czas zabiegu
(ustala lekarz)
czas rekonwalescencji
(dni)
najlepsze efekty zabiegu
(dni)
rekomendowana ilość zabiegów
wykonuje
lekarz
zabieg na
ciało

Dłonie odmładzanie

Młode zadbane dłonie to wizytówka kobiety w każdym wieku. Często pacjenci bardzo dbają o twarz, lecz zapominają o dłoniach, które starzeją się w pierwszej kolejności.

Dłonie to element naszego ciała, który w pierwszej kolejności narażony jest na oddziaływanie niekorzystnych warunków atmosferycznych jak promienie UV, wiatr, mróz, suche powietrze. Kluczowymi czynnikami przyspieszającymi procesy starzenia są detergenty toksyny oraz twarda woda. Pierwsze objawy starzenia się rąk pacjenci odnotowują już po 35 roku życia.  Około 45 roku życia problem wiotczejących dłoni (często z przebarwieniami) zaczyna być szczególnie uciążliwy dla kobiet, przede wszystkim od strony wizualnej.

Proces starzenia się dłoni trudno jest zatrzymać. Stosując wyłącznie podstawową pielęgnacje domową otrzymujemy krótkookresowy efekt terapeutyczny do nałożenia kolejnej warstwy kremu. Stad potrzebna jest silna regeneracja dłoni u podstaw.

Objawy starzenia się dłoni to przede wszystkim:

– sucha wiotka skóra

– zmarszczki

– plamy starcze

Dłoni nie da się ukryć ani skorygować makijażem. Najlepsze efekty terapeutyczne długookresowe otrzymujemy, gdy zaczynamy dbać o dłonie w przy pierwszych objawach starzenia. Nie mniej znakomite efekty terapeutyczne uzyskuje się u osób starszych nawet 70 letnich.

W zależności od problemu z jakim zmaga się pacjent lekarz lub kosmetolog dobiera odpowiednią terapię, która ma na celu działanie odbudowujące długookresowe lub/oraz korygujące niedoskonałości.

Zabieg nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji. Zalecane jest stosowanie kremów z filtrem UV przez cały rok.

Problem Terapia Metoda Efekt
Sucha wiotka skóra/ zmarszczki Odbudowa tkankowa preparatami dedykowanymi dla skóry dłoni Iniekcja w znieczuleniu miejscowym Natychmiastowy
Plamy starcze Terapia laserowa niwelująca przebarwienia o właściwościach fotoodmładzania Laser Alma Pierwsze efekty terapeutyczne uzyskujemy w ok tydzień od 1 zabiegu zabieg można wykonywać punktowo jak również na całej powierzchni dłoni. W zależności od skali przebarwień zalecane jest wykonanie 1-3 zabiegi w odstępach 2-3 tyg.
Efekty zabiegu
 • Dłonie odmłodzone
 • Dłonie bez przebarwień
 • Dłonie wypełnione
Wskazania
 • wiotka skóra
 • zmarszczki
 • przebarwienia
zalecenia pozabiegowe(rozwiń aby zobaczyć)
 • Stosowanie kremów z filtrem UV przez cały rok
przeciwwskazania(rozwiń aby zobaczyć)
 • opryszczka
 • czynne infekcje wirusowe
 • aktywna choroba nowotworowa
 • stosowanie preparatów z retinolem w miejscu zabiegu  ( jeżeli terapia wymaga użycia lasera w celu wyeliminowania plam)
 • pacjent w trakcie leczenia chemioterapią
cennik(rozwiń aby zobaczyć)
Odmładzanie dłoniRodzaj terapiiCena 1 zabieguCena pakietu zabiegów
Odmładzanie dłonilaser Alma od 300 zł od 810 zł
Odmładzanie dłoni Laser Alma terapia punktowa od 100 zł cenę ustala kosmetolog w zależności od ilości zmian
Odmładzanie dłoniTerapia iniekcyjna (obie dłonie ) od 1000 zł2700 zł zabieg wykonuje się nie częściej niż raz na 3 mies

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Body Jet, zabiegi kosmetyczne, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, ICOONE, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości

Magellan System

Najlepszy dostępny zabieg PRP

Magellan to najlepszy i najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnyhch PRP z własnej krwi . Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.