznie likwiduje cellulit i modeluje sylwetkę. Znacząco poprawia jakość skóry. Wpływa doskonale na samopoczucie po zabiegu. Pierwszy etap zabiegu to drenaż całego ciała. Kolejny to opracowanie fokusów, czyli partii ciała, które chcesz wyszczuplić. Zabieg doskonale ujędrnia skórę, jest bezpieczny dla skór naczyniowych. Zabieg można stosować na skórę brzucha już w miesiąc po przebytym porodzie. Podczas zabiegu organizm pozbywa się toksyn oraz znikają obrzęki.Chcesz dowiedzieć się więcej przeczytaj o zabiegu

BOA Presoterapia to sekwencyjny zabieg masażu uciskowego. Terapia silnie pobudza krążenie żylne, przez co odprowadzany jest nadmiar limfy. Efekt zabiegu to przede wszystkim redukcja obrzęków. Zabieg redukuje cellulit. Odprowadza nadmiar wody z organizmu. Masz ciężkie opuchnięte nogi? Tak zabieg BOA jest zabieg dla Ciebie.Czytaj więcej o zabiegu Boa Presoterapia.

Masaż fala uderzeniowa (fala akustyczna acoustic wave treatment) to masaż przy użyciu fali akustycznej.skutecznie zwalczysz lokalny cellulit i nadmiaru tkanki tłuszczowej., poprawisz jędrność i jakość skóry. Terapia wpływa pozytywnie na metabolimzm i znacząco wygładza skórę więcej o zabiegu

Potrzebujesz relaxu podczas masażu? Zapisz się na zabieg Fale Radiowe RF z polem elektromagnetycznym. Odprężający zabieg skutecznie zlikwiduje cellulit. Ponadto  ujędrni skórę i zwalczy nadmiarowy tłuszcz.  Jest to masaż przy użyciu jednego z najskuteczniejszych nieinwazyjnych urządzeń, które mają na celu walkę z cellulitem, brakiem jędrności skóry we wszystkich obszarach ciała i twarzy.

Cennik terapii znajdziesz na dole strony każdego zabiegu.

Masaż ciała Warszawa

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Wodna WAL, ginekomastia, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, drenaże limfatyczne, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości.

Osocze bogatopłytkowe

Rewitalizacją i regeneracja

Prime Clinic posiada najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnych osocze bogatopłytkowe z własnej krwi . Zabieg umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.