czas zabiegu
(1 godz.)
czas rekonwalescencji
(dni)
najlepsze efekty zabiegu
(dni)
rekomendowana ilość zabiegów
wykonuje
kosmetolog
zabieg na
twarz

Wodorowe oczyszczanie twarzy

Wodorowe oczyszczanie twarzy

Wodorowe oczyszczanie twarzy, znane również jako terapia wodorowa lub hydrafacial, to innowacyjny zabieg kosmetologiczny. Zabieg ma na celu głębokie oczyszczenie, nawilżenie i odżywienie skóry. Warto zauważyć, że po zabiegu skóra twarzy jest dogłębnie oczyszczona, następuje głębokie oczyszczenie porów. Procedura wykorzystuje urządzenie, które łączy kilka etapów, aby zapewnić kompleksową pielęgnację skóry.

Wodorowe oczyszczanie twarzy to terapia podczas której skóra oczyszczana jest z wolnych rodników i zanieczyszczeń. Wolne rodniki mają negatywny wpływ na skórę twarzy i ciała. Należy pamiętać, że wolne rodniki to główni winowajcy starzenia się skóry.

Zabieg przeznaczony jest dla pacjenta w każdym wieku, dla każdego typu skóry.

Badania kliniczne pokazują, że jedynie wodór wiąże się z wolnymi rodnikami doprowadzając do powstania wody tym samym uzyskuje się efekt wypłukania wszelkich zanieczyszczeń

Jak przebiega zabieg oczyszcznie wodorowe twarzy? 

Po pierwsze oczyszczanie: Procedura zaczyna się od delikatnego oczyszczenia skóry, usuwając zanieczyszczenia, nadmiar sebum i martwe komórki skóry. Następnie na skórę nanoszony jest łagodny kwas bądź peeling , który delikatnie złuszcza zewnętrzną warstwę skóry. Pomaga to usunąć zanieczyszczenia i poprawić teksturę skóry.

Po drugie głębokie oczyszczenie twarzy ekstrakcja: Ten etap polega na usunięciu zaskórników i zanieczyszczeń za pomocą urządzenia, które generuje podciśnienie. To pozwala na dokładne oczyszczenie porów.

Trzecim etapem jest nawilżanie: Następnie na skórę nanoszony jest specjalny roztwór nawilżający, który może zawierać substancje takie jak kwas hialuronowy czy peptydy. Ten etap pomaga nawilżyć skórę i dostarczyć jej korzystne składniki odżywcze.

Kolejnym etapem jest ochrona: Na zakończenie procedury aplikowany jest krem nawilżający i filtr przeciwsłoneczny, aby chronić skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Jakie efekty przyniesie ci zabieg wodorowe oczyszczanie twarzy Warszawa można uzyskać? 

Zalety wodorowego oczyszczania twarzy to m.in. poprawa tekstury i kolorytu skóry, zmniejszenie widoczności porów, redukcja zaskórników, odświeżenie i nawilżenie skóry. Procedura jest dość bezpieczna i zazwyczaj nie powoduje skutków ubocznych. 

Zabieg wodorowe oczyszczanie twarzy można wykonywać w czasie ciąży,  należy pamiętać o przekazaniu tej informacji wykwalifikowanemu kosmetologowi wykonującego zabieg.

Warto zauważyć, że przed przystąpieniem do zabiegu zawsze warto skonsultować się z profesjonalistą, aby ocenić swoje indywidualne potrzeby skórne i potencjalne przeciwwskazania.

Jak często można wykonywać zabieg?

Zabieg można wykonywać przez cały rok. Zabiegi można wykonywać w odstępach miesięcznych, dla podtrzymania efektu pięknej zdrowej skóry.

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg nie jest bolesny, należy do zabiegów przyjemnych. Stanowi znakomity podkład dla zabiegu bankietowego.

Wodorowe oczyszczanie jaka cena?

Wodorowe oczyszczanie w klinice medycyny estetycznej Prime Clinic należy do jednych z najskuteczniejszych zabiegów rewitalizujących i oczyszczających skórę w dobrej cenie dla każdego pacjenta.

Zabieg wodorowego oczyszczania twarzy stanowi znakomitą bazę dla zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Jeżeli Twoja skóra potrzebuje odnowy warstw podporowych skóry zapraszamy do zapoznania się z zabiegiem mezoterapii

Efekty zabiegu
 • Skóra oczyszczona
 • Skóra dotleniona
 • Skóra nawilżona
 • Skóra pełna blasku
 • Spłycone zmarszczki
 • Wyrównany koloryt skóry
Wskazania
 • Zmarszczki płytkie
 • Zmarszczki głębokie
 • Cera tłusta
 • Skóra odwodniona
 • Skóra pozbawiona blasku
 • Skóra niedotleniona
 • Skóra trądzikowa
 • Cera o nierównomiernym kolorycie
 • Skóra wrażliwa
 • Skóra uszkodzona na skutek nadmiernego promieniowania UV
zalecenia pozabiegowe(rozwiń aby zobaczyć)
 • Pielęgnacja podstawowa, rekomendowana konsultacja z kosmetologiem w celu dobrania indywidualnych kosmetyków względem potrzeb skóry.
 • W celu spotęgowania efektu zabiegu rekomendowana mezoterapia metodą Vital injector, osocze bogatopłytkowe, komórki macierzyste.
przeciwwskazania(rozwiń aby zobaczyć)
 • Aktywna opryszczka w okolicach wykonywanego zabiegu
 • Otwarte rany w okolicach zabiegu
cennik(rozwiń aby zobaczyć)
Typ zabieguIlość zabiegówod 450 zl
Wodorowe oczyszczanie twarzy1 zabiegod 450 zl
Wodorowe oczyszczanie dekolt lub szyja 1 zabieg150 zl
Wodorowe oczyszczanie plus zabieg bankietowy1 zabieg590 zł
Wodorowe oczyszczanie plus zabieg Anti- Age1 zabieg590 zł
Wodorowe oczyszczanie plus zabieg wybielający przebarwienia1 zabieg590 zł
Wodorowe oczyszczanie plus maska WOW1 zabieg590 zł

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Wodna WAL, ginekomastia, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, drenaże limfatyczne, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości.

Osocze bogatopłytkowe

Rewitalizacją i regeneracja

Prime Clinic posiada najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnych osocze bogatopłytkowe z własnej krwi . Zabieg umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.