czas zabiegu
(ustala lekarz)
czas rekonwalescencji
(dni)
najlepsze efekty zabiegu
(dni)
rekomendowana ilość zabiegów
wykonuje
lekarz
zabieg na
ciało

Liposukcja wodna WAL

Liposukcja wodna WAL Warszawa

Liposukcja wodna WAL to innowacyjny zabieg precyzyjnej wodnej liposukcji tkanki tłuszczowej przy użyciu najnowszej generacji urządzenia, z możliwością wykonania autologicznego transferu tłuszczu w inne wybrane partie ciała. Dzięki zabiegowi pozbędziesz się niechcianej tkanki tłuszczowej.
Podczas zabiegu liposukcji wodnej, wykorzystywany jest strumień wody (soli fizjologicznej) w celu wypłukiwania zbędnej tkanki tłuszczowej. Procedurę liposukcji wodnej WAL wykonujemy w znieczuleniu miejscowym. Technika odsysania tłuszczu pozwala na wyeliminowanie jakichkolwiek mechanicznych uszkodzeń tkanek wewnętrznych, co pozwala na błyskawiczną rekonwalescencję pacjenta po zabiegu.

Jako jedyni w Polsce wykonujemy zabieg precyzyjnej wodnej liposukcji WAL również jako zabieg eliminujący cellulit 4 stopnia, którego pozbycie się innymi metodami terapeutycznymi jest mało skuteczne.
Zabieg liposukcja WAL polega na usunięciu tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów ciała jak brzuch, podbródek, uda, kolana, ramiona, boczki, plecy. Ponadto odessana tkanka tłuszczowa może zostać wykorzystana w celu wymodelowania innych partii twarzy oraz ciała. Np.: wymodelowanie pośladków, biustu, policzków ust, wypełnienia bruzd nosowo wargowych, doliny łez.

Wskazania do liposukcji wodnej WAL:

Zanim podejmiesz decyzję wodnej liposukcji tkanki tłuszczowej skonsultuj to z dobrym doświadczonym lekarzem specjalistą w Prime Clinic w Warszawie.

Zabieg odsysania tłuszczu body (z ciała) powinna być podjęta przez lekarza w oparciu o ocenę indywidualnych potrzeb i stanu Twojego zdrowia. 

Według listy wskazań dla liposukcji wspieranej strumieniem wodnym możemy wymienić: 

Wskazanie do usunięcia nadmiernej tkanki tłuszczowej w określonych partach ciała, które są oporne na dietę i ćwiczenia fizyczne. 

Konieczność modelowania sylwetki poprzez usunięcie, nadmiaru tkanki tłuszczowej z określonych miejsc jak brzuch, uda, pośladki, biodra i ramiona.

Wskazanie zdrowotne usuwanie guzków tłuszczowych (lipomów) o ograniczonym rozmiarze precyzyjna liposukcja wodna.

Metodą liposukcji wodnej możesz również zredukować tłuszcz podskórny 

Pamiętaj, że Liposukcja wodna to procedura medyczna, która musi być wykonana w bezpiecznych warunkach czyli w placówce medycznej posiadającej wszystkie licencje i zgody do wykonywania tego typu zabiegów. 

Zalety i efekty liposukcji wodnej ciała (ang body jet WAL) 

Liposukcja wodna body ( ang ciała ) to jk już wspomniano to nowoczesna metoda leczenia otyłości, lopodemii jak również modelowania ciała.. 

Liposukcja wodna Body Jet

Dzięki liposukcji wodnej ( ang jet assisted liposuction) następuje utrata nagromadzonego tłuszczu w wybranych partiach ciała. Liposukcja wspierana strumieniem wodnym jest bardzo precyzyjna dlatego w doskonały sposób potrafi kształtować ciało. Pacjent osiąga smukły wygląd w partiach ciała objętych zabiegiem, lub bardziej krągłych gdy lipotransfer jest wymagany. 

Korzyści liposukcji wodnej jest więcej. Zabieg liposukcji wodnej jest zdecydowanie mniej inwazyjny w porównaniu do tradycyjnych metod odsysania tłuszczu. Procedura pozwala oddzielić komórki tłuszczowe od innych tkanek. Po zabiegu wodnej liposukcji czas rekonwalescencji jest krótki.

Dzięki metodzie strumienia wodnego WAL jest mniejsze ryzyko powikłań jak krwawienia, obrzęki, siniaki. Następuje poprawa wyglądu i jakości skóry 

Cennik zabiegu Liposukcji Body Jet Evo

ZabiegObszarCena
Konsultacja medyczna przed zabiegiem300 zł
Liposukcja Body Jet EvoBrzuch od 6000 zł
Liposukcja Body Jet EvoTaliaod 4000 zł
Liposukcja Body Jet EvoUda wewnętrzneod 5000 zł
Liposukcja Body Jet EvoUda zewnętrzneod 6000 zł
Liposukcja Body Jet EvoKolanaod 3500 zł
Liposukcja Body Jet EvoPlecyod 4500 zł

Etapy podczas procedury WAL 

Liposukcja wodna WAL konsultacje Warszawa.

Jak zapisać się na zabieg- Liposukcja wodna WAL?

Każdą kwalifikację do zabiegu poprzedza konsultacja lekarska. Podczas konsultacji omówisz swoje oczekiwania, a lekarz opowie ci o efekcie terapeutycznym jaki możesz uzyskać, po czym skieruje Cię na obowiązkowe badania lekarskie. Podczas konsultacji lekarskiej lekarz określa dokładną cenę zabiegu.

Jak jeszcze możesz wykorzystać swój tłuszcz? 

Po Liposukcji odessana tkanka tłuszczowa ma wiele zastosowań. W Prime Clinic, można wykonać implementację komórek macierzystych pobranych z tłuszczu pacjenta w celach leczniczych ( np. kolan) , rewitalizacyjnych uszkodzonych obszarów ciała, lub obszarów koniecznych do silnego zrewitalizowania jakimi są obszar twarzy, szyi, czy skóry włosów . W takim przypadku wykorzystane zostaje urządzenie Q-graft. O szczegółach zabiegu lekarz informuje pacjenta podczas konsultacji.

Liposukcja wodna WAL to jedyna najskuteczniejsza liposukcja wodna dostępna na rynku.

Przedstawiamy Państwu najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi, które padają podczas konsultacji dotyczącej zabiegu liposukcji wodnej:

Na czym polega różnica między tradycyjną liposukcją, a liposukcją wodną?

Liposukcja wodna (Body Jet Liposuction) polega na wypłukaniu tłuszczu. Korzyści z liposukcji wodnej jest wiele: Nie rozrywa tkanek wewnętrznych jak w przypadku tradycyjnych liposukcji. Metoda jest następująca: liposukcja wspomagana jest strumieniem wody. Inaczej mówiąc, pod ciśnieniem wody (w tym przypadku soli fizjologicznej) urządzenie równomiernie wypłukuje tłuszcz z obszaru objętego zabiegiem. Rekonwalescencja jest dużo szybsza, nie ma zagrożenia, że powstaną nierówności podskórne po zabiegu, zatem nie ma zagrożenia zatorem.

Z jakich obszarów można odessać tłuszcz?

Liposukcja wodna WAL

Korzyści z liposukcji wodnej jest wiele. Mówiąc w skrócie, zabiegi liposukcji wykonuje się najczęściej z obszarów jakimi są brzuch, boczki, ramiona, plecy, uda, kolana, łydki (tylko w szczególnych przypadkach), podbródek.
Chciałabym szybko schudnąć, mam duży brzuch, boczki, otyłe plecy uda i kolana. Czy zabiegiem liposukcji pozbędę się nadmiernej ilości kilogramów?

Liposukcja jest przede wszystkim zabiegiem modelowania sylwetki. Likwiduje ona również nadmierną ilość tłuszczu w obszarach objętych zabiegiem, jednak tam gdzie nie zostanie ona wykonana tłuszcz pozostaje. Zabieg Liposukcji wodnej jest znakomitym zabiegiem w kontekście likwidowania cellulitu IV stopnia, wymodelowania sylwetki. Odessany tłuszcz można wykorzystać do tzw. lipotransferu w obszar piersi, pośladków, wypełnieniu bruzd policzków, czyli tam gdzie w tym wypadku paniom najbardziej zależy, czyli na ujędrnieniu. Uwaga! Zabiegu nie można wykonywać podczas miesiączki.

Czy przed liposukcją należy się odchudzać?

W przypadku bardzo dużej nadwagi zaleca się pozbycie się kilku kilogramów, jednak w przypadku niedużej nadwagi zdecydowanie odradzamy odchudzanie. Pulchny tłuszcz lepiej wypłucze się i ulegnie odessaniu.

Mam otyłe uda, brzuch, plecy, kolana, a piersi też wymagają poprawy, czy podczas jednego zabiegu można rozwiązać wszystkie moje problemy?

Można wykonać liposukcję wodną na wielu obszarach jednocześnie, łącząc to nawet z np. Lipotransferem do piersi w celu ich ujędrnienia, jednak, taka decyzję podejmuje lekarz indywidualnie oceniając pacjenta. Wspólnie ustalają plan zabiegów, tak aby rekonwalescencja przebiegała sprawnie i szybko.

Czy skóra po liposukcji nie będzie wisiała?

Przy zabiegach modelowania sylwetki, gdzie otyłość nie była zbyt duża, skóra obkurcza się przez co staje się jędrna i napięta. Aby spotęgować efekt liposukcji po zabiegu liposukcji wodnej WAL każdy z pacjentów niemal obowiązkowo powinien wykonać minimum 10 zabiegów drenażu limfatycznego, który powoduje dodatkowe wygładzenie, przyklejenie się skóry w okresie rekonwalescencyjnym. Każdy z pacjentów podczas konsultacji przed zabiegowej wie jakie są efekty zabiegu. Rzeczywiście przy dużej otyłości, gdzie skóra już jest obwisła przed zabiegiem, po zabiegu liposukcji będzie zachodziła konieczność chirurgicznej korekty powłok brzusznych. 

Ile tłuszczu można odessać podczas jednego zabiegu?

Można odessać 3-4 litrów tłuszczu. Lekarz podczas konsultacji informuje pacjenta ile tłuszczu zostanie odessane.

Czy zabieg liposukcji boli?

Nie, zabieg liposukcji nie boli, pomimo, że jest wykonywany tylko w znieczuleniu miejscowym. Podczas zabiegu pacjent może odczuwać lekki dyskomfort. Gdy dyskomfort staje się uciążliwy lekarz zwiększy dawkę leków przeciwbólowych. Przez co zabieg jest komfortowy dla pacjenta.

Jak wygląda okres rekonwalescencji po zabiegu liposukcji wodnej WAL?

Po zabiegu liposukcji możesz powrócić do normalnego funkcjonowania już w 2-3 dobie. Przez 4-6 tygodni noś ubranko uciskające w którym opuścisz klinikę tuż po zabiegu. Warto jak najwcześniej rozpocząć spokojną aktywność fizyczną jak np. spacery. Każdy z pacjentów wychodzi z zaleceniami pozabiegowymi.

Chcę ujędrnić biust, czy zabieg liposukcji wraz z lipotransferem rozwiąże mój problem?

Podczas konsultacji lekarskiej omawiane są oczekiwania pacjentki w kontekście wielkości, kształtu biustu jaki chciałaby otrzymać. Lekarz szczegółowo informuje o możliwościach jakich pacjentka może się spodziewać.

Mam już 50 lat. Chciałabym pozbyć się tłuszczu, a jednocześnie wykorzystać go do liftingu twarzy, czy jest to możliwe podczas jednego zabiegu?

Jak najbardziej tak. Podczas konsultacji lekarskiej, pacjent jest informowany o tym jakie efekty ujędrnienia twarzy może otrzymać. Jakie obszary twarzy należy wypełnić, aby otrzymać jak najlepszy efekt terapeutyczny. Bardzo często pacjentki nie tylko wykorzystują tłuszcz do tzw. liftingu, lecz korzystając z faktu, że czeka ich okres rekonwalescencji zaraz po zabiegu liposukcji wykonują inne zabiegi rewitalizujące skórę jak np. osocze bogato płytkowe o najwyższym stężeniu jakim jest Magellan lub poddają się innym zabiegom rewitalizująco odmładzającym twarz, szyję dekolt, czy nawet dłonie.

Czy zabiegi typu liposukcja kawitacyjna mogą być porównywane z liposukcją wodną?

Zdecydowanie nie. Zabieg liposukcji wodnej to jednorazowy. Zabiegu wodnej liposukcji, nie można go w żaden sposób porównać do zabiegów nieinwazyjnych typu liposukcja kawitacyjna i liposukcja ultradźwiękowa. 

Dzięki liposukcji wodnej możesz się cieszyć pięknym wymodelowanym ciałem 

W razie dodatkowych pytań służymy Państwu pomocą.

Zapraszamy na konsultacje przed zabiegowe kontakt:

Liposukcja Warszawa

22 828 94 88
515 979 286

Efekty zabiegu
 • Usunięcie tkanki tłuszczowej w obszarach podanych zabiegowi
 • Wymodelowanie sylwetki
 • Likwidacja cellulitu i otłuszczenia ud
 • Likwidacja tkanki tłuszczowej klatki piersiowej u mężczyzn ( ginekomastia)
 • Wspomaga leczenie insulinooporności i regulacji przemiany tłuszczowej
 • Wymodelowanie partii ciała wymagających wypełnienia ich tkanką tłuszczową jako naturalnego wypełniacza
Wskazania
 • Otyłość
 • Nadmierna ilość tkanki tłuszczowej w wybranych obszarach
 • Cellulit
 • Nadmierna ilość tkanki tłuszczowej na klatce piersiowej u mężczyzn
 • Niedoskonałości sylwetki.
zalecenia pozabiegowe(rozwiń aby zobaczyć)
 • szczegółowe zalecenia pacjent otrzymuje po zabiegu od lekarza.
 • klinika oferuje również możliwość skorzystania z programu, który ma na celu kompleksową opiekę nad pacjentem w kontekście diety, terapii anti-aging pod patronatem prof. Haliny Car
przeciwwskazania(rozwiń aby zobaczyć)
 • Ciąża
 • Karmienie piersią
 • Choroba nowotworowa
 • W trakcie menstruacji/miesiączki
cennik(rozwiń aby zobaczyć)
ZabiegObszarCena
Konsultacja medyczna przed zabiegiem300 zł
Liposukcja Body Jet EvoBrzuch od 6000 zł
Liposukcja Body Jet EvoTaliaod 4000 zł
Liposukcja Body Jet EvoUda wewnętrzneod 5000 zł
Liposukcja Body Jet EvoUda zewnętrzneod 6000 zł
Liposukcja Body Jet EvoKolanaod 3500 zł
Liposukcja Body Jet EvoPlecyod 4500 zł

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Wodna WAL, ginekomastia, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, drenaże limfatyczne, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości.

Osocze bogatopłytkowe

Rewitalizacją i regeneracja

Prime Clinic posiada najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnych osocze bogatopłytkowe z własnej krwi . Zabieg umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.