czas zabiegu
(ustala kosmetolog)
czas rekonwalescencji
(dni)
najlepsze efekty zabiegu
(dni)
rekomendowana ilość zabiegów
wykonuje
kosmetolog
zabieg na
twarz

Zabieg przeciwstarzeniowy

Zabieg przeciwstarzeniowy Warszawa

Zabieg przeciwstarzeniowy  to zabieg  bardzo mocno zagęszczający, rewitalizujący i napinający skórę. Dedykowany dla kobiet i mężczyzn niezależnie od wieku.

Często twarz kobiet nie odzwierciedla ich rzeczywistego wieku wewnętrznego. Wewnątrz czują się młodsze, jednak patrząc w lustro już ok 30 roku życia zauważają pierwsze oznaki starzenia się. Wiele kobiet nie jest zadowolonych patrząc na  stan swojej skóry. Warto zauważyć, że starzenie się jest procesem stopniowym. Innymi słowy styl życia, promieniowanie UV, środowisko w jakim żyjemy często nie sprzyjają naszej skórze.

Aby zapobiec, spowolnić procesy starzenia, warto regularnie poddawać się nieinwazyjnym zabiegom kosmetologicznym dostosowanym do indywidualnych potrzeb naszej skóry.

Terapia chroni skórę, koryguje oznaki starzenia, mocno zagęszcza skórę poprzez działanie wypełniające. W zależności od wieku, potrzeb skóry kosmetolog dobiera odpowiednie preparaty. Głównym składnikiem bazą dla zabiegu jest wieloskładnikowy kompleks który zawiera:

20 aminokwasów niezbędnych do formowania się na nowo komponentów strukturalnych skory, 16 witamin o działaniu ochronnym przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. 6 pierwiastków jak żelazo, magnez, miedź, krzem, sód oraz cynk, gwarantujących równowagę jonową skóry, ponadto, 3 kwasy nukleinowe dzięki czemu energia komórek ma zachowaną witalność. 4 ceramidy tzw.cement międzykomórkowy i 2 osmo-protektory komórkowe, niezbędne do utrzymania odpowiedniego nawilżenia skóry.

Zabieg skupia się rozwiązaniu najczęściej spotykanych problemów skóry.

Wiek ok 30 lat wymaga zadbania prawidłowe funkcjonowanie skóry w tym nawilżenie.

Zabieg wzbogacony jest preparatami z grupy przeciwzapalnych, pyłem mikro- srebra, który redukuje procesy zapalne, poprawia funkcje bariery skóry i hamuje uwalnianie neuropeptydów.

Pacjent w średnim wieku zaś potrzebuje stymulacji fitoblastów, kolagenu i elastyny. Warto zauważyć, że dzięki tym składnikom zmarszczki stają się niewidoczne. Terapie wspomagają peptydy, aby zagęścić skórę 

W wieku dojrzałym należy zadbać o grubość, napięcie i nawilżenie skóry.  Tu zastosowanie znajduje platyna jako silny antyoksydant o właściwościach przeciwzapalnych. 

Jednym słowem,  terapia jest niezwykle przyjemna,  nie wymaga żadnego przygotowania ze strony pacjenta. Może być wykonywany o każdej porze roku. Zabieg wykonuje kosmetolog. Zabieg należy powtarzać zgodnie z zaleceniami kosmetologa.

Poznaj inny zabieg silnie odbudowujący skórę 

Efekty zabiegu
 • Mniej zmarszczek, lub ich brak
 • Skóra bardzo zagęszczona
 • Skóra nawilżona
 • Skóra napięta
 • Skóra rozjaśniona
 • Skóra pełna blasku
Wskazania
 • Zmarszczki
 • Wiotka skóra
 • Skóra sucha
 • Skóra cienka
 • Przebarwienia
 • Skóra wrażliwa
 • SSkóra szara
zalecenia pozabiegowe(rozwiń aby zobaczyć)

W celu spotęgowania efektu pozabiegowego należy stosować się do zaleceń kosmetologa wykonującego zabieg.

Stosować odpowiednią domową pielęgnację skóry. Pielęgnację pomoże Państwu dobrać kosmetolog po uprzednim wywiadzie z pacjentem.

przeciwwskazania(rozwiń aby zobaczyć)
 • Aktywna opryszczka
 • Nadwrażliwość na substancje aktywne zawarte w preparacie.
cennik(rozwiń aby zobaczyć)
Zabieg ICON TIME MARKI DIEGO DALLA PALMAIlość Cena
Rewitalizujący1 zabiegod 350 zł
Zagęszczający1 zabiegod 430 zł
Odbudowujący1 zabiegod 500 zł

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Wodna WAL, ginekomastia, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, drenaże limfatyczne, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości.

Osocze bogatopłytkowe

Rewitalizacją i regeneracja

Prime Clinic posiada najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnych osocze bogatopłytkowe z własnej krwi . Zabieg umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.