Prime ClinicZabiegi na twarz

czas zabiegu
(1 godz.)

7 czas rekonwalescencji (dni)

21 najlepsze efekty zabiegu (dni)

1 rekomendowana ilość zabiegów

wykonuje lekarz

zabieg na twarz

Plastyka Powiek

Plastyka Powiek

Plastyka Powiek ( blefaroplastyka) to najbardziej efektowny sposób chirurgicznego odmłodzenia twarzy. Nadmiar skóry i tłuszczu na powiece górnej powoduje, że twarz wygląda starzej. Opadająca górna powieka zawęża szparę powiekową, przez co zawęża się pole widzenia. Skóra powieki jest bardzo delikatna i cienka i to właśnie na niej najszybciej rozpoczyna się proces starzenia. Plastyka powiek umożliwia chirurgiczne poprawienie ich wyglądu, a co za tym idzie odmłodzenie oczu. Zwykle taki stan związany jest z wiekiem, jednak problem może dotyczyć również młodych osób, które urodziły się z takim defektem anatomicznym.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym trwa ok 60 minut, nie wymaga znieczulenia ogólnego. Wycięcie nadmiaru skóry powieki wraz z tłuszczem przeprowadzone jest w fałdzie powieki. Cięcie, zszycie, a następnie blizna jaka powstaje staje się niewidoczna gołym okiem, ponieważ jest ona umieszczona w fałdzie powieki.

Czas rekonwalescencji

Po zabiegu pacjent nie wymaga hospitalizacji. Jedyny opatrunek to plasterki, które nie przeszkadzają widzeniu. Może pojawić się obrzęk oraz zasinienie, które po 7-14 dniach od operacji znikają i w to miejsce pojawia się prawidłowe napięcie skóry na powiekach. Po zabiegu pacjent może czytać książki lub oglądać telewizje. Gojenie się powiek jest bezbolesne. W czasie rekonwalescencji, czyli przez ok 7 dni od zabiegu należy unikać stosowania soczewek kontaktowych. Już po tygodniu następuje zdjęcie szwów, panie mogą już zacząć stosować delikatny makijaż powiek. Do czasu pełnego wygojenia blizn zalecane jest używanie okularów przeciwsłonecznych. Tak jak w każdym przypadku ekspozycji na działanie promieni słonecznych oczy należy chronić przed promieniowaniem UVA/UVB. Zabieg korekcji powiek może być z powodzeniem łączony z liftingiem twarzy, czy innymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej.

Przed każdym zabiegiem wymagana jest konsultacja przed zabiegowa w celu określenia zakresu zabiegu jak również pacjent otrzymuje skierowanie na badania krwi, które może wykonać na miejscu w Prime Clinic, lub wykonać je we własnym zakresie.

Pełne rezultaty zabiegu są widoczne po upływie kilku tygodni, gdy blizny będą w pełni wygojone.

Efekty zabiegu
  • Odmłodzenie okolicy oczu.
  • Odmłodzenie twarzy
Wskazania
  • Opadające powieki wraz z wiekiem
  • Opadające powieki wraz z układem anatomicznym młodego pacjenta, wymagające korekcji

zalecenia pozabiegowe(rozwiń aby zobaczyć)

  • Po zabiegu, każdy z pacjentów otrzymuje szczegółowe wytyczne co do pielęgnacji okolic objętych zabiegiem

przeciwwskazania(rozwiń aby zobaczyć)

  • Stany zapalne okolic oczu
  • Aktywna choroba nowotworowa
  • Ciąża
  • Skłonność do tworzenia bliznowców

cennik(rozwiń aby zobaczyć)

ZabiegIlość zabiegówCena
Plastyka Powiek1 zabiegod 4000zł

Zabiegi alternatywne

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Body Jet, zabiegi kosmetyczne, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, ICOONE, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości

Magellan System

Najlepszy dostępny zabieg PRP

Magellan to najlepszy i najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnyhch PRP z własnej krwi . Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Newsletter

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.