czas zabiegu
(45 min.)
czas rekonwalescencji
(dni)
najlepsze efekty zabiegu
(dni)
rekomendowana ilość zabiegów
wykonuje
kosmetolog
zabieg na
twarz

Laserowy drenaż limfatyczny na twarz

Laserowy drenaż limfatyczny na twarz Warszawa

Laserowy drenaż limfatyczny na twarz  inaczej zwany zabieg to  drenaż podciśnieniowy ze wsparciem lasera. W Prime Clinic w Warszawie wykonywany jest na najnowszym urządzeniu w najnowszej technologii dostępnej na rynku.

Co to jest drenaż limfatyczny na twarz? 

Mamulany jak również mechaniczny drenaż limfatyczny to rodzaj masażu stworzony z myślą o wspieraniu naturalnego przepływu limfy w organizmie. Limfa jest cieczą w ciele, która przemieszcza się przez układ limfatyczny, usuwając odpady i toksyny z komórek ciała. Układ ten jest kluczowy dla zdrowia i prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego.

Zabieg skutecznie redukuje obrzęki limfatyczne.

Prawidłowo funkcjonujący układ limfatyczny w organizmie człowieka wpływa na utrzymanie smukłej, szczupłej sylwetki ciała. Ponadto niweluje obrzęki na twarzy. Częste stosowanie drenażu limfatycznego na twarz wpływa na poprawę linii żuchwy, wysmukla linię podbródka i unosi policzki.

Warto zauważyć, że drenaż limfatyczny na ciało pomaga w zmniejszeniu obrzęków. Redukuje odkładanie się wody w organizmie. Zmniejsza widoczność cellulitu. Przyspiesza gojenie się ran. Przyspiesza gojenie ran po operacjach. Należy dodać, ze przynosi ulgę w stanach zapalnych i chorobach przewlekłych.

Na czym polega działanie maszyny do drenażu limfatycznego?

Mikrostymulacja jest techniką masażu opartą na wykorzystaniu małych, precyzyjnie sterowanych impulsów, ponieważ masują i stymulują tkankę do odnowy. Podczas zabiegu uruchamiany się  unikalny system wielu niezależnych motorów, które są w stanie dostarczyć precyzyjną stymulację dla różnych obszarów ciała.

Laseroterapia, druga technologia użyta w urządzeniu, wykorzystuje energię światła laserowego do stymulowania różnych metabolicznych i naprawczych w ciele. Może to obejmować poprawę przepływu krwi, stymulację procesów gojenia oraz redukcję bólu i obrzęków.

Masaż ten zazwyczaj polega na delikatnych, rytmicznych ruchach głowicy urządzenia,  która stymuluje układ limfatyczny do pracy. Drenaż powinien być wykonywany przez specjalistę dobrego kosmetologa, który jest przeszkolony w technikach drenażu limfatycznego.

Czy zabieg jest bezpieczny dla naczyń krwionośnych?

Tak jest bezpieczny dla naczyń krwionośnych, nawet dla osób z dużą skłonnością do pękających naczynek na twarzy i ciele

DLATEGO, ŻE:

W Prime Clinic w Warszawie wykorzystujemy urządzenie w jedyne na świecie technologii. Należy podkreślić, żę generuje multipęcherzykową Stymulację M.M.A.S. Polega ona na użyciu zmechanizowanych rolek, posiadających liczne mikrootwory stymulujące skórę. Urządzenie działa precyzyjnie i efektywnie na każdy milimetr skóry. Zabieg zawsze jest dwuetapowy.Najpierw kosmetolog wykonuje dogłębny drenaż całego ciała następnie skupia się na problematycznych obszarach FOKUSACH ciała.

Fokusy to, obszar ud, pośladków, brzucha. Chcesz dodatkowo opracować olejne fokusy, zawsze możesz wydłużyć zabieg.

Dla kogo zabieg drenażu limfatycznego na twarz?

Zabieg jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Skóra sprawia wrażenie wygładzonej. Ta innowacyjna metoda może być wykorzystywana zarówno na okolice ciała jak i twarzy.

Zapoznaj się z innym zabiegiem modelującym linię żuchwy i podbródka 

Efekty zabiegu
 • Ujędrnienie
 • Gładka skóra
 • Zagęszczenie wiotkiej skóry
 • Poprawa jakości skóry
 • Oczyszczenie skóry z toksyn
 • Usunięcie obrzęków
Wskazania
 • Wiotka opadająca skóra
 • Cellulit
 • Obrzęki
 • Utrata elastyczności skóry
 • Wiotka skóra ud, kolan, pośladków, ramion, brzucha
zalecenia pozabiegowe(rozwiń aby zobaczyć)
 • pielęgnacja podstawowa
 • w celu spotęgowania efektu zabiegu rekomendowana Fala uderzeniowa, Criolift, RF, oraz osocze bogatopłytkowe.
przeciwwskazania(rozwiń aby zobaczyć)
 • Trądzik
 • Infekcje lub choroby skóry, otwarte rany
 • Infekcje ogólne
 • Choroby nowotworowe
 • Ciąża I karmienie piersią
cennik(rozwiń aby zobaczyć)
Zabieg Icoone Laser 2Ilość zabiegówCzas zabieguCena
Ciało1 zabieg40 minut300 zł
Ciało5 zabiegów40 minut1400 zł
Ciało10 zabiegów40 minut2600 zł
Twarz1 zabieg40 minut340 zł
Twarz5 zabiegów40 mon1600 zł
Twarz10 zabiegów40 minut3000 zł
Dodatkowy Fokus1 zabieg10 minut50 zł
Drenaż przed zabiegowy1 zabieg20 minut150 zł

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Wodna WAL, ginekomastia, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, drenaże limfatyczne, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości.

Osocze bogatopłytkowe

Rewitalizacją i regeneracja

Prime Clinic posiada najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnych osocze bogatopłytkowe z własnej krwi . Zabieg umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.