czas zabiegu
(ustala lekarz)
czas rekonwalescencji
(dni)
najlepsze efekty zabiegu
(dni)
rekomendowana ilość zabiegów
wykonuje
lekarz
zabieg na
ciało

Liposukcja Body Jet Evo

Liposukcja Body Jet Evo

Liposukcja Body Jet Evo to innowacyjny zabieg precyzyjnej wodnej liposukcji tkanki tłuszczowej przy użyciu najnowszej generacji urządzenia Body jet Evo, z możliwością wykonania autologicznego transferu tłuszczu w inne wybrane partie ciała.
Podczas zabiegu liposukcja Body Jet Evo wykorzystywany jest strumień wody (soli fizjologicznej ) w celu wypłukiwania zbędnej tkanki tłuszczowej. Procedura Body Jest Evo wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym. Technika odsysania tłuszczu pozwala na wyeliminowanie jakichkolwiek mechanicznych uszkodzeń tkanek wewnętrznych, co pozwala na błyskawiczną rekonwalescencję pacjenta po zabiegu.

Jako jedyni w Polsce wykonujemy zabieg liposukcji Body Jet Evo rownież jako zabieg eliminujący cellulit 4 stopnia, którego pozbycie się innymi metodami terapeutycznymi jest mało skuteczne.
Zabieg polega na usunięciu tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów ciała jak brzuch, podbródek, uda, kolana, ramiona, boczki, plecy . Ponadto odessana tkanka tłuszczowa może zostać wykorzystana w celu wymodelowania innych partii twarzy oraz ciała. Np.: wymodelowanie pośladków, biustu, policzków ust, wypełnienia bruzd nosowo wargowych, doliny łez. Więcej infomacji

Pobrany tłuszcz znakomicie wygładza zmarszczki i regeneruje skórę. Przed każdym zabiegiem Body Jet Evo wymagana jest konsultacja lekarska. Pacjent otrzymuje wytyczne jak ma się przygotować do zabiegu oraz jakie badania musi wykonać.
Podczas konsultacji lekarskiej lekarz określa dokładną cenę zabiegu.

W Prime Clinic, można wykonać implementację komórek macierzystych pobranych z tłuszczu pacjenta w celach leczniczych ( np. kolan) , rewitalizacyjnych uszkodzonych obszarów ciała, lub obszarów koniecznych do silnego zrewitalizowania jakimi są obszar twarzy, szyi, czy skóry włosów . W takim przypadku wykorzystane zostaje urządzenie Q-graft. O szczegółach zabiegu lekarz informuje pacjenta podczas konsultacji.

Liposukcja Body Jet Evo to jedyna najskuteczniejsza liposukcja wodna dostępna na rynku.

Przedstawiamy Państwu najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi, które padają podczas konsultacji dotyczącej zabiegu liposukcji wodnej:

Na czym polega różnica między tradycyjną liposukcją, a liposukcją wodną?

Liposukcja wodna polega na wypłukaniu tłuszczu. Nie rozrywa ona tkanek wewnętrznych jak w przypadku tradycyjnych liposukcji, lecz pod ciśnieniem wody (w tym przypadku soli fizjologicznej ) równomiernie wypłukuje tłuszcz z obszaru objętego zabiegiem. Rekonwalescencja jest dużo szybsza, nie ma zagrożenia powstaną nierówności podskórne po zabiegu. Nie ma zagrożenia zatorem.

Z jakich obszarów można odessać tłuszcz?

Zabiegi liposukcji wykonuje się najczęściej z obszarów jakimi są brzuch, boczki, ramiona, plecy, uda, kolana, łydki (tylko w szczególnych przypadkach), podbródek.
Chciałabym szybko schudnąć, mam duży brzuch, boczki, otyłe plecy uda i kolana. Czy zabiegiem liposukcji pozbędę się nadmiernej ilości kilogramów?

Liposukcja jest przede wszystkim zabiegiem modelowania sylwetki. Likwiduje ona również nadmierną ilość tłuszczu w obszarach objętych zabiegiem, jednak tam gdzie nie zostanie ona wykonana tłuszcz pozostaje. Zabieg Liposukcji wodnej jest znakomitym zabiegiem w kontekście likwidowania cellulitu IV stopnia, wymodelowania sylwetki. Odessany tłuszcz można wykorzystać do tzw. lipotransferu w obszar piersi, pośladków, wypełnieniu bruzd policzków, czyli tam gdzie w tym wypadku paniom najbardziej zależy, czyli na ujędrnieniu. Uwaga! Zabiegu nie można wykonywać podczas miesiączki.

Czy przed liposukcją należy się odchudzać?

W przypadku bardzo dużej nadwagi zaleca się pozbycie się kilku kilogramów, jednak w przypadku niedużej nadwagi zdecydowanie odradzamy odchudzanie. Pulchny tłuszcz lepiej wypłukuje się i odsysa.

Mam otyłe uda, brzuch, plecy, kolana, a piersi też wymagają poprawy, czy podczas jednego zabiegu można rozwiązać wszystkie moje problemy?

Można wykonać liposukcję wodną Body Jet Evo na wielu obszarach jednocześnie, łącząc to nawet z np. Lipotransferem do piersi w celu ich ujędrnienia, jednak, taka decyzję podejmuje lekarz indywidualnie oceniając pacjenta. Wspólnie ustalają plan zabiegów, tak aby rekonwalescencja przebiegała sprawnie i szybko.

Czy skóra po liposukcji nie będzie wisiała?

Przy zabiegach modelowania sylwetki, gdzie otyłość nie była zbyt duża, skóra obkurcza się przez co staje się jędrna i napięta. Aby spotęgować efekt liposukcji po zabiegu liposukcji wodnej Body Jet Evo każdy z pacjentów niemal obowiązkowo powinien wykonać minimum 10 zabiegów Icoone, które powodują dodatkowe wygładzenie, przyklejenie się skóry w okresie rekonwalescencyjnym. Każdy z pacjentów podczas konsultacji przed zabiegowej jest informowany o spodziewanych efektach. Rzeczywiście przy dużej otyłości, gdzie skóra już jest obwisła przed zabiegiem, po zabiegu liposukcji będzie zachodziła konieczność chirurgicznej korekty powłok brzusznych.

Ile tłuszczu można odessać podczas jednego zabiegu?

Można odessać 3-4 litrów tłuszczu. Lekarz podczas konsultacji informuje pacjenta ile tłuszczu zostanie odessane.

Czy zabieg liposukcji boli?

Nie, zabieg liposukcji nie boli, pomimo, że jest wykonywany tylko w znieczuleniu miejscowym. Podczas zabiegu pacjent może odczuwać lekki dyskomfort. Gdy dyskomfort staje się uciążliwy lekarz zawsze może zwiększyć dawkę leków przeciwbólowych. Przez co zabieg staje się komfortowy dla pacjenta.

Jak wygląda okres rekonwalescencji po zabiegu liposukcji wodnej Body Jet Evo?

Po zabiegu liposukcji zwykle można powrócić do normalnego funkcjonowania już w 2-3 dobie. Przez 4-6 tygodni należy nosić ubranko uciskające w którym pacjent opuszcza klinikę tuż po zabiegu. Warto jak najwcześniej rozpocząć spokojną aktywność fizyczną jak np. spacery. Każdy z pacjentów wychodzi z zaleceniami pozabiegowymi

Chcę ujędrnić biust, czy zabieg liposukcji wraz z lipotransferem rozwiąże mój problem ?

Podczas konsultacji lekarskiej omawiane są oczekiwania pacjentki w kontekście wielkości, kształtu biustu jaki chciałaby otrzymać. Lekarz szczegółowo informuje o możliwościach jakich pacjentka może się spodziewać.

Mam już 50 lat. Chciałabym pozbyć się tłuszczu, a jednocześnie wykorzystać go do liftingu twarzy, czy jest to możliwe podczas jednego zabiegu?

Jak najbardziej tak. Podczas konsultacji lekarskiej, pacjent jest informowany o tym jakie efekty ujędrnienia twarzy może otrzymać. Jakie obszary twarzy należy wypełnić, aby otrzymać jak najlepszy efekt terepeutyczny. Bardzo często pacjentki nie tylko wykorzystują tłuszcz do tzw. liftingu, lecz korzystając z faktu, że czeka ich okres rekonwalescencji zaraz po zabiegu liposukcji wykonują inne zabiegi rewitalizujące skórę jak np. osocze bogato płytkowe o najwyższym stężeniu jakim jest Magellan lub poddają się innym zabiegom rewitalizująco odmładzającym twarz, szyję dekolt, czy nawet dłonie.

Czy zabiegi typu liposukcja kawitacyjna mogą być porównywane z liposukcją wodną Body Jet Evo?

Zdecydowanie nie. Zabieg liposukcji wodnej to jedorazowy zabieg, nie można go w żaden sposób porownać do zabiegow nieinwazyjnych typu liposukcja kawitacyjna.

W razie dodatkowych pytań służymy Państwu pomocą.

Zapraszamy na konsultacje przed zabiegowe kontakt:

22 828 94 88
515 979 286

Efekty zabiegu
 • Likwidacja tkanki tłuszczowej w obszarach podanych zabiegowi
 • Likwidacja cellulitu i otłuszczenia ud
 • Likwidacja tkanki tłuszczowej klatki piersiowej u mężczyzn ( ginekomastia)
 • Wspomaga leczenie insulinooporności i regulacji przemiany tłuszczowej
 • Wymodelowanie partii ciała wymagających wypełnienia ich tkanką tłuszczową jako naturalnego wypełniacza
Wskazania
 • Otyłość
 • Nadmierna ilość tkanki tłuszczowej w wybranych obszarach
 • Cellulit
 • Nadmierna ilość tkanki tłuszczowej na klatce piersiowej u mężczyzn
 • Niedoskonałości sylwetki.
zalecenia pozabiegowe(rozwiń aby zobaczyć)
 • szczegółowe zalecenia pacjent otrzymuje po zabiegu od lekarza.
 • klinika oferuje również możliwość skorzystania z programu, który ma na celu kompleksową opiekę nad pacjentem w kontekście diety, terapii anti-aging pod patronatem prof. Haliny Car
przeciwwskazania(rozwiń aby zobaczyć)
 • Ciąża
 • Karmienie piersią
 • Choroba nowotworowa
 • W trakcie menstruacji/miesiączki
cennik(rozwiń aby zobaczyć)
ZabiegObszarCena
Konsultacja medyczna przed zabiegiem300 zł
Liposukcja Body Jet EvoBrzuch od 6000 zł
Liposukcja Body Jet EvoTaliaod 4000 zł
Liposukcja Body Jet EvoUda wewnętrzneod 5000 zł
Liposukcja Body Jet EvoUda zewnętrzneod 6000 zł
Liposukcja Body Jet EvoKolanaod 3500 zł
Liposukcja Body Jet EvoPlecyod 4500 zł

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Body Jet, zabiegi kosmetyczne, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, ICOONE, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości

Magellan System

Najlepszy dostępny zabieg PRP

Magellan to najlepszy i najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnyhch PRP z własnej krwi . Magellan system umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.