czas zabiegu
(ustala lekarz)
czas rekonwalescencji
(dni)
najlepsze efekty zabiegu
(dni)
rekomendowana ilość zabiegów
wykonuje
lekarz
zabieg na
ciało

Odmładzanie dłoni

ODMŁADZANIE DŁONI Warszawa

Odmładzanie dłoni- Młode zadbane dłonie w innych słowach to wizytówka kobiety w każdym wieku. Często pacjenci bardzo dbają o twarz, lecz zapominają o dłoniach, które starzeją się w pierwszej kolejności.

Odmładzanie dłoni dla dojrzałych kobiet 

Dłonie to element naszego ciała, który w pierwszej kolejności narażony jest na oddziaływanie niekorzystnych warunków atmosferycznych jak promienie UV, wiatr, mróz i suche powietrze. Bezsprzecznie kluczowymi czynnikami przyspieszającymi procesy starzenia są detergenty toksyny i twarda woda. Po pierwsze objawy starzenia się rąk pacjenci odnotowują już po 35 roku życia po drugie około 45 roku życia widać problem wiotczejących dłoni (często z przebarwieniami) dlatego problem zaczyna być szczególnie uciążliwy dla kobiet, przede wszystkim od strony wizualnej.

Odmładzanie dłoni – proces starzenia się dłoni trudno jest zatrzymać. Stosując wyłącznie podstawową pielęgnacje domową, otrzymujemy krótkookresowy efekt terapeutyczny do nałożenia kolejnej warstwy kremu. Stad potrzebna jest silna regeneracja dłoni u podstaw.

Podczas gdy upływa czas, zaczynają pojawiać się objawy starzenia się dłoni jak: sucha wiotka skóra dłoni, zmarszczki i plamy starcze.

Zabiegi medycyny estetycznej na dłonie

Jak odmłodzić skórę dłoni? 

Dłoni nie da się ukryć i skorygować makijażem. Warto zauważyć, najlepsze efekty terapeutyczne, długookresowe otrzymujemy, gdy zaczynamy dbać o dłonie u specjalistów. Dlatego znakomite efekty terapeutyczne uzyskuje się u osób starszych nawet 70 letnich.

Konsultacje medyczne, Prime Clinic Warszawa

Po pierwsze konsultacja medyczna podczas której lekarz, specjalista z zakresu medycyny estetycznej oceni skórę Twoich dłoni a następnie zleci skuteczną metodę na odmładzanie dłoni

Warto również pamiętać, że regeneracja skóry dłoni może być wieloetapowa jeżeli zmagasz się równocześnie z wiotką skórą, przebarwieniami czy nadmierną ilością widocznych żył na dłoni.

W zależności od problemu z jakim zmaga się pacjent lekarz lub kosmetolog dobiera odpowiednią terapię, która ma na celu działanie odbudowujące długookresowe lub/oraz korygujące niedoskonałości.

W ofercie Prime Clinic mamy wiele zabiegów na odmładzanie dłoni

Kwas hialuronowy na dłonie

Odmładzanie dłoni kwasem hialuronowym to skuteczna metoda, aby przywrócić skórze utraconą objętość, nadać im młody wygląd. Kwas hialuronowy na dłoń inicjuje proces biostymulacji skóry. Z czasem na skutek działania kwasu hialuronowego następuje redukcja zmarszczek. Warto pamiętać, że kwas hialuronowy utrzymuje prawidłowe nawodnienie skóry dłoni. Zabieg polega na wprowadzeniu w głębokie warstwy skóry dłoni preparatów z kwasem hialuronowy o szerokim spektrum działania jak: 

witaminy- głęboka odnowa i odbudowa 

kwas bursztynowy- silny antyoksydant, rozjaśnia skórę, chroni przed wolnymi rodnikami, 

Odmładzanie dłoni hydroksyapatytem wapnia inicjuje procesy naprawcze

Piękna skóra dłoni to skóra bez plam starczych, przebarwień tu zaleca się stosowanie laserowego odmładzanie dłoni . 

Światło lasera działa bezpośrednio na plamy starcze, które z czasem ulegają samoistnemu złuszczeniu. działanie lasera ma działanie odmładzające. 

Zaletą zabiegów odmładzania dłoni to przede wszystkim skuteczność bez okresu rekonwalescencji.

Inne zabiegi kosmetologiczne powstrzymujące procesy starzenia się dłoni to: 

Starzenie się skóry można zatrzymać poprzez regularną terapię mikroigłową . Odmłodzenie skóry odbywa się poprzez mikronakuwanie, które stymuluje produkcję kolagenu. Po zabiegu następuje poprawa nawilżenia skóry, gładkość skóry dłoni. 

Pielęgnacja skóry dłoni to ważny codzienny rytuał terapeutyczny

Mając na uwadze protekcję dłoni, zalecane jest stosowanie kremów z filtrem UV przez cały rok.

Sprawdź w jaki sposób możesz pozbyć się przebarwień na skórze

Chcesz odmłodzić inne partie ciała zapoznaj się z innymi zabiegami na twarz

mamy w ofercie również zabiegi na ciało

Cennik zabiegu ALMA DYE-VL

Przesuń cennik suwakiem <--> Cena 1 zabiegu
ZabiegRodzaj TerapiiCena 1 zabiegu
Odmładzanie dłoniLaser Alma od 300 zł
Odmładzanie dłoni Laser Alma terapia punktowa od 100 zł
Odmładzanie dłoniTerapia iniekcyjna (obie dłonie ) od 1000 zł

Sumując, terapia musi zostać dobrana do Twojego problemu np.

Problem Terapia Metoda Efekt
Sucha wiotka skóra/ zmarszczki Odbudowa tkankowa preparatami dedykowanymi dla skóry dłoni Iniekcja w znieczuleniu miejscowym Natychmiastowy
Plamy starcze Terapia laserowa niwelująca przebarwienia o właściwościach fotoodmładzania Laser Pierwsze efekty terapeutyczne uzyskujemy w ok tydzień od 1 zabiegu. Zabieg można wykonywać punktowo jak również  na całej powierzchni dłoni. W zależności od skali przebarwień zalecane jest wykonanie 1-3 zabiegi w odstępach 2-3 tyg.
Efekty zabiegu
 • Dłonie odmłodzone
 • Dłonie bez przebarwień
 • Dłonie wypełnione
 • biostymulacja skóry
 • młody wygląd
 • redukcja zmarszczek
 • nawilżona skóra dłoni
 • odżywienie skóry dłoni
 • zagęszczenie skóry dłoni 
 • gładkość skóry dłoni 
Wskazania
 • wiotka skóra
 • zmarszczki dłoni 
 • przebarwienia
 • starzenie się skóry dłoni
 • konieczność odżywienie skóry dłoni
 • potrzeba nawilżenia skóry dłoni 
 • potrzeba zagęszczenia skóry dłoni 
zalecenia pozabiegowe(rozwiń aby zobaczyć)
 • Stosowanie kremów z filtrem UV przez cały rok
przeciwwskazania(rozwiń aby zobaczyć)
 • opryszczka
 • czynne infekcje wirusowe
 • aktywna choroba nowotworowa
 • stosowanie preparatów z retinolem w miejscu zabiegu  ( jeżeli terapia wymaga użycia lasera w celu wyeliminowania plam)
 • pacjent w trakcie leczenia chemioterapią
cennik(rozwiń aby zobaczyć)
Przesuń cennik suwakiem <--> Cena 1 zabiegu
ZabiegRodzaj TerapiiCena 1 zabiegu
Odmładzanie dłoniLaser Alma od 300 zł
Odmładzanie dłoni Laser Alma terapia punktowa od 100 zł
Odmładzanie dłoniTerapia iniekcyjna (obie dłonie ) od 1000 zł

Prime Clinic Warszawa

Klinika lekarzy specjalistów

Prime Clinic Warszawa oferuje zabiegi z zakresu medycyna estetyczna, kosmetologia, dermatologia, Chirurgia plastyczna, laseroterapia, zabiegi na ciało, zabiegi na twarz, usuwanie znamion, liposukcja Wodna WAL, ginekomastia, powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, leczenie wypadania włosów, drenaże limfatyczne, zabiegi na cellulit, leczenie nadpotliwości.

Osocze bogatopłytkowe

Rewitalizacją i regeneracja

Prime Clinic posiada najnowszy system do wykonywania zabiegów rewitalizacyjnych osocze bogatopłytkowe z własnej krwi . Zabieg umożliwia osiągnięcie najwyższej ilości płytek krwi służących do iniekcji – po milion płytek na mikrolitr. Wystarczy jedna terapia, aby uzyskać efekt skóry odmłodzonej, sprężystej, zregenerowanej , doskonale ukrwionej i dotlenionej.

Strona używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zaakceptować ten fakt lub też wyłączyć je w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje systemowe o Twojej sesji, ale wtedy pewna funkcjonalność strony może zostać wyłączona.